Problēmas ar novilkto DVD failu

Sākumlapa Forumi Software Internets, P2P un Serveru programmatūra Problēmas ar novilkto DVD failu

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #155303
    Anonīms
    Neaktīvs

    Gribu atkal vērsties pie viedajiem.

    Esmu ievērojusi, ka šad tad , kad uTorrentā novelku kādu filmu un ierakstu to DVD matricā vai Zibatmiņā (uzreiz saku, ka datorā principiāli nepatīk skatīties filmas), mans DVD atskaņotājs dažas filmas negrib rādīt un pēc tam, kad esmu nospiedusi PLAY, tad šis man uz ekrāna izmet: “This file has the non – supported type on the player” un vēlme skatīties filmu tiek nokancelēta jau pašā saknē. Tā tas notiek apmēram 1 no 5 gadījumiem. Kāpēc tā notiek un ko varetu darīt, lai to novērstu? Mož ir kāda fīča?

    #278115
    Evers
    Participant

    Atskaņotājs pavisam noteikti neatbalsta šobrīd populāro filmu formātu *.mkv . DVD pleijeri, kas ņemtu pretim mkv, vēl neesmu redzējis, lai gan maz vispār ar tādiem ņemos. Ja atskaņotājam ir DivX atzīme, tad tas atskaņos ne tikai DVD formāta filmas, bet arī diskā ierakstītas *.avi *.mpg *.mpeg2 utml formātu filmas, ar nosacījumu, ka fails nav gļukains, DVD atskaņotāji ir kaprīzi maitas, ne vienmēr viss, kas uz datora iet perfekti, ies uz DVD bez raustīšanās, skaņas nobīdēm, ķeršanās.

    #278116
    Andron MacBeton
    Participant

    Nu nevelc DVD, velc 700Mb versiju!

    Kas pa DVD aparātu? Dažiem var atrast firmware updates, un tad moš ies, ja jaudas pietiks.

    #278117
    Anonīms
    Neaktīvs

    Paldies, bet kā no tā mkv. var to failu dabūt uz kādu sakarīgāku formātu? Un jā, protams ka man ir DivX….:) Tāpēc jau arī stresoju tagad..

    #278118
    Anonīms
    Neaktīvs

    Un kā to update ir iespējams saorganizēt?

    #278119
    Andron MacBeton
    Participant

    Nu ja tu nespēj pat nolasīt no kastes un šeit nosaukt modeļa nummuru – nekādi.

    #278120
    Evers
    Participant

    nu DivX standartos mkv neietilpst.

    Jāķerās klāt kādam video failu konverterim. Ir labāki, sliktāki, vienkāršāki, sarežģītāki. No bezmaksas prastajiem ciešams ir https://www.any-video-converter.com/products/for_video_free/ , taču lai rezultāts neizskatās briesmīgs, jāsaliek pareizi iestatījumi. Pats gan ieteiktu pirātos tikt pie Splash Pro EX, ātrs un kvalitatīvs rezultāts, tikai mīnuss tāds, ka piedāvā tikai *.mp4 formātu, nav garantijas, ka Tavs atskaņotājs ņems pretim.

    Bet vēl vienkāršāk, ir nevilkt mkv formāta filmas, tā vietā torrentos skatīties pieejamos BRRip vai DVDRip, kuri parasti nāk .avi formātā.

    #278121
    nevertell
    Participant
    #278122
    samurajs
    Participant

    Nu ar tām DVDRip filmām ir tā: pleijeris nav dators; cik to kodeku iekšā ir tik arī ir. Ir zināmas firmwares update iespējas, bet tas ne visiem modeļiem un tikai speciālistiem.

    Vieglāk ir pareizi izvēlēties velkamos failus. Tie paši .avi faili ir ļoti daudz un dažādu tipu. Ir DIVX 40, DIVX 50, XVID, MPEG4, MPEG4 V2 utt. Parasti no 1,4 GB izmēra trekeru filmām 95% ir palaižami uz vairuma pleijeru. Jāizvairās no 2 GB filmām, [720p], [1080p], H.264 u.c. “eksotiskiem” formātiem.

    Jebkurā gadījumā var arī pārkonvertēt, bet tas ir jāmācās. Krustmāte Google tev palīdzēs.

    #278123
    web33
    Participant

    Nopērc normālu dvd atskaņotāju ,kas atbalsts flash kartes un viss ,nebūs lieki jātērē dvd diski …..

    Man te kkāds MAXIMA variants mājās mētājās ar usb atbalstu,kā filmā notiek kāds labs ekšens ar labiem specefektiem tā filma un skaņa raustās – vai nu flash sūdīgs vai pats palyers tāpēc arī jāpievērš uzmanība tam,kādu flash pirksi un palyer . Tagad nopirki philips itkā viss ok

    #278124
    Andron MacBeton
    Participant

    Nu jā, cilvēkam, kurš tā jau tērē naudu pretēji proporcionāli tehniskai un loģiskai domāšanai, tu vel iesaki nopirkt velvienu mēslu. Malacis latvietel! Īsts “labdaris”!

    Ja cilvēks tāpat jau kačā tās filmas torrentos un raksta DVD (kurus pēc gada tāpat nevarēs nolasīt), tad loģiskākais ieteikums butu kāds torrentus velkoš un rādoš boxis. Ja vel cilvēks skatās televīziju arī, tad iespējams pat kāds HD dreambox ar cietni. Ja ne tad kāds PopcornHour vai kas tāds. A200 tagad pat pult.lv maksā tikai 100Ls, tātad var sameklēt lētākus.

    P.S. Pleijerī ir procis, atmiņas, bootloaders un softs… kurā brīdī tad sākās dators? 🙂

    #278125
    Anonīms
    Neaktīvs

    LG DVD Receiver LH-T360.

    Man domāt, ka tas nav playeris no lētā gala…:)

    #278126
    m_janis
    Participant

    Būtu jau labi, ja mēs zinātu, kādi tieši faili netiek rādīti. Konkrētais pleijeris atbalsta sekojošus formātus:

    DVD (8 cm / 12 cm disc), Video CD (VCD)(8 cm / 12 cm disc), Audio CD(8 cm / 12 cm disc), In addition, this unit can play a DVD-RW, DVD+RW, SVCD and CD-R or CD-RW that contains audio titles, MP3, WMA, JPEG or DivX files.

    Par mkv, H264, mp4 u.t.t. skatīšanos uz DVD pleijera pat nesapņo – bez konvertēšanas tas nav iespējams.

    Ja jau ir doma skatītis torrentu produkciju, kur var sastapt gan populāru, gan eksotisku kodeku pielietojumu ar visneiedomājamākiem settingiem – nu tad vajag nevis DVD pleijeri, bet šādam nolūkam paredzētu aparātu .

    #278127
    Andron MacBeton
    Participant

    LG ir mēsls defaultā. Eksistē tikai tapēc ka uzķer naivos, ar reklāmām. Neizskatās ka būtu kautkādi upgrade vispār paredzēti.

    Bet pareizāku risinājumu gan varu ieteikt – kabeli no kompja līdz televizoram 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā