restarts

Sākumlapa Forumi Software Windows restarts

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #154409
    maris2912
    Participant

    Sveiki! Es jau pāris dienas esmu saskāries ar problemu ka dators sasalsts uz 5 sek. un tad restartējas. Pārmeklēju ar antivīrusu neko neatrada. Tākā tas turpinājas tad pārinstelēju w7 bet restarts tik un tā notiek. No sākuma domāju ka pie vainas ir temperatūra, bet tā nav, viss 40 grādu robežās. Meklēju palīdzību pie jums 🙂

    cpu: i5-2500

    ram: 8gb kingston ddr3 1600mhz

    gpu: asus hd 5830

    mobo: ga-z68x-ud3p-b3

    hdd: WD6402AAE

    #272337
    Anonīms
    Neaktīvs

    Tas ir ar visiem kuri instelē un pārinstelē. Es instalēju un viss strādā, atved kompi – sataisīšu. Tas visdrīzāk maksās 5Ls. Kautkā šaubos ka tur kāda dziļāka problēma.

    #272338
    Foxsk8
    Participant

    Jau kurais ieraksts par macbetona visu ejošo instalāciju. Ja gribi instalēties, ieliec taču sludinājumu iekš ssa, varēsi vietējiem ķīlēt kompjus uz nebēdu, cilvēks taču ja atrodas piem Daugavpilī, nevedīs tev uz otru Latvijas galu kasti, lai tu viņu sainstalē. 😀

    Tēmas autoram: Ko tu pirms tās sasalšanas dari? Spēlē spēles? Ko tieši tu pirms tam, vai tā laika dari?

    #272339
    Anonīms
    Neaktīvs

    Kas teica ka kaukur jāved?

    #272340
    Foxsk8
    Participant

    Nu cmon:

    atved kompi – sataisīšu. vai tad pats tā nerakstīji?

    #272341
    Svens
    Participant

    Patestē RAM moduļus – izņem visus ārā, atstāj tikai vienu un skaties, vai problēma turpinās. Ja turpinās, tad izmēģini citu. Un tā pārbaudi, vai nav kāds RAM modulis, ar kuru viss strādā kā vajag.Tāpat arī vari notestēt ne tikai RAM moduļus, bet arī slotus, kuros tos liec.

    #272342
    Anonīms
    Neaktīvs

    Nu bet vai tad pašam īpašniekam mute nau? Ja tālu jāved tad ir workarounds, sen jau tiek pielietots forumos, bet kad kādam remotely sataisu tad protams tam vairs nau nekāda interese ienākt forumā un uzrakstīt atsauksmi.

    #272343
    Stat1CX
    Participant

    Iekš event viewer iemet aci.

    #272344
    Anonīms
    Neaktīvs

    jēga?????

    #272345
    maris2912
    Participant

    @Andris Lagzdiņš- neko netaisos tev dot un maksāt ar tev netaisos, problēma nav manā instalēšanā, iepriekš viss bija OK

    @foxsk8- ir bijis kad vnk klausos mūziku, ir bijis kad sēžu internetā, ir bijis kad instalēju kaut ko 🙁

    @Stat1CX- OK, kam man tur japievērš uzmanība?

    #272346
    Anonīms
    Neaktīvs

    1kārt – Ja jau tu esi tāds profesionāls diagnostiķis tad kapēc radies ir šis raksts?

    2kārt – Ja jau tu zini ka vaina ir dzelžos tad ko tu gribi? Aiz rociņas uz datora iegādes vietu lai aizved?

    #272347
    Stat1CX
    Participant

    Iekš event viewera bieži var atrast problēmas cēloņus, paskaties uz to laiku kad pc nokaras vai tur nav nekas aizdomīgs. Temperatūras kādas ir visiem pārējiem dzelžiem? Tas ka CPU ir 40 grādi nenozīmē ka nepārkarst piemēram ziemeļu tilts, vai video. Tik pat labi pie vainas var būt arī barošana – nestabils vai nepietiekams spriegums.

    #272348
    maris2912
    Participant

    @Stat1CX- ar tiem 40 grādiem domāju ka cpu, gpu, mātes plate, hdd ir zem 40 grādiem.


    @Andris
    Lagzdiņš- es neteicu ka zinu kur ir problēma, bet to ka nevēlos nekur vest savu kasti, it īpaši pie tevis

    #272349
    Anonīms
    Neaktīvs

    Nu tad es teu velreiz jautāju – KO TU GRIBI?

    #272350
    Svens
    Participant

    Maris2912 – kā lai saprot Tavu mana posta ignorēšanu? 😀

    Es jau saprotu, ka slinkums to darīt, bet identiskā problēmā pie vainas bija brāķīgs RAM modulis, tāpēc varbūt tomēr pamēģini? 😉

    #272351
    maris2912
    Participant

    jau meiģinu 🙂 pagaidām viss ok

    #272352
    maris2912
    Participant

    Tātad RAMu notestēju, neko neatrada…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā