Ruby on Rails instalācija

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #156322
    Bii
    Participant

    Sveicināti beidri, esmu iesācējs Ruby programmēšanā.

    Pāris tutoriāļus izfunktierējis esmu un sapratu ka šī valoda būs man piemērota.

    Tātad, mana pašreizējā sāpe ir tas, ka nevaru uzinstalēt.

    Tātad lejuplādēju railsinstalation failu.

    next next next un ir uzinstalēts.

    Cik noprotu tālāk notiek konfigurācija.

    Un vajag uzinstalēt gemus, protams esam nonākuši līdz sāpei un šī sāpe ir ERORS.

    Ekrānšāviņš : [img]https://www.bildites.lv/images/cslefvhl714e76vc61o.jpg[/img]

    Ceru ka ar savu tekstu neesmu nošāvis greizi.

    Ceru uz kāda saprotoša cilvēka atbili.

    #284388
    usver
    Participant

    palūri uz skrīnšotu pats – viņš sūdzas, ka nevar palaist failu, kas atrodas zem C:UsersLietotÄ€jvÄ€rds…

    Risinājums: nokaunini to cilvēku, kurš izdomāja, ka lietot garumzīmes lietotājvārdā ir stilīgi. Tad uztaisi jaunu profilu bez garumzīmēm un viss aizies.

    #284389
    Bii
    Participant

    Pāldiesiņš, liels jau 3 dienas čakarējos.

    Pāris rubistiem vaicāju, šie tikai saka gūglē tikai 😀

    #284390
    akms47
    Participant

    Nu tā lūk iet tiem lielajiem latviešu valodas patriotiem. 😀

    #284391
    Crow
    Participant

    Pats nevaru galīgi ciest tos platriotus, bet šoreiz nav viņu vaina. Windoze kopš 2000 laikiem iekšēji darbojas tikai ar Unicode. Failu un folderu ceļi varētu kaut ar ķīnīzeru piktogrammām – programmai tie bija jāsajēdz, mhhh.

    A nē, sacepuši savu Ruby On Fails ķep ļep, ka tik ir.

    Nezinu, kādus risinājumus topika autors ir mēģinājis, šai gadījumā pieļauju, ka varbūt palīdzējis būtu arī Latviešu uzstādījiens iekš Regional Settings vai nu kā viņš tur saucās. Vai Maikrosofta AppLocale.

    #284392
    akms47
    Participant

    Vai nav vienkāršāk rakstīt usernames bez latviešu valodas zīmēm, nekā meklēt baigos uber variantus un risinājumus. Personīgi man ir po vai es logojos ar Jānis vai Janis, vieglāk lietot kādu niku, piem. Januss.

    #284393
    Crow
    Participant

    Vispār jau jā. Tikai gribējās man izlekt te 😀

    #284394
    akms47
    Participant

    Tā jau sapratu. 😀

    #284395
    janculis
    Participant

    Autors nav norādījis, kādu webserveri izmantos. Ja runa ir par IIS 7, tad man ir ļoti viegls veids, kā ieinstalēt Ruby on Rails.

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā