Profesors Veiss: Windows 10 ir visas botu tīkla pazīmes

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Profesors Veiss: Windows 10 ir visas botu tīkla pazīmes

Tiek skatīts 7 ierakstu – 41 līdz 47 (no 47 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #322370
    ruukjis
    Participant

    WPS office visu atver korekti, arī saturs darbojas, bildes ir tur, kur tām jābūt – viss izskatās OK.

    #322371
    HIGH-Zen
    Participant

    1. Tas dokuments ir ļoti bēdīgā stāvoklī.

    2. 3. emf nav piemērots, tas ir nestandarta formāts. Tos emf/wmf neviens nevar normāli atvērt. Vektoru standarta formāts, ko saprot visi ir eps. Normāls ir arī svg. Tie ir šajā gadījumā piemērotākie, importējot no ArcGIS.

    4. 5. 6. 7. Domāju, ka ka jaunajā ofisā veco bugu vairs nav.

    Tādi bija vecajā doc formātā. Tā ka es lieku uz to, ka problēma drīzāk ir roku leņķī.

    Tev tur automātiskā numerācija iet pamīšus. Tas 17. punkts pie vīzijas ir tās pašas numerācijas turpinājums, kura ir pašā sākumā. Bardaks. Izlasi kādu labu grāmatu, kā ir jāsastāda Word dokumenti.

    8. Nu ja ar tādu attieksmi jūs tur sastādat dokumentus. Tātad dokumentus sastāda cilvēki, kuri nejēdz strādāt ar teksta redaktoru? Kas viņus pieņēma darbā? Varbūt vienreiz vajag iemācīties vismaz elementārākās lietas – numerāciju, stilus. Kurš dokumentu sabojā, tad lai mācās un vienreiz sataisa normāli.

    9. Ar headeriem un footeriem tur arī ir viens kasjaks, bet tas ir tavs kasjaks. Līdz 8. lpp viss iet normāli – Footer (Converted 1). 9. lpp. jau ir Footer (Converted 19). Tātad lappušu stili atšķiras pirmajām lapām un sākot no devītās jau ir cits lappušu stils.

    Ieklikšķini 9. lpp. un nomaini lapas stilu uz Converted 1. Ahā. Nez no kurienes parādījās tavi pazudušie headeri, footeri, numerācija, zemsvītras piezīmes un pārējā šņaga. Kā tad tā?

    10. Stili importējas. Tu gribi teikt, ka LO neredzi kādu stilu? Tad kas tie ir par stiliem, ko redzu es? “Apakšpunkts”, “Izcelts 1”, “Izcelts 2” “SarastsNum”?

    Bet vieglāk jau visu novelt uz LibreOffice – dara to, nedara šito, vai pat uz to pašu MS Word – kaitinošs gļuks, patvaļīgas izmaiņas. Tātad nevis dokumenta sastādītājs, bet šīs ļaunās programmas pašas nepareizi sastāda un nepareizi attēlo dokumentu. Es pareizi saprotu?

    #322372
    ruukjis
    Participant

    Kā tas nākas, ka WPS jamo atver, MS atver, bet tev kungam “dokuments ir ļoti bēdīgā stāvoklī”?

    Libre ir kaka, ja runa ir par MS doķiem, bet nav arī tā, ka galīgi nav alternatīvu. Manis minētais WPS pagaidām ir ticis galā ar visu, ko dodu jamam, tiesa Macrosus vēl neesmu mēģinājis.

    #322373
    HIGH-Zen
    Participant

    “Kā tas nākas..”

    Lai to saprastu, tev vajadzētu nedaudz piepūlēt smadzenes. Bet tā kā tev pilnīgi pietiek ar vizuālo izskatu un domāt tev nepatīk, tad nav jēgas nemaz mēģināt.

    #322374
    Nelabojams
    Participant

    1. Izskatās, ka tu pats īsti nemāki strādāt ar MS word, jo nezini tā niķus.

    2. Tie cilvēki, kas “nemāk strādāt ar teksta redaktoru” (jā, viņiem pat nojausmas nav, kas tas tāds “stils” ir, bet nedrukājamie simboli ir šausmīgi traucējoša lieta), varbūt ir labākie speciālisti Latvijā savā jomā.

    3. eps fails ir vismaz 4 – 5 reizes “smagāks”, nekā emf, kas ir ilgi un labi kalpojis un te pēkšņi viens pēpēkstiņš iedomājas, ka tas nederot, jo neietilpst viņa iedomu rāmjos.

    4. Es parādu, kā tas izskatās reālajā dzīvē, strādājot ar tādiem dokumentiem, kādi viņi ir. Ja tev būtu jāsakompilē tekstu no studentu rakstītiem padsmit dažādiem tekstiem, tad tu vispār aptaisītos. Nu neinteresē mani kaut kādas detaļas, kas ir svarīgas tikai kaut kādam kaprīzam softam, kuru neviens tuvākajā apkārtnē nelieto. Visas numerācijas un formāti ir korekti, tikai tu izsaki pieņēmumu, ka tā neesot, jo rezultāts neatbilst tavām iedomām.

    5. Tu pat neesi apskatījies, kādā formātā ir piedāvātais fails :p tas ir docx, ja kas. Taisīts ar MSWord2010.

    #322375
    HIGH-Zen
    Participant

    Esmu kompilējis arī citu veidotus tekstus, nelielas grāmatas apjomā. Formāts identisks – saturs un daudzpakāpju numerācija. Tikai tur neviens nenoliedza, ka ir problēmas.

    Tas nav pieņēmums, bet pilnīgi objektīvs fakts. Katrs var apskatīt cik korekta ir numerācija. Ja tu noliedz acīmredzamo, tad tālāka diskusija nav iespējama.

    Nē nu baigo jaunumu pateici, tas ir docx, citādi es visu laiku domāju, ka tā ir kustīgā gif bildīte, kas taisīta ar ArcGIS.

    Tātad MS Word-am ir niķi un LibreOffice ir kaprīzs, vai tomēr vaina ir lietotājā?

    Tas ir retorisks jautājums, uz kuru vari neatbildēt.

    Edit:

    Un ja nu tiešām vajadzīgs tieši MS ofiss, kaut asins pa degunu, bet vajag, tad arī to var uzlikt.

    pic

    src

    #322376
    kasis1000
    Participant

    Nelietošu Windows 10, kamēr tas netiks galā ar pamata Spyware(konfidencialitātes problēmām), ja netiks galā, un situācija būs tāda, kāda bija ar Windows 2000, kurš vairs netiek supportots. Apgreidošos uz Linux.

    Netaisos pie Microsot glabāt savu naudas seifu(internetbankas) vai loterijas čekus.

    un Microsoft par raudāt, jo kā lietotāju, viņi mani nepārliecinās mainīt OS. Tam nav neviena paša iemesla.

Tiek skatīts 7 ierakstu – 41 līdz 47 (no 47 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā