Programmu (Office, AV u. c.) integrēšana XP instalācijā

Sākumlapa Forumi Software Windows Programmu (Office, AV u. c.) integrēšana XP instalācijā

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150590
    Anti
    Participant

    ÄŒekoju google, bet īsti skaidrībā netieku, kā ar nLite to var izdarīt?

    #227923
    RicoPico
    Participant

    Cik esmu pētijis nLite, tad trešo softu integrēšana tur netiek piedāvāta. Izskatās, ka būs vien Tev jāizlīdzas ar HDD Clone variantu. Mazliet gan vajadzēs paravēt draiverus, bet nu…

    #227924
    Anti
    Participant

    hdd clone klonē uz konkrētiem dzelžiem piemēram uz cita pc tāds brīnums nemaz neies.

    #227925
    RicoPico
    Participant

    Tāpēc es arī saku, ka būs jāizravē draiveri. 😉

    #227926
    nezinitis
    Participant

    a kā to lai izdara ja tib file nlite neredz?

    #227927
    Evers
    Participant

    RicoPico wrote:

    Cik esmu pētijis nLite, tad trešo softu integrēšana tur netiek piedāvāta. Izskatās, ka būs vien Tev jāizlīdzas ar HDD Clone variantu. Mazliet gan vajadzēs paravēt draiverus, bet nu…

    tiek gan, softus pielāgotus integrēšanai var novilkt šeit https://www.winaddons.com/nlite-addons/ 🙂

    P.S integrēt softus iekšā win installācijā ir stulbi, ja nu vienigi gribās lai WMP11 un IE8 būtu

    #227928
    richijs
    Participant

    Nemaz tik stulbi ar nav tas ietaupa laiku ja jāinstalē vairākiem klientiem, bet personiskai lietošanai gan nav jēgas…

    #227929
    RicoPico
    Participant

    Evers wrote:


    tiek gan, softus pielāgotus integrēšanai var novilkt šeit https://www.winaddons.com/nlite-addons/ 🙂

    Sorry, tik dziļi racis nebiju. Tagad zināšu. Tnx par info. 🙂

    #227930
    m_janis
    Participant

    1. Ja nu ļoti gribas darīt bezjēdzīgas lietas, tad jāizmanto tam paredzētu softu . Kaut gan instalācijā integrēt ir jēga tikai un vienīgi kritiskos apdeitus un servispakas. Visam citam regulāri iznāk apdeiti vai jaunākas versijas un ko tad – katru nedēļu sāksi visu no gala ?

    2.

    Quote:

    hdd clone klonē uz konkrētiem dzelžiem piemēram uz cita pc tāds brīnums nemaz neies.


    Pilnīgas muļķības – ja viss, iepriekš sagatavots ies uz jebkura dzelža.

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā