Radio 101 konekcijas

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151678
    Anonīms
    Neaktīvs

    Kāda velna pēc 1 wrkstn taisa kautkādas 20 konekcijas uz radio 101? Kas viņiem tur tāds tizls ir?

    Tāpat uz Inbox.lv

    Tie ir tie dolbanie flashi?

    Sīkāk apskatīt nevaru, redzu tikai to kas routerī redzams.

    #241744
    drono
    Participant

    Varbūt kādu bildīti vismaz varētu? Jo no tava apraksta neko nevar saprast.

    Tās konekcijas tev kaut kādā veidā traucē?

    #241745
    Anonīms
    Neaktīvs

    Kādu teu bildīti? Aizej nopērc kādu “izkrāso pats” grāmatiņu!

    Vienkārši TCP konekcijas uz inbox.lv un to sūdaino 101 radio! Kas vel ko nesaprast? Teu jau izskatās nekas netraucē, arī ne izejošās TCP 25. porta konekcijas tūkstošiem, līdz neatnāk e-pasts ka esi spamhausā.

    #241746
    Wuu
    Participant

    shmarniidis wrote:

    Kādu teu bildīti? Aizej nopērc kādu “izkrāso pats” grāmatiņu! Kas vel ko nesaprast?


    Pārāk daudz negatīvās emocijas, es jūtu.

    #241747
    drono
    Participant

    😀 Reku viens pajolis sagribējis, lai viņam internets strādā bez TCP konekcijām. Mošk vēl ieslēdz torrentus un tad pažēlojies? Stiep tik savu lūzni uz servisu, lai iztīra trojāņus!

    #241748
    root
    Participant

    Macbeton, ***. Apskaties kāds softs tās tavas konekcijas taisa kerneļa ljimenī….

    #241749
    Aldis
    Participant

    shmarniidis: Tu tiešām atklāji jaunu Ameriku.

    Nav deviņdesmito gadu beigas, ka visas lapas lādēja katram pa vienam socketa konekšenam, bez fleša, pat bildes iespējams slēdza nost [jo iezvans tač bremzēja] un pārsvarā lapas arī bij kā “plain text” 😀

    Es neesmu šitādam smalkumam tiešām uzmanību pievērsis, skatoties un skaitot konekciju skaitu attiecīgām mājas lapām, bet cik zinu, mūsdienu browseri ar vienu konekciju lasa sourci, tālāk ar pārējiem bildes, un pārejo datu saturu. 🙂

    Ja nu kas, priekš Tevis iespējams labs pārlūks būtu lynx. 🙂 Forši visu parāda, iespējams tiešām pieslēdzas ar vienu konekciju. āā.. un DC++ vai torrentus nelaid vaļā, aptrūksies konekciju skaits! 😀

    #241750
    Kon
    Participant

    shmarniidis wrote:

    Kādu teu bildīti? Aizej nopērc kādu “izkrāso pats” grāmatiņu!

    Tik gjeniaali :D:D:D:D

    #241751
    Anonīms
    Neaktīvs

    Labrīt ***, tā nav mana kaste, tā ir kāda darbinieka kaste. Trojāņu tur nav, un jūs esat bezcerīgi ***. Nedomāju ka ir vērts jautāt forumā kur ne1 neko nejēdz. Uzneredzešanos ***.

    #241752
    Anonīms
    Neaktīvs

    TavaMaate wrote:

    Macbeton, ***. Apskaties kāds softs tās tavas konekcijas taisa kerneļa ljimenī….


    A tu ***lasīt iemācies. Kaste ir 225km no manis un ja arī es ielīstu caru remote deswktop ko tad es tur redzētu? Ka torents slēdzas pie radio mājaslapas un dc slēdzas pie inbox.lv mājaslapas? Tu *** *** ***.

    #241753
    root
    Participant

    Tu lasi ko saku. Ja neproti piebindoties pie tcp/ip handleriem un paskatities kas uz kurieni taisa hitus, ta ir tava grobanaa problema. Jaa, to var izdarit caur remote desk, jaa to var izdarit ar tieshi 92 rindinjaam C koda. Ambiilis.

    #241754
    samurajs
    Participant

    Un tā atkal MacBetonam alias shmarniidis bans uz 99 gadiem…

    #241755
    aoma
    Participant

    Š ī indivīda topiki vienmēr izcēlušies ar tiešu un kultūras žņaugu neierobežotu, tomēr samērā nabadzīgu leksiku, kurā, atfiltrējot ”mātes vārdiņus”, reizēm pat izdodas uztvert rakstītā jēgu, bet ne šoreiz.

    Varu tikai aptuveni iztēloties šā radījuma vecākus un pārējo ģimeni, ja vien nav audzis kādā bērnu namā.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā