RAM palielināšana

Sākumlapa Forumi Hardware Atmiņas (HDD, RAM, Flash) RAM palielināšana

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #154452
    kadrs
    Participant

    Sveiki visiem.

    Lieta tāda, apstākļi sekojoši, vēlos palielināt RAM apjomu savam datoram.

    Pašlaik man iekšā ir:

    DIMM1: 128X64K-53D —> 1 GB DDR2-533 DDR2 SDRAM (5-4-4-12 @ 266 MHz) (4-4-4-12 @ 266 MHz) (3-3-3-9 @ 200 MHz)

    Mātes plate sekojoša:

    Motherboard Name —> Dell OptiPlex GX280 (kā saprotu šajā saitē ir redzama informācija par manu plati https://support.dell.com/support/edocs/systems/opgx280/en/ug/specs02.htm)

    Tātad vēlos zināt kāds būtu efektīvākais variants kā man uzlabot RAMu?

    Vai pie esošā 1GB pielikt vēl 1GB un pēc tam varbūt laika gaitā vēl +2GB. Š āda kombinācija strādātu normāli?

    Vai varbūt uzreiz likt 2+2GB?

    Apzinos arī to, ka mans šis PC nav vairs tā pirmā svaiguma 😀

    Esmu amatieris šādās lietās pagaidām, vēlos izprast ko, kā labāk.

    #272612
    Wuu
    Participant

    Tik vecam datoram ar 1GB pilnīgi pietiek, nav jēga ieguldīt naudu, no otras puses RAMs tik lēts, ka lieks 1GB nenāktu par skādi. Cik tev tā atmiņa izmaksās?

    #272613
    shady
    Participant

    1GB: https://www.dateks.lv/cenas/22/4830_kingston_1gb_ddr2_533mhz_cl4_single_stick.php

    Rams jau nekad nevar būt par daudz:) Ja tev brīvi sloti, tad pēc tam vari atkal klāt piemest. Ja vēlies maksāt par 2+2, tad to arī vari darīt, ja tev nepietiek ar 1+1 kombināciju. Tev kopējā atmiņa velk uz 4GB. Skaties arī to, kāds rams tev tagad ir iekšā (400 vai 533Mhz) – izvēlies atbilstošu.

    #272614
    msh
    Participant

    Jā, tieši tāpēc ka vecāks kompis lielāks rāmja daudzums ir noderīgs – nafig page file ir vajadzīgs? :>

    #272615
    msh
    Participant

    Kāda jēga pirkt 533 Mhz? Ja nu akurāt ir liela cenas starpība, savādāk labāk paņemt max iespējamās DDR2 frekvences rāmi [cik tur bija 800 mhz vai vairāk?], jo gan jau nākotnē tie moduļi kaut kur citur noderēs. Es atļāvos nopirkt DDR266 tikai tādēļ, ka lietoti gigabaitīgi DDR266 ECC moduļi jebajā stāvēja par lētu cenu.

    #272616
    kadrs
    Participant

    man pašlaik ir 533MHz RAMs. Es par tām frekvencēm isti neiebraucu, vai es savai platei piemēram varu spraust klāt 800MHz RAMu?

    #272617
    shady
    Participant

    Saspraust var dažādas frekvences kopā, bet strādās visi ar zemāko frekvenci, kāds tev ir ielikts. Piemēram, tev ir 533 un 800, tad strādās ar 533. Bet var arī neaiziet un sakonfliktēt, kā arī konflikti iespējami starp dažādām firmām, bet pārāk nevajag uztraukties – parasti aiziet (vienkārši pievēršu uzmanību, ka mēdz būt visādi):)

    #272618
    kadrs
    Participant

    vienreiz gribēju no viena ņemt 1GB 800MHz, pirms pirku no taa čaļa ieliku pamēģināt. Man toreiz neaizgāja abi kopā, tāpēc īsti neesmu skaidrībā ar tām frekvencēm ko un kā. Ja jau man ir 533MHz iekšā, tad jau droš vien labāk arī vēl vienu tādu pirkt?

    #272619
    Anonīms
    Neaktīvs

    Lielāks rams protams, ka būtu labāk, droši liec 1GB klāt

    #272620
    Anonīms
    Neaktīvs

    rams jebkurā gadījumā nenāktu par sliktu pievienot 1GB.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā