Programmas

Sākumlapa Forumi Software Cita programmatūra Programmas

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 39 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #225031
    jokss45
    Participant

    pareizi jau teica ka no jums jau nekadu normalu atbildi nedabus tikai dirsanu vien dzirdu,tadi pasi cirvji ka datuve bija no viena saita parvacas uz otru,protams tas neattiecas uz visiem ir ari normali cali seit bet parsvara tadi vien pekstini vien esat.pat apskatoties uz jaunzemipec cala neizskatas nemaz kautkads mikstais,tads pats jau noteikti izskatas Andress tikai vel ar brillitem.Ever un es nemaz nesaku pirmais dirsties izlasi sakumu,bija uzdots jautajums ,ja nevari atbildet tad nebaz savu snuki cita pakala,attieciba par par nosaukumu kur ievietoju varbutas ne ta uzrakstiju ,bet tam es nepieversu uzmanibu domaju ka saja saita ir normali cali nevis ka jau ieprieks nosaucu datora tarpi.

    #225032
    drunk_lizard
    Participant

    jokss45 wrote:

    vai kads nodarbojas ar satelita televizijas kodesanu.


    vai tu, kretiin, uzskati sjo par normaalu jautaajumu?

    nee, bljee, neviens sjeit televiizijas signaalus nekodee…

    ja runa ir par dekodeesjanu, sjaringu,etc, tad cita opera.

    bet tu labaak pizduj nahuj no tejienes.

    #225033
    jokss45
    Participant

    man vienalgi ka to sauc ,bet izradas vel viens daunis pievienojies sai kompanijai,kompanija paliek ar vien lielaka izradieties visi daunisi lai citi ari redz.

    #225034
    samurajs
    Participant

    Hey, kā jūs banot pa vienam vai kā redīsus buntiņos? Skaidrot attiecības ejiet kaut kur citur!

    Varētu interesēt Conax atlaušana, bet baidos, ka pēdējā versija (ko LV lieto), vēl nav uzlauzta.

    #225035
    jokss45
    Participant

    Izlasi no sakuma un tad nac pie sledziena kuru pirmo banot,kartejais saits kur uzdod jautajumu bet atbildes vieta sanem vienkarsu apdirsanu,varbutas nav istaja vieta jautajums ,bet tad jau var ari normalito pateikt kura vieta griezties vai ne ta samuraj

    #225036
    samurajs
    Participant

    Būtu pareizi uzdevis jautājumu “Vai kāds nodarbojas ar SAT TV hacking?” – tad tā nebūtu. Vai arī jau sen būtu iejaucies.

    Apnikuši p0k3s, kas paši nezin ko grib, un pēc tam met pūku.

    #225037
    jokss45
    Participant

    Es zinu ko gribu,varbutas ka jau teicu nepareizi noformuleju jautajumu,es jau rakstiju ka neesmu nekads specuks saja lieta.tapec mekleju palidzibi bet seit jau tikai kadu apd…..,skatoties citas rubrikas ari tada pasa dirsanas vien notiek ,sakuma domaju ka seit nopietni cilveki sed.Ko vari pats ieteikt par so temu SAT TV hacking,neesmu latvija tapec ari jautaju,satelits ir Hotbird.

    #225038
    drunk_lizard
    Participant

    samurajs, man pilniigi pofig, kaa un ko, bet uzskatu, ka sjaadiem siikiem smerdeljiem, kaa cieniijamais afftars, sjeit nav vietas

    veelreiz atkaartosjos, autor, PIS NAKUJ!

    #225039
    jokss45
    Participant

    es sito butu nobanojis tagad par naida un kudisanu saita,jo vairak nobanosi jo mazak tadu paliks

    #225040
    Aldis
    Participant

    jokss45 – Es Tev uz taviem jautājumiem konkrēti atbildēju! 😀 Ko vēl Tev vajag? 🙂 Tagad tikai pats te lecies!

    #225041
    shadowmen
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    samurajs, man pilniigi pofig, kaa un ko, bet uzskatu, ka sjaadiem siikiem smerdeljiem, kaa cieniijamais afftars, sjeit nav vietas

    veelreiz atkaartosjos, autor, PIS NAKUJ!

    kirzaka kadreiz esi kadam atbildejis ari uz uzdoto jautajumu??(pat ja jautajums ir nepareizs vai padebils??)

    man liekas,ka tu te tikai dirss uz visiem un tas ari viss…

    un ta starp citu es saku uzskatit,ka labak tad pokemoni seit neka tadi kaa tu…pokemons uzdod kaa mulkis savu jautajumu un gaida atbildi,a tads kaa tu te smirdini atmosferu un blato ar to,ka neviens tev nevar iedot ban(un ta jau ir admin varguma pazime)…mazak tadu kadru kaa tu un viss te butu pa visam smuki….

    Un par tavu gudribu saubos smagi,tada lielishanas gan jau vien ir,jo pusgada laika neesmu pamanijis nevienu reizi,kaa tu kadam palidzetu….

    #225042
    ob1
    Participant

    jā, ķirzaks ir atbildējis. Un šad tad viņa atbilde ir vienīgā par tēmu… hmm, nu vispār jau arī šajā topikā viņš par tēmu atbildēja…

    #225043
    drunk_lizard
    Participant

    ak vai, kaa tu mani atsjifreeji :(((

    jaa, esmu totaals zaabaks :((

    #225044
    Andress
    Participant

    😀 😀 😀 hhh

    #225045
    shadowmen
    Participant

    cik vien redz vinja teikto ta nekas vairak par smirdonju ara nenak….

    liekas,ka tev gruta dzive laikam…..

    ai lab atkal jau iesligstu offtopic….

    #225046
    iReinis
    Participant

    Ak šausmas kā norēcos par Jums visiem! Pat visu izlasīju. 😀 Parasti jau es ieturu neitralitāti, bet nu šeit ir unikums, Jums tā bieži gadās? 😀 😀 😀 😀

    Bet par sadzīvošanu jau šeit reti dzird? Labi beigšu rakstīt muļķības, bet pa nopietnam runājot, tad maz saprotu no to SAT kodēšanas, bet nedaudz ir dzirdēts. Vispār es te nemētāšos ar briesmīgām pārgudrībā, jo jāatzīst es vēl dzīvoju uz zems, tāpēc man ne da kosmosam. Vienīgais ko zinu par šo saistītu saits ir https://www.lyngsat.com/ 😀 vairāk nekā, tāpēc nevarēšu nekā diža pateikt.

    Bet nu cilvēki nomierinoties un beidzat mētāt te savu Slāviski izvarotos lamu vārdus.

    #225047
    aoma
    Participant

    iReinis, slāviem lamāšanās māksla, (to patiešām tā var nodēvēt), ir izkopta vairāk kā 1000 gadu garumā, mūsējā salīdzinoši nav pat vēl bērnu autiņos 🙂

    Bet pievienojos tiem, kas uzskata, ka autors ir mudaks. Par šo tēmu varu gari un plaši izteikties, bet kaut kā negribās.

    (ar tēmu es domāju SAT atkodēšanu)

    #225048
    Mr.Death
    Participant

    ALZJIIRUS UZ ABORTAAZJU!!!!!! :>

    p.s. atkal visas jautriibas nokaveeju :> paaraak biezji skruuveeju dzelzjus, nesanaak sjeit iemest aci :>

    #225049
    Foxsk8
    Participant

    Mr.Death: Necel off-topic.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 39 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā