Redirect jataisa?

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde PHPBB Redirect jataisa?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147558
    Love_Sound
    Participant

    Sveiki!

    Tātad itkā ieinstalēju phpBB2 forumu un skinu ari ieliku + latviešu valodu uzmetu, bet kad eju iekšā savā web viņš man parāda to phpBB2 mapi un tikai kad uz tās uzspiež tad iemet iekšā forumā. Kā to var labot, lai uzreiz uzrakstot doto adresi viņš iemet forumā?

    #185646
    Foxsk8
    Participant

    Iekš www mapes uztaisi index.html failu kurā ieliec meta refresh:

    https://webdesign.about.com/od/metataglibraries/a/aa080300a.htm

    #185647
    drono
    Participant

    Ja tas ir tavs serveris tad konfigurācijā pievieno

    DirectoryIndex index.php

    Vai arī izveido failu ar nosaukumu .htaccess un tajā ieliec to rindiņu.

    #185648
    Foxsk8
    Participant

    Ne vienmēr šis strādās, jāskatās, kādas ir vajadzības, bet protams visātrāk ar metu ir:

    #185650
    grisha
    Participant

    Code:





    Kaa jau fox staastiija. Vienkaarshi, aatri, bez saspringuma… .

    Hmm, bugs lapaa? Izskataas ka gan man, gan foxim pazuda rakstiitais teksts… .

    #185651
    drono
    Participant

    Rakstot komentāru, ir iespējams “Aizliegt HTML ziņojumā”, ja komentātā ir jāparādās tagiem.

    T.i. spied uz Atbildēt, nevis raksti ātro atbildi.

    #185652
    sir_irius
    Participant

    pie reizes, fox sataisi tā lai ejot https://notepad.lv pārmestu uz https://notepad.lv besi jau 2 reizes logoties iekšā!

    #185653
    Foxsk8
    Participant

    Būs laiks, saliks. Man totāli laika nav. Lapas jākodē. Tā pat drīz V3 nāks laukā.

    #185654
    Love_Sound
    Participant

    uz piemēram man rādās https://web-evo.oo.lv/phpBB2 kā lai dabūju to phpBB2 uz citu?

    nomainot mapes nosaukumu vai arī iekš config nomainīt to /phpBB2/

    #185655
    Foxsk8
    Participant

    Nomaini phpbb2 uz kaut ko citu, plus neaizmirsti pēc tam iekš foruma admin konfiga arī artrašanās vietu nomainīt.

    #185656
    Love_Sound
    Participant

    Paldies 😉

    Un tad man vēl parādījās šāda lieta…

    Kad gribu pievienot avatar sava foruma, tad man uzmetas shitads baigais error

    Warning: copy(./images/avatars/150229331249157d85901e2.jpg) [function.copy]: failed to open stream: Permission denied in /home/hlds/host/evo/www/phpBB2/includes/usercp_avatar.php on line 288

    Warning: Cannot modify header information – headers already sent by (output started at /home/hlds/host/evo/www/phpBB2/includes/usercp_avatar.php:288) in /home/hlds/host/evo/www/phpBB2/includes/page_header.php on line 483

    Warning: Cannot modify header information – headers already sent by (output started at /home/hlds/host/evo/www/phpBB2/includes/usercp_avatar.php:288) in /home/hlds/host/evo/www/phpBB2/includes/page_header.php on line 485

    Warning: Cannot modify header information – headers already sent by (output started at /home/hlds/host/evo/www/phpBB2/includes/usercp_avatar.php:288) in /home/hlds/host/evo/www/phpBB2/includes/page_header.php on line 486

    Itkā skatījos tajos failos, bet itkā tur nekas nav teikts tajās rindās..

    Kas tur par vainu varētu būt?

    #185657
    Foxsk8
    Participant

    Ko google saka par to? Itkā šādām kļūdām nevajadzētu būt. Ja nu vienīgi esi kaut ko modojis, līdz ar to kāds cits mods sajāj atkal citu modu, kas noved pie kļūdas.

    #185658
    Love_Sound
    Participant

    Ne kad ieliku mapi un uztaisiju uzreiz savu profilu uztaisiju un meginaju pievienot to bildi, bet uzmetas shitada lieta…

    attiecīgo diru, kurā tiek kopētas bildes vaig chmodod 777, vari googlēt šo erroru, 100% būs precīzi izskaidrots, kas, ko kā.

    tādu man viens no gign pateica 🙂

    #185659
    Foxsk8
    Participant

    Nu 777 loģiski kad jāliek, var jau arī citu, galvenais lai tā bilde pievienojās un nolasās. That is all.

    Ja nemaldos images/avatars

    #185660
    Love_Sound
    Participant

    īsti nesaprotu kas ir tas chmodod 777 … ?

    #185661
    Sid
    Participant

    write tiesības

    #185662
    Love_Sound
    Participant

    un šis error metas tikai tad, ja lādē no sava datora, bet ja liek attālināto linku tad viss ir ok 🙂

    write tiesības… mhm… mjā 😀 jāpameklē google 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā