Problēmu izskatīšana/Apspriede/Ieteikumi

Sākumlapa Forumi Software Linux/BSD Problēmu izskatīšana/Apspriede/Ieteikumi

Tiek skatīts 9 ierakstu – 101 līdz 109 (no 109 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #205934
    actimel
    Participant

    Biku off:

    grisha: tā sajūta ir geeku iedomas, kuriem nav kur likt savu laiku.

    Tas nav personīgi domāts.

    #205935
    Genādijs
    Participant

    Punkts nr1. paarbaazta ar visaadaam mulkjiibaam ka 3D desktopi, kubi, simtiem softi jau standartaa

    un nr2. NEsaku ka vinji ir slikti, toties, ja ir shvakaaka kaste, vairaak tie 3D efekti pateerees resursus

    Laikam esi kāds mazohists ja patīk kompilēt kompilēšanas pēc 🙂

    #205936
    Andress
    Participant

    Offtopic

    “Sludinājums: Pārdodu krokodilādas somiņas vairumā. Zvanīt vakaros. ÄŒeburaška.”

    Gena, man liekas tu pat spaini neesi redzējis, beautiful genius. 🙂

    Un lai mani par puiku apsauktu, tēv vēl lūpas jaatrauj no mātes krūts. 🙂

    #205937
    Foxsk8
    Participant

    izredzētais: Droši vajadzētu arī uzveidot rakstu par partīciju atlējumiem, kloniem, lai nav katru reizi jāmet sistēma pa jaunu, arī iekš Hiren Boot CD pakas var atrast.

    #205938
    Genādijs
    Participant

    Komentārs par defragmentācijas skrīniem vienk parādīja ar ko man ir darīšana 🙂

    #205939
    Andress
    Participant

    “Atlasīt Genas komentārus” man arī šo to parādija…

    Tādiem nevajadzētu ļaut tuvoties internetam tuvāk par 200m…

    #205940
    remarco
    Participant

    SikeR , bija man slinkums visu līdz galam lasīt.

    cik redzēju par garumzīmēm tev neviens neatbildēja.

    Parasti es pielaboju Xorg konfigurācijas failu , man tas šķiet ērtāk divas rindiņas un raksti kā tev patīk.

    Par to ubuntu … man šķiet ka tur problēma ar monitoru. ne monitoram problēma bet gan ubuntam. 9tajam live cd uz tft monitoriem negrib startēties grafiskā vide pieļauju ka pēc instalācijas notiek tas pats … neispējami nav bet atkal jau pieminētais Xorg jakonfigurē.

    Nobeigumā varu pateikt ka labāk aju nu pamokies ar vienu distru kas tev vismaz iet , kādas divas nedēļas.

    te tev daudzi palīdzēs . nekautrējies un raksti ar screeniem un jautā droši.

    man pašam te ir bijušas nūbisku jautājumu sērijas vairāku nedēļu garumā. tā ka te cilvēki ir pietiekoši atsaucīgi un diezgan pacietīgi, nevajag tikai strebt kartu un apbruņoties pašam ar pacietību .

    ceru ka neesi jau uzmocijis atpakaļ “vīrusaino win ” :DDD

    #205941
    Wuu
    Participant

    Problēmas risinās daudz vienkāršāk, pa pastu pasūta bezmaksas Ubuntu kopiju un tā ies uz urā! Es nezinu kur ir atšķirība, bet tas tiešām palīdz! Otrs pārbaidu MD5 ,ka tik tev nav kāds vīrus Windowsā.

    #205942
    drunk_lizard
    Participant

    topic jau bija feini iepuvis.

    kaadeelj bija jaaiztiek?

Tiek skatīts 9 ierakstu – 101 līdz 109 (no 109 kopumā)
  • Tēma ‘Problēmu izskatīšana/Apspriede/Ieteikumi’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā