Referatu pakas interneta

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Referatu pakas interneta

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 32 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #247987
    grisha
    Participant

    Mjaa, veel arvien dazhiem kakliem nav pielecis kaapeec taadi referaati jaaraksta, tjip jaamaacaas.

    To juus auninji sapratiisiet gan tikai peec gadiem desmit, kad jums peleekaas shuuninjas buus pazudushas.

    Muusdienu jaunatne no shpikoshanas ir izaugisi jau liidz zagshanai skolas laikaa.

    Tie, kas aizstaav visus tos maajasdarbu kachaataajus, esat idioti. LJoti piekriitu Zivij, pabeigs skolu, “uj man visur desmitnieki, perfekti pabeidzu skolu. Esmu perfekts darbinieks” . Kad tie kjeemi saak straadaat, neko nezin kaa tikai kaut ko nozagt.

    Es atbalstu shpikoshanu, bet ne zagshanu. Shipojot, Tu jau esi pats atbildes kaut kur sarakstiijis, uz rokas, kaajas, pildspalvas u.t.t. . Un kad jaatbild, Tu jau taapat zini atbildi bez shpikoshanas biezhi. Gatavus domrakstus, referaatus paarkopeet zem sava vaarda ir zagshana.

    Neagjiteeju, bet balsojat par krievu partijaam un tad juus vareesiet shpikot mieriigi. PAdomju Savieniibaa dziive mumsss bija zaljaaka.

    #247988
    rasty
    Participant

    Bet atzistaties godigi, visi kaut reiz ir nodevusi cita darbu!? Meklet tadu sveto bus tas pats, kas meklet latvieti ar visam legalam programmam datora.

    #247989
    grisha
    Participant

    Rasty, es neesmu. Shpikojis esmu, bet citu darbus neesmu izmantojis. Manaa laikaa laikam taada meeroga zagshana nebija populaara.

    Piedevaam skolotaajs taapat atpaziist vai tas ir autors vai nav.

    #247990
    zivs
    Participant

    Es arī esmu tikai špikojis, bet referātus gan es pats esmu rakstījis, lai cik tēmas [vai pats mācību priekšmets] būtu mani maz interesējošas un lai arī cik sūdīgi tie sanāktu. Paša nopelnīta atzīme tomēr vairāk izsaka kā kāda cita pelnīta …

    Griša pareizi saka, ka skolotājs jau tāpat sapratīs, ir vai nav tā referāta autors, nemaz nerunājot par to, ka skolotāji mēdz arī pavaicāt kādu komentāru un kādu skaidrojumu par tādām un tādām rindkopām referātos, kurus tad parast šie indivīdi nespēj vispār sagremot bez āāā un ēēē, un izvairīgas stostīšanās.

    #247991
    tox3
    Participant

    Neizmantoju parasti svešus darbus, bet ja ir iespēja izveidot brutālu copy-paste, tad vismaz dažas reizes izlasu. Bet tas ka skolotāji saprot, kas ir rakstījis ļoti bieži izrādās muļķības.

    #247992
    nevertell
    Participant

    Nodevis cita darbu ? Neesmu. Bet agrāk ņēmu citu referātus no atlanta, lai vispār saprastu, ko man rakstīt.

    #247993
    Kon
    Participant

    grisha tā nav zagšana, ja pats autors Tev iedod akli no3.14st .. Universitātēs tā ir ierasta aina.

    Tas tā .. ieslīgstot galējībās ..

    Un vsp .. kopēts nav zagts .. [img]https://www.webuser.co.uk/imageBank/cache/s/Superfast_broadband_to_boost_piracy.jpg_e_8e1b4e6e12daa3451a4d7496a9f80d82.jpg[/img]

    #247994
    samurajs
    Participant

    Griša atkal pieminēja padomijas laikus 😀 Varat būt droši – tad izglītībai bija nesalīdzināmi augstāka kvalitāte nekā tagad. Jebkuram topošam inženierim bija pastāvīgi jāprot veikt zinātniskos pētījumus no A līdz Z un vēl ļoti daudz ko.

    Tolaik tāds atlants.lv protams, nebija; referātiem ņēma melnrakstus no vecākajiem kursiem. Bet cīņa ar to bija vienkārša – katru referātu nācās īsumā aizstāvēt, un pasniedzējs uzdeva dažus vienkāršus papildjautājumus par tēmu, lai pārliecinātos, vai študents maz sajēdz ko tur muld 😀 Kas nevarēja atbildēt – lidoja kā finieris virs Parīzes 😀

    #247995
    arturs24
    Participant

    Tak pamostaties, dzivojam 21 gadisimta! augtkolas katrs 2 izmanto atlants .lv un neko augstkolas nedara lai piekertu, pabaida ar plagiatismu ka met ara, tas ari viss kads protams ari uzkeras, bet izmanto citu vietni darbu nemsanai, ceret ka ta nav ir loti naivi! apzinigakie kope no citiem saitiem nevis atlanta 😀 😀

    atlants.lv vietne darbus perk ari pasniedzeji )tie kuri afigenna ciinas pret plagiatiem bet tadu ir maz)(! Un ta nav tiesa ka pasniedzeji zin atlants.lv darbu, lai to zinatu pasniedzejam jau taa no suuraas naudas jaaperk referats, jaapskata, un ja grupa ir kadi 60 referatu temas ej un noprc visus 😀 !

    Atlanta paradas tikai iss fragments darba nevis viss darbs 😉

    Bezdarba sezh VISI, kas zubrijas un kas nezubrijas! JO DARBA LATVIJA VNK NAV PAT VISLIELAKIE ZUBRI PELNA 200 LS UN IR PRIECIGI.. VISS BANKROTE! 🙁

    #247996
    root
    Participant

    Man rodas pamatīga vēlme iedod šitam klaunam pa pieri.

    #247997
    aoma
    Participant

    vo vo. Kā tur d_l datuvē izteicās – īsts Baštika paraugbērns, tādam kaut malku uz galvas skaldi…

    #247998
    shady
    Participant

    Jāsaka no savas pieredzes – uzrakstīt pašam ir labāk un pat ātrāk. Protams, var izmantot kādu darbu kā uzskates materiālu, bet paraugi ir pilns internets – vajag tik pameklēt.

    Lai arī katram cilvēkam pieder brīva izvēle, plaģiātisms nav atbalstāma lieta. Tas ir tas pats, ja kāds paņems kādu rakstu no Notepad.lv un publicēs citur kā savu.

    Tas, ka tā dara daudzi no tavas mācību iestādes – nepadara šo faktu par pieļaujamu. Ja es būtu darba devējs, tad no šādas mācību iestādes, šos studentus es izvēlētos kā pēdējos atlases kandidātus.

    Tā kā šī tēma ir pārtapusi par savu uzskatu kariņu – slēdzu ciet.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 32 kopumā)
  • Tēma ‘Referatu pakas interneta’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā