Proti rakstīt un izteikt savu domu? Mums vajag Tevi!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Foruma Jaunumi un Lietošana Proti rakstīt un izteikt savu domu? Mums vajag Tevi!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #145666
    usins
    Participant

    Mums vajadz�gi rakstu autori! Notepad ir pavisam jauns projekts, un, lai tas ieg�tu pla�as sabiedr�bas iev�r�bu – tam pirm�m k�rt�m ir j�b�t interesantam, satur�gam, un aktu�lam.

    Izveidota rakstu ies�tnes sada�a.

    �eit topo�ie notepad.lv rakstu autori var public�t savu rakstu projektus, kuri tiks izskat�ti un redi��ti. Ja raksts b�s labs un aktu�ls, tad tas tiks public�ts notepad.lv foruma sada��s Raksti vai IT jaunumi. Akt�viem rakstu autoriem tiks pie��irts Vec�k� lietot�ja statuss un ties�bas pa�iem ievietot rakstus Rakstu un IT jaunumu sada��s

    Pieteikties varat �eit:

    https://notepad.lv/viewforum.php?f=54” class=”bbcode_url”>https://notepad.lv/viewforum.php?f=54

    P.S.- Paldies par atsauc�bu!

    #166262
    Jokerz
    Participant

    Manuprât mani nav grûti atrast 😉

    #167062
    Jokerz
    Participant

    Manuprât mani nav grûti atrast 😉

    #166263
    fatduude
    Participant

    pâris labu rakstu un manuâïu par sliktu nenâktu, ja tie protams nav 1 klases lîmenî un ir aktuâli. bet nu man jau ðíiet bûs problçma jums atrast cilvçku kas normâlâ, visiem saprotamâ valodâ spçj izstâstît, kaut vai kaut ko par excel tabulu lietoðanu, zinâðanas jau ir daudziem, bet prasme izstâstît un likt saprast, retajam. jâ un vçl jau ir laiks ko prasa normâla raksta/manuâïa izveide, nemaz nerunâjot par slinkumu

    Off topic! neredzu ka pieteicies esi!

    #167063
    fatduude
    Participant

    pâris labu rakstu un manuâïu par sliktu nenâktu, ja tie protams nav 1 klases lîmenî un ir aktuâli. bet nu man jau ðíiet bûs problçma jums atrast cilvçku kas normâlâ, visiem saprotamâ valodâ spçj izstâstît, kaut vai kaut ko par excel tabulu lietoðanu, zinâðanas jau ir daudziem, bet prasme izstâstît un likt saprast, retajam. jâ un vçl jau ir laiks ko prasa normâla raksta/manuâïa izveide, nemaz nerunâjot par slinkumu

    Off topic! neredzu ka pieteicies esi!

    #166264
    deivs001
    Participant

    Varçtu mçìinât ðo to izveidot, ja kâds pateiktu ko. Savâdâk negribas nevajadzîgi kaut ko tulkot vai rakstît.

    Varbût ieviest Pamâcîbu pieprasîðanas stûrîti?

    Pacenties tad jau redzçsim-Usins

    #167064
    deivs001
    Participant

    Varçtu mçìinât ðo to izveidot, ja kâds pateiktu ko. Savâdâk negribas nevajadzîgi kaut ko tulkot vai rakstît.

    Varbût ieviest Pamâcîbu pieprasîðanas stûrîti?

    Pacenties tad jau redzçsim-Usins

    #166265
    Foxsk8
    Participant

    Jâ protams ka vari. Rakstus vajag par IT jomu. Ziòas arî par IT jomu. Kaut vai arî lietas, kas saistîtas ar IT. Pamâcîbas bûs sadaïâ raksti, vai arî tiks pârvietotas uz kâdu citu tçmu. Visi raksti tiks lasîti un ja tie bûs normâli, tad pârvietosim tos uz attiecîgajâm sadaïâm.

    #167065
    Foxsk8
    Participant

    Jâ protams ka vari. Rakstus vajag par IT jomu. Ziòas arî par IT jomu. Kaut vai arî lietas, kas saistîtas ar IT. Pamâcîbas bûs sadaïâ raksti, vai arî tiks pârvietotas uz kâdu citu tçmu. Visi raksti tiks lasîti un ja tie bûs normâli, tad pârvietosim tos uz attiecîgajâm sadaïâm.

    #166266
    samurajs
    Participant

    fatduude wrote:

    pâris labu rakstu un manuâïu par sliktu nenâktu, ja tie protams nav 1 klases lîmenî un ir aktuâli. bet nu man jau ðíiet bûs problçma jums atrast cilvçku kas normâlâ, visiem saprotamâ valodâ spçj izstâstît, kaut vai kaut ko par excel tabulu lietoðanu, zinâðanas jau ir daudziem, bet prasme izstâstît un likt saprast, retajam. jâ un vçl jau ir laiks ko prasa normâla raksta/manuâïa izveide, nemaz nerunâjot par slinkumu

    Nu tu kâ linuksists uzcep rakstu piem. “Kâ instalçt ubuntu?” Soli pa solim, ar ekrânbildçm un varbûtçjâm problçmâm. Tâ, lai pçc tava raksta katrs to varçtu izdarît. te laikam vairâk bilþu, mazâk teksta bûs;) Paskaidro arî, kas ir Lilo un Grub, un kâ tie atðíiras utt. Bildes vçlams standarta, 640×480.

    #167066
    samurajs
    Participant

    fatduude wrote:

    pâris labu rakstu un manuâïu par sliktu nenâktu, ja tie protams nav 1 klases lîmenî un ir aktuâli. bet nu man jau ðíiet bûs problçma jums atrast cilvçku kas normâlâ, visiem saprotamâ valodâ spçj izstâstît, kaut vai kaut ko par excel tabulu lietoðanu, zinâðanas jau ir daudziem, bet prasme izstâstît un likt saprast, retajam. jâ un vçl jau ir laiks ko prasa normâla raksta/manuâïa izveide, nemaz nerunâjot par slinkumu

    Nu tu kâ linuksists uzcep rakstu piem. “Kâ instalçt ubuntu?” Soli pa solim, ar ekrânbildçm un varbûtçjâm problçmâm. Tâ, lai pçc tava raksta katrs to varçtu izdarît. te laikam vairâk bilþu, mazâk teksta bûs;) Paskaidro arî, kas ir Lilo un Grub, un kâ tie atðíiras utt. Bildes vçlams standarta, 640×480.

    #166267
    Foxsk8
    Participant

    Viss jau savâ mçrâ balstâs uz IT jomu. Protams var rakstît arî par sadzîves tehniku, Sat, TV, utt.

    #167067
    Foxsk8
    Participant

    Viss jau savâ mçrâ balstâs uz IT jomu. Protams var rakstît arî par sadzîves tehniku, Sat, TV, utt.

    #166268
    Jonis
    Participant

    Samaksâ :money:

    skaidrâ

    #167068
    Jonis
    Participant

    Samaksâ :money:

    skaidrâ

    #166269
    samurajs
    Participant

    Jâjâ… tûlît skrienu mainît 100 USD… :money: :money: :money:

    Bet tad tev tiks uzlikta abonentmaksa par Notepad lietoðanu! :rofl:

    #167069
    samurajs
    Participant

    Jâjâ… tûlît skrienu mainît 100 USD… :money: :money: :money:

    Bet tad tev tiks uzlikta abonentmaksa par Notepad lietoðanu! :rofl:

    #166270
    Jonis
    Participant

    Notepad man jau ir :party: un nevienam neko nav jâmaksâ

    #167070
    Jonis
    Participant

    Notepad man jau ir :party: un nevienam neko nav jâmaksâ

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā