Problēmas ar Wine un "Gnome"

Sākumlapa Forumi Software Linux/BSD Problēmas ar Wine un "Gnome"

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146887
    lazix
    Participant

    Man ir Ubuntu 8.04 – Hardy Heron man neiet pie Sistēmas>Par Gnome parāda, ka nevar palaist.

    Kā arī Wine, pēc pāriešanas uz jauno Ubuntu versiju atvēlētajā logā, parādās tik lielā šriftā, ka nav iespējams pareizi to nokonfigurēt – nevar saredzēt atveramā loga apakšējās rindas.

    Kā var salabot radošās problēmas.

    #179182
    Sid
    Participant

    Negribu taisīt jaunu topiku tāpēc pie viena pastāstiet man arī tā: kāpēc by default pēc svaiga 8.04 installa nestrādā synaptic?

    #179183
    samurajs
    Participant

    Tāpēc, ka vēl galīgi zaļš ir. Parasti gļuki tiek novērsti pēc kāda mēneša.

    lazix: Linux vispār neiesaka apgreidot, labāk svaigu install.

    #179184
    Mad182
    Participant

    samurajs wrote:

    Linux vispār neiesaka apgreidot, labāk svaigu install.

    Kas tās par muļķībām? Tātad, piemērm, tiem pašiem ubuntu lietotājiem būtu jāpārinstalē sistēma 2x gadā???

    #179185
    Sid
    Participant

    Quote:


    Kas tās par muļķībām? Tātad, piemērm, tiem pašiem ubuntu lietotājiem būtu jāpārinstalē sistēma 2x gadā???

    pēc tā brīnuma izdarībām, es izsecināju, ka ubuntu lietotājiem būtu jāpārinstallē savs bubunts 1x – uz win xp. (es izvēlējos atgriezties pie pc-bsd, kas tagad apmierina ievērojami vairāk, kā senāk)

    #179186
    osh
    Participant

    Mad182 wrote:

    samurajs wrote:

    Linux vispār neiesaka apgreidot, labāk svaigu install.

    Kas tās par muļķībām? Tātad, piemērm, tiem pašiem ubuntu lietotājiem būtu jāpārinstalē sistēma 2x gadā???

    Principā laikam Samurajam taisnība. Es šo jautājumu vienreiz rakstiski uzdevu vienam no Fedoras developeriem, un atbilde bija, ka svaigs installs ir noteikti labāks nekā apgreids, kad ir iznākusi jauna OS versija. Protams, Fedora nav Ubuntu, bet gan jau tas vairāk vai mazāk attiecas uz visām distrām.

    #179187
    samurajs
    Participant

    Linuxam ir tieksme “aizaugt” ar drazām. Un, kad to savācas pietiekami daudz – sākas papildus gļuki. Tāpēc nav prāta darbs lietot gadiem ilgi vienu instalāciju. Pie upgrade šo drazu rodas īpaši daudz.

    #179188
    Mad182
    Participant

    Normālu distru pat pārstartēt pēc programmatūras apgreida nevajag.

    #179189
    osh
    Participant

    Nu, ja lieto meta-distributīvus kā, piemēram, Gentoo vai Arch, tad, protams, var vienkārši mūžīgi atjaunot pakas un nekas nav jāpārinstalē, kad iznāk jauns installeris.

    #179190
    samurajs
    Participant

    Mad182: kad upgreido Linux kodolu, arī bez restarta viss ies kā gājis, bet pie jaunām fīčām bez restarta klāt netieci 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā