Problēmas ar datoru

Sākumlapa Forumi Software Windows Problēmas ar datoru

Tiek skatīts 6 ierakstu – 21 līdz 26 (no 26 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #265702
    KristoZ
    Participant

    evileye91k, varbūt tomēr sākt ar primāro – kā izpaužas, ka tavs dators “ir bugains” un “problēmas ar wifi”? Kas, pēc tavām domām, izmainīses, kad pārinstalēsi operētājsistēmu?

    Ja mācies par datorspeciālistu, tad jāiemācās datoru “salabot”, atstājot Windows pārinstalēšanu kā vienu no pēdējiem variantiem.

    Nākamais – vai tev USB flash ar vismaz 3GB ietilpību? Ja ir – tad iespējams OS uzinstalēt, izmantojot to (nevajag CD/DVD).

    Un ja tiešām nagi niez uz pārinstalēšanu, tad šajā gadījumā ieteicamākais būtu to darīt uz tīra cietņa, t.i. izdzēšot visas partīcijas, kas pirms tam tur bijušas, un noformatējot to.

    Visbeidzot – aizmirsti par tiem “dumpiem” – šajā gadījumā tas tevi neskar.

    #265703
    evileye91k
    Participant

    KristoZ wrote:

    evileye91k, varbūt tomēr sākt ar primāro – kā izpaužas, ka tavs dators “ir bugains” un “problēmas ar wifi”? Kas, pēc tavām domām, izmainīses, kad pārinstalēsi operētājsistēmu?

    Ja mācies par datorspeciālistu, tad jāiemācās datoru “salabot”, atstājot Windows pārinstalēšanu kā vienu no pēdējiem variantiem.

    Nākamais – vai tev USB flash ar vismaz 3GB ietilpību? Ja ir – tad iespējams OS uzinstalēt, izmantojot to (nevajag CD/DVD).

    Un ja tiešām nagi niez uz pārinstalēšanu, tad šajā gadījumā ieteicamākais būtu to darīt uz tīra cietņa, t.i. izdzēšot visas partīcijas, kas pirms tam tur bijušas, un noformatējot to.

    Visbeidzot – aizmirsti par tiem “dumpiem” – šajā gadījumā tas tevi neskar.

    flash varu dabūt kādu vajag, pašam palikusi tik 2gb, 8gb nestrādā vairāk. varbūt uz tās 2gb uzlikšu kādu citu OS, par salabošanu grūti tas būs, ja jau stāsta ka ir traki ar tiem dumpiem + šis laptops pirms tam bija pie cita un velns viņu zin ko ir sačakarējis. Pārinstalēt izklausās vieglāk + meistars teica ja vēlies pats sataisīt pamēģini pārinstalēt, varbūt wifi programmatūra un driveri ar aizies(itkā neslikts meistars, neviens nav žēlojies, mans prakses devējs).

    uz tīra cietņa. hmm un kā to var noformatēt ja mani nelaiž līdz tam logam iekš win instalēšanas, cik zinu(tas ir cik man liekas) no windos vides noformatēt tak nesanāks.

    #265704
    KristoZ
    Participant

    Ja tas laptops ir pavecāks (kā arī, izskatās, ka ir), tad tajā 2GB flešā (iepriekš noformatētā) vari ierakstīt XP, izmantojot, piemēram, https://unetbootin.sourceforge.net/ (pie Diskimage norādi XP SP3 .iso)

    Iespraud to portatīvajā, pārstartē, BIOSā uzliec to flešu pašu pirmo no kā palaisties.

    Pārstartē – vajadzētu palaisties XP instalācijai. Kad tiec līdz diska/partīcijas izvēles sadaļai, izdzēs visas partīcijas un izveido: 1) vai nu vienu lielu 2) vai vienu ap 20 000-40 000 MB, otru – ar visu atlikušo vietu. Tad norādi, lai instalē mazākajā (40 000 MB) partīcijā.

    Ja sanāks, tad vēlāk, pēc instalācijas, varēsi čakarēties ar draiveriem. (protams, ja šis portatīvais nav vienīgais dators tavās mājās ar iespēju piekļūt netam)

    #265705
    Sysadmins2
    Participant

    Vienkāršāk aiznes to datoru savam specim un ja viņš ir spēcīgs šājās lietās, lai sataisa DVD-Romu, gan Wifi un atrisina problēmas ar Windows 7. Pa šo laiku no 16.00 – 21.00 es jau būtu 4 tādus datorus salabojis! 🙂

    #265706
    evileye91k
    Participant

    uhh vīri paldies par palīdzību, rīt varēšu čakarēties, ja jau rīt nesanāks ta nesīšu spečukam.

    DZīvotu jūs kur tuvāks uzsauktu aliņu jums 🙂

    parinstaleju windows 7, domaju ka pec parinstalacija wifi stradas, bet tapat tomer nestrada..

    lieta tada ka wifi parada ka pieejams tikls mana gadijuma caur ruteri, savienojums izcils, piesledzos un pec 5 sekundem pazud (bet vienu dienu noturejas 2h)

    draiveri pirms instalacijas bija, bet nezinu kadi, jo tad nelietoju sho laptopu.

    tgd iegaju atheros majaslapa un rada ka manam chipsetam nav pieejam draiveri uz win7

    man ir AR5001X+ https://www.atheros.cz/atheros-wireless-drivers.php (4tais no augshas)

    varbut kads zina kapec tadas problemas ar wifi savienojumiem un varbut tas ir draiveru problemas?? un ko darit ja shis draiveris neder win7

    Pārcelts no cita temata!

    #265707
    evileye91k
    Participant

    papildinājums. Izveidoju jaunu tematu, bet jāturpina šajā.

    tātad varbūt kāds zina kāda varbūt problēma/?

    varbūt wifi modulis vai vēl kkas?

Tiek skatīts 6 ierakstu – 21 līdz 26 (no 26 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā