Problēma : internetā neatver video failus

Sākumlapa Forumi Software Linux/BSD Problēma : internetā neatver video failus

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146288
    lazix
    Participant

    Man ir ubuntu 7.10, kad atveru, piemēram http://www.tvnet.lv – online Tv, tad vietas, kur uz Wina bija video faili rādās NO VIDEO, līdz ar to nevaru skatīties video arī kā tādu, pat mēginot to atvērt jaunā logā, jo viss ir domāts Win, kā to var atrisināt.

    #172986
    usins
    Participant

    Tev vienkāŠ—si ir jāuzinstalē flash pleijeris 🙂

    Code:

    sudo apt-get install flashplugin-nonfree

    #172987
    klibais_Silvers
    Participant

    Jap! To var dabuut arii Automatix’aa ja tas tev uzinstaleets. Un pie reizes atrodi un uzmet Sun Java plugin, to daudzaas web lapaas vajag. Java laikam bija arii ieksh ADD/REMOVE Program un Synaptic.

    #172988
    Mad182
    Participant

    Svaigāku un neubuntisku flash versiju var dabūt pie izstrādātājiem (adobe.com laikam). Man tā no ubuntu repozitorijiem dažkārt gļuko, vismaz uz vecakām versijām tā bija. Un uzlikt viņu arī nav sarežģīti.

    Ja tas ir tikai video, nevis flash, tad vajag uzlikt mplayer un mplayer pluginu lapsai..

    #172989
    samurajs
    Participant

    Mad182 wrote:

    tad vajag uzlikt mplayer un mplayer pluginu lapsai..

    …vai arī VLC un VLC pluginu, ja šis pleijeris patīk. Tāpat Totem’am un Xine’i arī plugini priekš lapsas ir. Visām gaumēm.

    #172990
    usins
    Participant

    es dodu priekšroku vlc 🙂 vinjam visvairāk kodeku nāk līdzi 🙂

    žēl tik ka quick time pleijeris nav uz linux domāts.. netīk man emulēt.. gribās lietot tīru softu 🙂

    #172991
    samurajs
    Participant

    usins wrote:


    žēl tik ka quick time pleijeris nav uz linux domāts.. netīk man emulēt.. gribās lietot tīru softu 🙂

    Vismaz tu varētu nerunāt muļķības: https://www.tucows.com/preview/9912

    #172992
    Mad182
    Participant

    usins wrote:

    es dodu priekšroku vlc 🙂 vinjam visvairāk kodeku nāk līdzi 🙂

    Nelej nu.

    #172993
    usins
    Participant

    bļāviens, nu vakar oriģinālajā mājaslapā neatradu, vēl dažās pameklēju un neatradu un atmetu ar roku. tnx 🙂 baig noderēs 🙂 iepatīkās kkā 🙂 dizaina dēļ un samērā laba funkcionalitāte 🙂

    Jāpatestē tā kārtīgāk 🙂

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā