Programmētājiem!

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Programmētājiem!

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #157044
    natolv
    Participant

    Sveicināti kolēģi – programmētāji!

    Iesāku šo tēmu, kura ir – Programmētāja atalgojums.

    Tā kā pats programmēšanas jomā esmu teju 3 gadus, bet patstāvīgi strādāju 1 gadu, tad nu gribas uzzināt pašreizējās “tirgus tendences” programmētāju atalgojumā. Tiem, kuriem nav ko slēpt varētu padalīties ar savu pašreizējo atalgojumu, norādot – ko programmē, cik ilgi un cik saņem.

    Tiem, kuri nav programmētāji – laipni lūgti atbildēt uz augstāk esošo aptauju.

    #289461
    aoma
    Participant

    Kopš Matīss šancē par učuku, te vairs koderi neapgrozās 😀

    #289462
    root
    Participant

    Tu par kaut ko citu, izņemot mani, arī domā? Stalking much? 🙂

    #289463
    aoma
    Participant

    Vispār jā. Tomēr ienākot notepad un izlasot par programmēšanas sacensībām, protams, ka pirmais iešāvies prātā. 🙂

    Starp citu, tas bija vairāk melnais humors, nevis pa nopietnam.

    Kā redzi, tie kas kaut ko arī nopelna, negrib sevišķi zīmēties, bet labāk vēlas palikt anonīmi.

    (izņemot to pirmo jefiņu, kurš no programmēšanas neko nejēdz)

    #289464
    Foxsk8
    Participant

    Viss atkarīgs vai tu strādā kantorī (kādā), atkarīgs kādu kodēšanas valodu veido risinājumus, atkarīgs vēl kādus projektus tu taisi, atkarīgs arī vai esi tīri tikai freenacers, atakrīgs vai no LV sēžot tu taisi Amīšiem vai vietējiem, bet teiktu tā, tas diapazons zinošam cilvēkam varētu būt no 500 – 1K mēnesī.

    #289465
    Frascuelo
    Participant

    Piekrītu, ka root dažreiz māca citus, kā ko darīt, taču man tas netraucē un domāju, ka citiem tas nāktu tikai par labu.

    P.S. pats ar gribēju iet uz to nozari, taču pārdomāju..

    #289466
    usver
    Participant

    draugiem.lv lietotāji nevar balsot.

    #289467
    Willis
    Participant

    Ja esi Latvijas pilsonis – VAR !

    #289468
    usver
    Participant

    Willis: man liekas, ka tu dzen sviestu.

    Pamatojums:

    1) https://postimage.org/image/pjsv5pixh/ – redzams, ka traukiem.lv ielogots lietotājs redz tikai rezultātus, lai gan var veikt pārējās darbības.

    2) draugiem.lv līdz šim NAV integrēts ar PMLP datubāzi, lai fiksētu, kurš ir pilsonis, kurš ir nepilsonis, kurš citas valsts pilsonis vai bēglis.

    Vai pats esi pārbaudījis to, ko apgalvo?

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā