Problēma uzinstalēt ubuntu.

Sākumlapa Forumi Software Linux/BSD Problēma uzinstalēt ubuntu.

Tiek skatīts 4 ierakstu – 1 līdz 4 (no 4 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146989
    normis_161
    Participant

    Es gribēju uz sava datora uzinstalēt ubuntu, bet kad es viņu instalēju tad viņš vienmēr apstājies vienā un tajā pašā vietā un tālāk nekas nenotiek. Viņš man apstājas tad kad ir redzams ar lieliem burtiem rakstīts ubuntu, kā arī apakšā rādā cik daudz vēl atlicis līdz instalācijas beigām. Man vienmēr ir bijis tā, ka ļoti maza daļa uzinstalējas, un pēc tam uzkaras. Esmu mēģinājis gan ar disku, gan šo variantu: https://notepad.lv/viewtopic.php?p=17527&highlight=ubuntu#17527

    Bet tik un tā abās reizēs vienā un tajā pašā vietā apstājās. Varbūt kāds varētu pateikt kas par vainu? Mans draugs teica, ka it kā Bios ir uzlikta kaut kāda aizsardzību, bet es tur neko tādu nevarēju atrast (ja kas man ir vecais standarta BIOS, kurā es neko īpašu nevaru darīt, piemēram, uzdzīt procesoru).

    #180258
    Sid
    Participant

    Em, imho, tur nekāda biosa aizsardzība nav, visticamāk, ka tas ir prost gļuks. Esi mēģinājis ar citiem distriem? Ja neesi, tad pamēģini, ja ar tiem ar neiet, tad sāc domāt par to, ko Tev teica tas Tavs draugs. ;>

    #180259
    WerNeo
    Participant

    Pastāv daudz varianti… Konflikts ar dzelžiem, bojāts CD/DVD disks, kāds dzelzis gļuko u.t.t. Izmēģini, iesākumam, citu CD vai, vēl labāk, distributīvu…

    #180260
    usins
    Participant

    pēr citu cd/dvd matricu, velc nost alternate install cd un liec virsū.

Tiek skatīts 4 ierakstu – 1 līdz 4 (no 4 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā