Rīt – Ubuntu 9.10

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Rīt – Ubuntu 9.10

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 33 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #215512
    Evers
    Participant

    Tad nu gan, drošvien brāķa partija. Cik esmu pircis ePro(formance) rakstāmos diskus, 99% bijuši kvalitatīvi. Savādāk ar Acme un citiem no superlētā gala

    #215513
    msh
    Participant

    Savulaik kad iepirku 2002. gada vasarā CD-RW, nākamajā ziemā sacepu kādus 300 diskus, pārsvarā eproformance. Nākamo divu gadu laikā puse no tiem palika nelasāmi dēļ laser rot lai arī lielākā daļa labi ja pāris reizes tika nolasīti. Nē, paldies, ja man vajag uzcept ko tādu, ko arī pēc dažiem gadiem vajadzēs, nopērku verbatim dārgās matricas, ja ko tādu, kas nav svarīgs un kas tiks sačakarēts agrāk vai vēlāk, piemēram CDDA priekš klausīšanās mašīnā, nopērku verbatim lētās matricas.

    #215514
    m_janis
    Participant

    Creep wrote:

    … vairumaa biju iepircis ePro (kaadreiizeejais rakstiijaas ePreformance). Aizeju maajaas, 70% diski nenolasaami…


    Nu gan jaunumu atklāji. Varēji vēl ACME nopirkt pilnai laimei 😀 . Nē, nu kā aluskausu paliktņi abi ražojumi ir OK.

    Rakstīšanai – Verbatim (vēlams Taiyo Yuden vai Mitsubishi Chemical ražotās, Long Strategy)), TDK, EMTEC – vairāk arī nav.

    #215515
    tastins
    Participant

    biju pasūtījis 8.10 labrāt to lietotu, tik viņ š nedraudzējas ar manu wirless… 🙁 varbūt, ka šim kas savādāk

    #215516
    Evers
    Participant

    msh wrote:

    ja man vajag uzcept ko tādu, ko arī pēc dažiem gadiem vajadzēs, nopērku verbatim dārgās matricas.

    Verbatim RW diski ar pagaidām nav pievīluši 🙂

    #215517
    natolv
    Participant

    Eudoxus wrote:

    Vēl kādu nedēļu atpakaļ pasūtīju disku bez kādām problēmām.

    2GB nav daudz. Windows Live Skydrive atvēl 25GB.

    Š…emot vērā, ka linux ir OpenSource – 2GB ir OK! Š odien jāmaina mans Mint pret Ubuntu 9.10 🙂

    #215518
    Daivana
    Participant

    Noaminīju, sākumā parādijās problēma ar cietajiem ārējiem diskiem, bet to ātri novēsru, tad neliels “gļuks” ar to kad progas zem dekstopa, tas neatveras ar pparasto klikšķi, nemāku izskaidrot :D, bet kad uzliek effectus visus tad problēmu nebija.

    #215519
    80MXM08
    Participant

    Mani gan Verbatium pārrakstāmie diski ir diezgan bieži pievīluši, bet iespējams tas ir tāpēc, ka man bērni mājās, un diski mētājas kur nu kurais pagadās.

    #215520
    TrakaisKursis
    Participant

    9.10 beta man bija tas gods pamēģināt – nu nederēja viņa darbam, pēc atjaunināšanās sistēma vienkārši uzkārās … Canonical vispār pēdējā laikā pret Ubuntu programmu ekosistēmu un programmu dzīvesciklu izturas makten pavirši … kārtējie paziņojumi, ka priekš Intel atkal ir ieviesta jauna, eksperimentāla arhitektūra ar alternatīvu atmiņas izmantošanas metodi, man liek pārkrustīties – jau gadu man viņu sekss ar Intel bendēja nervus.

    Ar lielāku nepacietību gaidu jauno Fedoru, kurā būs jaunāks kernelis un kas jauninājumus pirms uzstādīšanas notestē atsevišķi izdalītā userspace – tas ir tas, kas Ubuntu pietrūkst vienkārši katastrofāli. Citādi – lai veicas. Lai tiešām veicas.

    #215521
    mildaa
    Participant

    Notestēju RC versiju, viss darbojās ātri un stabili, izņemot vienīgi to, ka nevēlējās strādāt mana Sigmatel skaņas karte. Lai nu ko neteiktu Ubuntu nīdēji, tomēr tas ir viens no lietotājam draudzīgākajiem distro. Uzinstalēju OpenSUSE 11.1 :devil: un sapratu, ka vairāku gadu garumā nekas nav mainījies, viens liele murgs joprojām. Neizdevās pat izveidot vairāk par vienu sadaļu suses instalācijai, parasti izmantoju / un /home uz atsevišķām sadaļām, nerēķinot to, ka nokārās jau pirmajās 10 min. Var jau gadīties, ka kautkas ar pirkstu leņķi nav īsti kārtībā :lala:

    #215522
    nevertell
    Participant

    Tu noteikti palaidi to “Partial upgrade”. Tā nedrīkst, it īpaši betās un alfās. Tas ir domāts tikai un vienīgi stabilajām relīzēm. Fedora arī ir laba, bet man kautkā ļoti pietrūks kaitinošā un nestabilā debsistēma. Kerneļi tač katram ubuntu ir citi, katru reizi jaunākais, ko var atrast.

    #215523
    iKey
    Participant

    Ja es gribu kādu linuksi instalēt uz kāda kompja, tad es izmantoju mazu utilītu Unetbootin, un flešku

    #215524
    TokRa
    Participant

    The future is now !

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 33 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā