Problēma: Bilžu pievienošana draugiem.lv

Sākumlapa Forumi Software Linux/BSD Problēma: Bilžu pievienošana draugiem.lv

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146326
    lazix
    Participant

    Neatveras logs: javascript:mmSWFUpload.callSWF(); – logs uz bilžu ielādi galerijai.

    Jau kuro reizi mēģinu, un nekā, Java strādā normāli, līdz šim ar Javu nebija problēmas – vismaz nebiju novērojis.

    Man ir Ubuntu 7.10.

    Kas varētu būt par veinu, un kā to var atrisināt?

    P.S. Bildi nomainīt kā tādu draugiem.lv es varu – profila bilde.

    #173362
    deivs001
    Participant

    Ja nemaldos, tad javascript ir jaunajam pievienošanas veidam. Mēģini pārslēgties uz veco galerijas veidu, ja tāds vēl pastāv.

    #173363
    usins
    Participant

    Code:

    sudo apt-get install sun-java6-jre sun-java6-plugin sun-java6-fonts

    pamēģini šo 🙂 ja rāda, ka ju uzstādīts uninstalē un vēlreiz uzliec 🙂

    #173364
    lazix
    Participant

    Joprojām nestrādā, biju iegājis WinXp, caur internet explorer, arī negāja, bet tur parādījās poga bowse, kas nav caur Ubuntu,

    Ubuntam tajā vietā rādās tikai svītra.

    Tevis ieteiktās izmaiņas veicu, bet tās neko nedeva.

    #173365
    preddetor
    Participant

    Pamet draugus, iepaziisti pasaules un interneta patiesos plashumus! Tas naaks tikai par labu- gan tev, gan taviem draugiem! 😀 Piemeeram man tur vairs nav ko dariit, nu seezju sheit un Guuglee, un veel shur tur… 😉

    #173366
    deivs001
    Participant

    preddetor wrote:

    Pamet draugus, iepaziisti pasaules un interneta patiesos plashumus! Tas naaks tikai par labu- gan tev, gan taviem draugiem! 😀 Piemeeram man tur vairs nav ko dariit, nu seezju sheit un Guuglee, un veel shur tur… 😉


    Nav jau tik traki. Man ir tīri vajadzība ieskrit 3x stundā draugos, lai paskatītos, kas jauns sava kursa domu biedru grupā!

    #173367
    samurajs
    Participant

    A nevar būt tā, ka tai brīdī vnk jaunā bilžu versija negāja? Oranžā briesmonī bieži ‘tehniskie remontiņi’ :win:

    Ja ar ĪĒ zem Win arī negāja- tas liek domāt tieši par to. Citi nemaz nav dzirdējuši par tādu Sun Java, bet draugi tiem iet.

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā