Regulāri zūd internets

Sākumlapa Forumi Software Internets, P2P un Serveru programmatūra Regulāri zūd internets

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152426
    MJ
    Participant

    Sveiki!

    Man ir tāda problēma, ka katru vakaru tieši ap pulksten 9 vakara līdz rītam nav nets – wifi, bet izraujot no rutera vadu un pieliekot pie laptopa ir. Man ir asus wl-520GC ruteritis, nesaprotu kas ir pie vainas!

    #250345
    samurajs
    Participant

    Rūterim nav kaut kāda “pretbērnu” aizsardzība uzlikta? 🙂

    #250346
    MJ
    Participant

    Es skatījos, neko tādu nemanīju!

    #250347
    prusaks
    Participant

    Reseto routeri un pārslēdzies uz citu kanālu.

    Ja tas nelīdz, tad kāds ir pa settingiem paspaidījis, vari mēģināt lasīt pamācību: https://support.asus.com/download/download.aspx?SLanguage=en-us&model=WL-520gC

    #250348
    MJ
    Participant

    Visu ko esmu izmeginajis, atjaunoju ruteria rupnicas iestatijumus, bet pec ta vispar vairs wifi nevar dabut. Nesaprotu kas par stelli.

    #250349
    Aldis
    Participant

    Kas pa provaideru? Ethernets strādā tad kad WiFi nestrādā? No cita datora esi mēģinājis piekonektēties? (Varbūt pašā datorā nav permisija?)

    #250350
    SWC
    Participant

    Asus Softs pac pa sevi ir gljukains! nomaini softu uz open-wrt vai dd-wrt varu dereet ka problema pazudis

    #250351
    MJ
    Participant

    Man ir simtel. Esmu meginajis no diviem laptopiem un abiem vienadi, piekonektējas un rada ka itka nets ir, bet nekas nenotiek un ta abos laptopos notiek.

    #250352
    usins
    Participant

    Beidz daudz vilkt torentus, dc, tad arī rūteris neuzkārsies. Vēl ir tāda fīča, ka moš rūterim ir pārāk liela slodze un ir pārkarsēts kaut kad. Un tagad vienkārši lēnām mirst dabīgā nāvē.

    #250353
    MJ
    Participant

    pirmkārt nevelku daudz,tik dažreiz kādu filmu un ruteris paris menešus stāveja nelietots un nesen tik kā pieslēdz un uz reiz jau ta problēma kas tika mineta manā pirmajā postā!!

    #250354
    afigel
    Participant

    hmzz, man ar kkaads murgs – kameer torents izsleegts, tikmeer nets iet normaali. kaa iekurbuleeju torentu – saak iet kaa pa vilnjiem – sasniedz savu max, tad nokriitas liidz 0, atkal max utt visu laiku. kur $%#$% sleepjas?

    #250355
    Jaunzems
    Participant

    uTorrentā nav vaina?

    #250356
    AndrisnoLiepajas
    Participant

    Vaina ir *** smadzenēs.

    #250357
    prusaks
    Participant

    Betons niku nomainijis, flame turpinas.

    afigel, tur bus torrenta klients vainigs. Uzinstale jaunako versiju, ar jaunako utorrent to vairs neesmu noverojis.

    #250358
    Aldis
    Participant

    Limitu uzliec ātrumam… kkur uz 80% no tava interneta jaudas 🙂 Tad viss būs oki. Es tā daros parasti, regulēju ātruma limiteri pēc savām vajadzībam. Piemēram ja nesēžu webos, un uzlieku kaut ko ļoti vilkties, atļauju lai utorrents aizsit kaut vai visu trubu 🙂

    #250359
    afigel
    Participant

    Aldis wrote:

    Limitu uzliec ātrumam… kkur uz 80% no tava interneta jaudas 🙂 Tad viss būs oki. Es tā daros parasti, regulēju ātruma limiteri pēc savām vajadzībam. Piemēram ja nesēžu webos, un uzlieku kaut ko ļoti vilkties, atļauju lai utorrents aizsit kaut vai visu trubu 🙂

    blaaviens tu domaa ka es tups esmu?

    es tak rakstiiju, ka aatrums samazinaas vilnjveidiigi. es zinu kaa ir kad utorents saak vilkt ar max aatrumu aizpildot visu kanaali. zuud aatrums viss veras leeni. tachu te uzlec griestos, tad nokriit liidz 0, pazuud savienojums un atkal paraadaas. un taa vairaakus vakarus.

    #250360
    AndrisnoLiepajas
    Participant

    Jūs visi esat tupi. Vienkārši raudiens nāk redzot cik tupi ir šie forumisti.

    1. Ja internets pazūd tieši 21:00 tad jāskatās uz vietas kas kur. No šitādiem “simptomiem” neko nevar saprast. Tur var būt kaimiņš, a varbūt pats ir lohs absolūts.

    2. Routeris savā būtībā ir vienkārši kompis ar 2 vai vairāk tīklenēm. Protams ka viņš strādājot karst. Un daudziem lētajiem (vai dārgajiem – Linksys) sūdiem nav nekādas dzesēšanas. Neiedziļināšos kuru dauņu nopelns tas būtu, bet tā nu viš i. Tātad nopērkot routeri – viņu ir jāizģerbj un pēc iespējas jāuzpogā kāds radiators.

    #250361
    MJ
    Participant

    problēma atrisināta uzliku dd-wrt un viss uzreiz aiziet un smuki strādā. Paldies SWC!

    #250362
    AndrisnoLiepajas
    Participant

    Tikai neaizmirsti ka vaina nebija firmwārē. Un neaizmirsti ka DD-WRT vajag uzlikt paroli! Defaultā pieeja no WAN puses ir ENABLED.

    #250363
    MJ
    Participant

    es nezinu kas bija pie vainas, ka ruteris dzīvoja savu dzīvi, bet tagad iet. Nu tik traki ar mani ar nav ka neko nesaprotu.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā