RTU elektronika

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic RTU elektronika

Tiek skatīts 8 ierakstu – 21 līdz 28 (no 28 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #317505
    Andron MacBeton
    Participant

    Trimpļi uztur trimpļus. Trimpļ2trimpļ.

    Realitātē šitādi pasniedzēji un studenti var iet sūkāt pa 10€, jo ne sūda nejēdz. Iedzīt viņus reālā ražošanas cehā, ar reālu problēmu un sist kamēr neatrod to problēmu.

    #317506
    ExDec
    Participant

    Problēma tak skaidrāka par skaidru – es nesaprotu, bet pasniedzējs nevar paskaidrot. Rezultātā varu tikai tupi blenzt uz ieteiktajā grāmatā rakstīto un pildīt kā es saprotu, kas beigās izrādās nepareizi, bet pasniedzējs par to mani noliks zemāk par zemi, jo es to nemāku izrēķināt pareizi.

    Labā ziņā, ka ar laboratorijas darbiem esmu ticis galā, tie tikai jānodod. Palikuši vēl 3 mājasdarbi, kuriem vēlreiz jāburas cauri cenšoties saprast, ko viņš, na*ig, vispār grib. Prieks, ka dzīvē šīs te trīsfāžu strāvas un viss pārējais man kā datoriķim ikdienā noderēs, kamēr elektriķi par šito saka “Š itais ir hu*ņa, šito mums nevajag”. 😀

    #317507
    Andron MacBeton
    Participant

    Ieskenē tos mājasdarbus un iepostē! Nevis lepni dirs, ka es kautko saku.

    Ja kāds ko noderīgu būtu par motoriem un elektrību augstskolā mācijis, tad es nebūtu atmetis ar roku tam cirkam.

    P.S. Kādu vel savādāku nosaukumu tu gribi izgudrot zvaigznei? Kautkāds neitrāls pieklājība pēc ir vajadzīgs daudzos gadijumos. Ja nu vienīgais tas nav motors zvaigznes slēgumā, bet HVZ kas. Tādam gadijumam ir nopērkami 5dzīslu kabeļi ar 3reiz lielāku zilo dzīslu un ir pat kautkur gadijies lietot.

    #317508
    ExDec
    Participant

    Tiku galā ar diviem mājasdarbiem, izpīpēju kaut kā to, ko man prasa un šķiet pat pareizi. Palicis vēl tikai viens, bet tā kā rīt jau jānodod, baigi apšaubu, ka tikšu pie kādas palīdzības. Bet nu rekur var uzmest aci: https://failiem.lv/u/fcrottw

    #317509
    Andron MacBeton
    Participant

    Elektriķiem piekrītu. Dabuju galvassāpes.

    Ar šīm zināšanām nevar pat prastu frekvenčnieku noregulēt.

    #317510
    ExDec
    Participant

    Amazing… Š odien gribēju nodot visus darbus. Rezultātā pieņēma tikai vienu, jo vienā no darbiem atrada “kļūdu”. Nejauši nebiju pielicis vienam leņķim galā bultiņu. Visus darbus, izņemot vienu, kurš ar pārējiem nekā nesaistās, atmeta atpakaļ. Forši, tikai dēļ tā jābrauc nākampirmdien atkal uz Rīgu.

    #317511
    ExDec
    Participant

    Super. Š odien bija eksāmens, tiku pie viņa, jo darbus izdevās nodot, bet re kā – eksāmenā 3, beigās visā priekšmetā ieliek 3. Pats izrēķināju gala atzīmi pēc tās maģiskās formulas, kas ielikta Ortus – sanāk 3,63333. Matemātiski pareizi apaļot uz augšu būtu (pie 3,5 varētu pastrīdēties, bet 3,63 jau ir stabili otrā skaitļa pusē), tātad 4. Bet pasniedzējs pakaļa, ielika 3. Great, good job, nemākam pareizi noapaļot skaitļus. Š itādu atpakaļ uz pamatskolu sūtīt vajag. Vai vēl labāk – pensijā, lai nemaisa gaisu ar savu PSRS ideoloģiju…

    #317512
    Andron MacBeton
    Participant

    Nē, viņš ir pareizā vietā!

    Viņš smuki slauc naudu no naiviem lauķiem. Paskaties kādreiz to pasniedzēju aldziņa! Un paskaties cik saņem maukasbērnelis rektorelis.

    Un tad pamēģini apjēgt ka tas viss pastāv tikai naivo dauneļu dēļ, kuri tos parazītus baro!

Tiek skatīts 8 ierakstu – 21 līdz 28 (no 28 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā