problēmas ar windows 7

Sākumlapa Forumi Software Windows problēmas ar windows 7

Tiek skatīts 9 ierakstu – 21 līdz 29 (no 29 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #223392
    Crow
    Participant

    Ernijs_E wrote:

    LINUX = FREEWARE! 🙂


    Pastāsti to Red Hat :>

    Ernijs_E wrote:

    Bet par Window7 crack ir ta, ka es pats izmantoju kraku, kas darbojas tikai, ja aktivize 20 minusu laika pec instalacijas! Secinu, ja tu esi gatavs parinstalet velreiz kompiti, tad to kraku varu iedot!


    Par datorvīrusu izplatīšanu (arī neapzinātu) draud kriminālatbildība (laikam) 😀

    #223393
    Ernijs_E
    Participant

    Neviens nav vainigs, ja kads uzkeras uz puikas, kas izveidojis interneta veikalu bezmaksas lietam! 😀

    Crow es neizplatu … tikai piedavaju aizdot 🙂 😀

    #223394
    nevertell
    Participant

    Debīli jūs esat. Freeware galīgi nav tas pats kas atvērtais kods. Ubuntu ir par brīvu, bet daži citi linux’i nav, kā piemēram enterpraiza red hati, tos liek serveriem virsū, un par to naudu tu dabon tech supportu, vēl ir slēgtie linuxi kā piemēram TiVo, vai tādi, kurus izmanto klasteros lielu uzdevumu rēķināšanai.

    #223395
    Jaunzems
    Participant

    jūs mākat uztaisīt offtopiku no da jebkā! 🙂

    #223396
    Snorx
    Participant

    Ne jau vienmēr opensource ir par brīvu- tas tikai nozīmē, ka tu maksā par darbu, vai materiāliem…

    #223397
    Andron MacBeton
    Participant

    Ernijs_E wrote:


    nepiekritisu soreiz!

    Ei dirst?! Nevar būt? 😀

    #223398
    Ernijs_E
    Participant

    macbeton, parasti neatbildu uz sada tipa komentariem..

    Bet pateiksu tev saprotama valoda, tu LOH* esi? :@

    #223399
    senats
    Participant

    Nu uzliec XP un lieto laimīgs… 🙂

    #223400
    Aldis
    Participant

    mans ieksh tpb.org dabuja sev testejamo w7.. – viena iso failaa ieksaa ir gan 32,64bit versija + neprasa serial, un skaitas valīds – njem visus update… protams uznemuma datora stradajot ar tadu versiju neiesaku plaatiities, bet majas apstaklos uzlikt ka sekondaro OS, vai virtualboxii – nav probz! 🙂 (Lai vai ka, bet tas neskaitas legaali)

Tiek skatīts 9 ierakstu – 21 līdz 29 (no 29 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā