Reizē ar Android 8.0 izlaidīs Android Go

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Reizē ar Android 8.0 izlaidīs Android Go

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #162860
    samurajs
    Participant

    Google nolēmis turpmāk kopā ar katru pilnvērtīgo Android laidienu izlaist arī “apgraizījumu” jeb Lite versiju, kam dots nosaukums Android Go. Mērķis – lai bez bremzēm un diskomforta varētu darbināt lētus viedtālruņus, kur RAM apjoms ir tikai 1 GB – vai pat mazāk. Pirmās ierīces ar preinstalētu Android Go parādīsies 2018. gadā. Nekādu velosipēdu no jauna te negudros, vienkārši Lite versija būs tas pats Android 8, tikai optimizēts vājiem dzelžiem.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_go2_2.jpg[/img]

    Otrs stūrakmens būs speciāls Google Apps komplekts, kas tāpat būs optimizēts darbam ar vājiem dzelžiem. Modificētajā Play Store ietilps aplikācijas ar samazinātu apjomu un nelielu interneta patēriņu lēniem mobilajiem tīkliem. Kā aplikāciju piemēru var minēt YouTube Go, pārlūku Chrome Go un ekrānklaviatūru Gboard. Youtube Go, kuru prezentēja jau pagājušajā gadā, vispirms lejuplādē videoklipu, tad atskaņo to bezsaistes režīmā. Lietotne nodrošina arī klipu kopīgošanu ar P2P palīdzību.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_go4_1.jpg[/img]

    Tas ka Android Go ir “apgraizīts”, nekādā mērā neierobežos lietotājus; kā līdz šim viņi varēs uzinstalēt jebkuras aplikācijas. Vienīgi pie 1 GB RAM resursprasīgas spēles vai programmas var strādāt lēnāk.

    #329693
    Andron MacBeton
    Participant

    Jo lielāks Android versijas cipars jo nelietojamāks telefons.

    Uzlika man čoms CM uz 7. bāzes. Pirms nebiju kārtīgi paprovējis visas telefona funkcijas – likās “Nu ir OK”.

    Tagad, blyat, izrādas, jaunu SMS uzrakstīt tizli, piezvanīt tizli.

    Jāliek uz ne vairāk kā 5. bāzēts CM.

    #329694
    SWC
    Participant

    Nepizģi neuzliku tev 7, uzliku 6.1.1

    #329695
    Andron MacBeton
    Participant

    Nu tad nākamreiz kad župāsim pie tevis, uzliksi kautko uz 5.x. bāzētu.

    #329696
    Lcs006
    Participant

    Nedirs!

    Zvanu (Phone) un SMS (Messaging) aplikācijas CM 12 (uz 5.x.), CM 13 (uz 6.x.) un LineAge14 (uz 7.x.) ir visos trijos vienādas.

    #329697
    Andron MacBeton
    Participant

    Kurā pasaulītē dzīvo?

    #329698
    elvisburdajs
    Participant

    Ir viņas gandrīz identiskas un jau labu laiciņu vispār var apdeitot no play veikala. Laikam 5.0 bāzētais roms tev ir bijis ražotāja Beton.

    #329699
    Andron MacBeton
    Participant

    Ta va es zin ko man sweec uzliek?

    Viš ņemās ar telefoniem, uzticu telefonu viņam. Nu es jau pasaku – vari experimentēt.

    Varbūt nevajadzēja tā teikt… 😀

    Neenu nau jau tā ka nevarētu sazvanīt kādu, bet nu neērti dažreiz sameklēt. Neredzu vairs to alfabēta rindu apakšā, kur varēja ātrāk nonāk pie kaukāda kontaktu pirmā burta.

    Nu vispār sīkumi, bet nepatīkami.

    Es neesmu programmētājs, bet redzu, ka dažiem programmētājiem vajadzētu kārtīgi pa tām žaunām ar vircainu rupju linu maisu.

    #329700
    mikasa
    Participant

    Tādam kā Tev ir arī čomi? Jūs vairojaties?

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā