Remote Desktop

Sākumlapa Forumi Software Windows Remote Desktop

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150075
    feiks
    Participant

    Vai kaads man, luudzu, neapskaidrotu, kaa taa lieta straadaa? Kas tieshi tiek nosuutiits klientam? Tikai bilde vai es kljuudos? Un otrs jautaajums – vai klienta tiikla administraators redz, kas tieshi tiek dariits vai tikai ka noticis savienojums?

    Danke.

    #219412
    Loading
    Participant

    Atkarībā kāda programmatūra. Tradicionālās programmas ieraksta visu klaviatūrā nospiesto un ik pa laikam uzņem ekrānšāviņu. Ir redzēti arī tādi, kas tiešaistē attēlo katra datora darīto administrātora datorā.

    #219413
    Snorx
    Participant

    Ja klientam būs sakarīgs tīkla administrators, tad remote connection bez viņa atļaujas vispār nenotiks, it sevišķi, ja tas notiks kādā iestādē.

    #219414
    feiks
    Participant

    nu rdp strādā, jo tiek izmantots iestādes darbībā. Man atliek tikai noņemt “uzskaites serveri” ( ir mums tāds brīnums ) un ielikt savu ip. Mani tas interesē, jo mums apgriezta pieeja netam ( strādā tikai whitelisted lapas ) + tur ir kaut kāda pre-historic polarfox versija, kurai gļuki pēc gļuka, tā ka reizēm pat darbam nepieciešamos resursus nevar izmantot ( vistipiskākais piemērs – > flash animācijas ir nobīdījušās un ir virsū ievades lauciņiem, uz kuriem ar TAB netikt )

    #219415
    Aldis
    Participant

    Ja izmanto standarta Windā iebūvēto attālināto pieeju, tad tiek nosūtīts takā ielūgums! Tiek uz datoru transferota klava, pele un no klienta datora uzņem printscrīnus un sūta tos atpakaļ! Ja nemaldos bij arī variācija uzlikt ka transfero skaņu! =]

    #219416
    Andron MacBeton
    Participant

    Nau vienkāršāk paņemt un pieslēgties?

    Kamēr atver pārlūku, ieklabina šito te visu… tā laikā sen jau Remote Desktop sesiju var uztaisīt.

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā