RAM

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #156234
    tavsencis
    Participant

    Ja man tagadejam datoram ir 4gb liels RAMs, vai man ir jēga viņu palielināt līdz 8gb?

    Man dators atrāks paliks?

    #283854
    Anonīms
    Neaktīvs

    Nē, domāju ka tam nav jēgas, ar 4gb pietiek.

    Drīzāk uzlabo procesoru.

    #283855
    Anonīms
    Neaktīvs

    Kāds Tev RAM veids ddr ddr2 ddr3?

    #283856
    Bota
    Participant

    Ja es tapat domaju ka ralfs! 🙂 nav jega jo RAM neko daudz nedos atrumam klāt!

    #283857
    Anonīms
    Neaktīvs

    Nejau tikai RAM atbild par tava pc ātrumu, labāk patiešām uzlabo procesoru, tas drīzāk paātrinās tavu pc.

    #283858
    Rob
    Participant

    Piekrītu šaj nepazīstamai personai. Labāk ir uzlabot procesoru vai video kari, jo RAM ir pietiekami labs.

    #283859
    Asd7
    Participant

    Pēc manām domām un pēc esošāš pieredzes parastam lietotājam, kāds noteikti esi pietiek ar tiem pašiem 4 gb, jo noteikti nelieto tādu programmatūru un tādas lietas lai būtu nepieciešams 8 gb, bet ja domā darbināt virtualbox, tad gan būtu nepieciešami tie 8 gb.

    #283860
    tavsencis
    Participant

    Es paziņoju ka man pietika ar Asd7 atbildi

    #283861
    Intel
    Participant

    Ka jau visi saka labaak uzlabo procesoru jo tas ir svariigi lai vinsh ir peec iespeejas lielaaks!

    #283862
    Vichy
    Participant

    Par cik es neesmu labs tieši šajā jomā, es domāju, ka Atkarībā no tava procesora 😉 😉

    Un jā, tu varētu ielikt, par ļaunu nenāks.

    #283863
    BERILS
    Participant

    Ak svētais ateism , cik daudz gudru lietotāju apmeklē np.lv :D:D:D varbūt vēl kāds uzpeldēs 😀 😀 ? Š oreiz betona teiktais ir attiecināms uz pusi no šīs tēmas komentāriem…

    [spoil][img]https://www.bildites.lv/images/urlsmmwy2wihor0ysiq.jpg[/img][/spoil]

    #283864
    Dibens Kāpurķēde
    Participant

    Kaut kādā mērā jāpiekrīt berilam, jo viss ir atkarīgs no tā kādu OS un kādas programmas tu lieto. Piemēram, ja lieto 32bit OS, tad nav jēgas uzlabot RAM vispār.

    Bet teiksim uz Win7 spēlējot Dragon Age bija jūtama atšķirība starp 4GB un 8.

    #283865
    shady
    Participant

    Jāizvērtē situācija vadoties no konkrētiem apstākļiem, kuri šobrīd nav zināmi.

    Ir arī vecs teiciens – rams nekad nevar būt par daudz, bet kā jau te minēja – rams nebūt nav vienīgais datora parametrs, kā arī nav zināmas vajadzības.

    Datora komponentes tomēr strādā vienotā sistēmā, ko dēvē par datoru. Tikpat labi var ieteikt nomainīt disku uz ssd (ja tāds nav), uzlabot cpu, vga, utt. Un nevajag aizmirst faktu, ka 4GB mūsdienās nav nekas īpašs. Vidusmēram pietiek, bet es nepirktu kompi, kuram kā minimums nav 4GB.

    #283866
    nevertell
    Participant

    ITT people who haven’t used a 64bit OS and more than 4gb of RAM.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā