Publiskots Firefox 4 iznākšanas grafiks

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Publiskots Firefox 4 iznākšanas grafiks

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151177
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_ff4logo_1.jpg[/imgl]Mozilla Corp. kārtējo reizi mainījusi savus plānus. Ja pirms tam ne reizi vien tika uzsvērts, ka šogad nekas radikāli jauns nebūšot, tad tagad paziņots, ka jau jūnijā mēs dabūsim testēt jauno Firefox 4.0 beta, bet jau novembrī varam cerēt uz galaversiju. Toties tiek “upurēts” Firefox 3.7, tas kalpos tikai par placdarmu jaunās mažorversijas izstrādei.

    Vispirms jāuzsver, ka pēc Chrome parauga visi spraudņi veidos atsevišķus, neatkarīgus procesus. Kādam no procesiem avarējot – pārlūks neaizvērsies. To mēs varēsim novērtēt jau ļoti drīz, tikko būs saņemts patreizējā Firefox jauninājums 3.6.4.

    Nākamais Firefox 4.0 stūrakmens: reizi par visām reizēm tiks likvidēts patreizējās versijas lēnīgums un bremzīgums. Protams, ka tiks atbalstīti visi esošie un pat vēl tikai topošie web-standarti, kā arī lietotājam tiks piedāvātas vēl extrā konfigurācijas iespējas.

    Ne mazums pūļu tiek pielikts dizaina uzlabošanai; uz darbvirsmas paliks aizvien mazāk vadības elementu, tie tiek pārvietoti zem pārsega. Tas tiek darīts ar mērķi nenovērst lietotāja uzmanību no skatāmās web lapas. Populārākajām web-aplikācijām kā GMail, Youtube utt. paredzēti speciāli tabi, kas ir mazāka izmēra nekā standarta, vienmēr atradīsies uz darbvirsmas, un sastāvēs tikai no favikonas.

    Kā pēdējo vēlētos atzīmēt, ka programmai būs arī 64-bit atbalsts.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_ff43_1.jpg[/img]

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_ff42_1.jpg[/img]

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_ff41_1.jpg[/img]

    Prezentācija

    #235153
    Jaunzems
    Participant

    Firefox sācis beidzot kļūtpar pārlūku?

    #235154
    kuuminsh
    Participant

    Runājot par ātrdarbību… manuprāt, šobrīd, lielākā nelaime ir weblapas kuras ir pārpildītas ar flaš animācijām pilnīgā bezjēgā.

    Tiem mēsli kurina CPU uz max un ja ir vienkodola CPU tad čau rasma.

    Pa laimi, FF ir plugins kurš atslēdz to nelaimīgo flashu.

    To sūda flešu vispār vajadzētu ar likumu aizliegt 🙂

    Viss pārējais… nez.. cik ir gāgināts ar es tur nekādu lielo ātrdarbības starpību nemanu.

    Tauta gan mēļo ka trauku ferma labāk iet uz Chroma un operas.

    #235155
    Jaunzems
    Participant

    Nelaime slēpjas tur, ka flašu nemāk izmantot.

    Kūmiņ, vēl viens Džobsa sazombētais? Pirms viņa anonsa, ka flašs nekam neder, tauta to augstos godos cēla 🙂

    #235156
    kuuminsh
    Participant

    Sazombēts ?

    Es runāju par to ka sūda flaš animācijas kā reklāmas baneri pilnīgā beztolkā gruzī kastes.

    Ar Džobsu tur nekāda sakara.

    Tā pret flešu man nebūtu nekas pretī, bet tie hrenova baneri un tad vēl reizēm bezgala līkrokaini flash kodi ved izmisumā.

    Prasts sūda baneris kur kaut kas mirgo vai aplītim mainās rādiuss. CPU uz 100%.

    Nu… lol.

    Murgs kaut kāds.

    Patiesībā man nav ne jausmas vai flesham tā tehnoloģija ir tāda vai tomēr ar tehnoloģiju viss ir ok tikai tie pajoli kuri kodē ir tik tupi.. nav ne jausmas, bet rezultāts galīgi neapmierina.

    heh.. parēķini cik elektrības pa tukšo tiek nokurināts dēļ reklāmām traukos, delfos, tvnetā 🙂

    #235157
    Jaunzems
    Participant

    Es tak teicu, ka tauta flešu nemāk izmantot. Pēc komenta spriežot, tu viņu visu noliki līdz zemei. Pasauļtīklā atrodami daudzi labi flash p-folio un citas labas lapas, kā piem. BMW 5. sērijas promo lapa utt.

    #235158
    80MXM08
    Participant

    nu jā ar tiem flash ir kā ir – vienu brīdi bija doma palūrēt ko tur ar viņu varētu padarīt bet, cik skatos ja flasham jāliek klāt sql tad tas ir galīgi dirsā – tātad nekur viņs neder kā tikai mirgojošām reklāmām, banneriem un visādām debīlām spēlēm

    #235159
    kuuminsh
    Participant

    Nav šaubu, ka ir smukas lapas, bet tas nemaina faktu ka mūsējie tizleņi ir aizrāvušies ar to sūdu pa kam es dodu priekšroku pluginam kurš atslēdz to mēslu.

    Un kad kāds lietotājs pīkst ka kaste bremzē, tad pirmā ģela ir nolaist podā flašu.

    Un man dziļi nospļauties cik jams ir foršs un feins kaut kādas dažās lapās. Mani tās lapas neinteresē.

    Man vajag lai atverot tvnet mana vecā kaste nesāk rēkt kā reaktīvais dzinējs dēļ viena sūda banera.

    #235160
    Jaunzems
    Participant

    Un tas plugins ir FlashBlock! Firesux ar to no žiguļa kļūst par golf r32, bet chrome vispār paceļas spārnos.

    #235161
    kuuminsh
    Participant

    Man šķiet ka šodien tu esi pīpējis kaut ko īpaši nešpetnu.

    #235162
    root
    Participant

    80MXM08 wrote:

    nu jā ar tiem flash ir kā ir – vienu brīdi bija doma palūrēt ko tur ar viņu varētu padarīt bet, cik skatos ja flasham jāliek klāt sql tad tas ir galīgi dirsā – tātad nekur viņs neder kā tikai mirgojošām reklāmām, banneriem un visādām debīlām spēlēm

    Š is bija visstulbākais komentārs no Tevis, ko jebkad esmu no tevis piefiksējis.

    Problēma ir tajā, ka liela daļa tā saukto Lv flash developeru uzskata, ka flash ir pilntiesīgs frontends un pilntiesīgs backends. This is wrong. Flash izmantot jebkam citam, kā frontend komunikācijai ar backend, kurš īstenots sliktākajā gadījumā kādā skriptēšanas valodā ir absolūts idiotisms. Labākajā ar dedicated serveri speciāli aplikācijas datu apstrādei. Spilgts piemērs ir grooveshark, kurā lielākā daļa datu apstrādes tiek veikta backendā, renderācija un gui šits- frontendā. Ja rēķina, ka GS ir milzonīga aplikācija salīdzinājumā ar dajebkuriem delfu vai tavaneta banneriem, varu pilnīgi droši teikt, ka uz 1Ghz amd (???) proča debian vidē (owned) uz chromium darbojas lieliski un bez aizturēm. Tā kā ar flash linux vidē vispār ir samērā pamatīga šaize, pieņemu, ka šī aplikācija spētu lidot arī uz analogas sistēmas windows produkta. Lai nu kā, problēma tomēr nebūs pašā flash, cik daudz tā gala izstrādātājos. Jo praktiski jebkuru produktu stulbenis spēj padarīt par nelietojamu. Vēl vēlētos piebilst, ka laba kaudze banneru “krutās” mārketinga firmas ģenerē ar lētiem second-hand tūļiem, kuros termins “kaut kāda optimizācija” ir absolūti iemīts zemē līdz pēdējam burtam. Tie kas man te mēģinās par šito oponēt, tiks laipni nosūtīti aplūkot dekompilētas sources no populārāko tīmekļa šitu banneriem.

    Jaunzem, tak pieveries vienreiz. Tu pat man sāc krist uz nerviem, lai gan biju sev nosolījies tavu eksistenci cēli ignorēt.

    #235163
    Nelabojams
    Participant

    Abzolūti pievienojos kuuminsha viedoklim par flashiem – bet priekš tam jau tas flashblocks ir domāts :lala: . Man pašam patlaban lēnām top lapa – un es uz visstingrāko noteicu – nevienu flashu!!!

    Tuvāk tēmai – tendence darbavirsmu nepiegruzīt ar rīkiem ir apsveicama, bet vai tos FavTabus arī novākt varēs? Kas vienam favorīts, otram varbūt riebjas.

    #235164
    Wuu
    Participant

    +1 firfoxim 🙂

    Turpinām offtopiku: Flash ir lieliski veids kā pasniegti jebkāda veida informāciju uz jebkāda veida platformām sākot ar telefonu, mašīnu gps un beidzot ar visā veida OSīm. Appel neatbalsta flashu, jo NESPĒJ TO KONTROLĒTI, bezmaksas programas un spēlītes uz iPhone, NEKAD!!!!

    Flash reklāmas, kur tādas var apskatīti? Kādi divi gadi neesmu tādas redzējis…

    #235165
    Aldis
    Participant

    Es gan esmu redzejis, pietiek ieiet baneru kapsētā delfi.lv 🙂

    Ja manam Mozillim nebūtu uzlikts Flashblock plagins, tad gan būtu kā būtu… Neciešu pārlieku daudz flash…

    #235166
    Imhoteps
    Participant

    Jā, Flash patērē ierīču resursus. Bet… Cīņa ar Flash Video tas ir pirmais šāda veida naudas izspiešanas mēģinājums no parastiem lietotājiem. Un alkatīgais “megaoverpriced” Epls ir šīs afēras lokomotīve.

    Ikvienam h264 rullītim, kas tiek izvietots netā, tā kompānija, kura šo rullīti ir izvietojusi, nopogā pamatīgu naudiņu konsorcijam, kurā ietilpst pirmam kārtam Epls – https://www.mpegla.com/main/programs/AVC/Pages/Agreement.aspx

    Youtube un tam līdzīgie servisi maksā visi bez izņēmuma, taču PIESPIEST MAKSÄ€T parasto lietotāju nav tik vienkārši kamēr vien ir Flash – jo par FLASH-u nekas nav jāmaksā!

    Nezinošie bļauri-ābolnieki, neinformētie pārējie lietotāji, visi, kas iestājas par ātrāku Flash-a bojāeju, vienkārši nesaprot, ka, tiklīdz Flash vairs nebūs, par video skatīšanos internetā NÄ€KSIES MAKSÄ€T.

    P.S. Maskējies Jobz, kā vien gribi – āža kāju tāpat nenoslēpsi!

    #235167
    akms47
    Participant

    Derētu viņiem pārņamt no Google Chome Sand Box tehnoloģiju. 😉

    Pagaidām Google garadarbs ir vidrošākais.

    P.s. Roc, Samuraj, roc, tikai ar lāpstu būs ārtāk nekā ar zobenu. 😉

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā