Ruteris Lynksys WRT54GL

Sākumlapa Forumi Hardware Pārējās Hardware lietas Ruteris Lynksys WRT54GL

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #161812
    Mini3D
    Participant

    Kā tai nolāpīta ruteri var iekļūt!?

    Bezvads uzrādas “OpenWrt” pieslēdzos IP uzrādas standarta 192.168.1.1 ,bet adminā logu neizmet tas pats arī caur LAN adresi automātā atrod ,bet piekļuves logs neatbild… Kas ar to kasti notiekās …resset itka paturēju,izliekas ka neparstartējas….

    #323492
    usins
    Participant

    Emz, pārbaudi IP adresi, vai nav manuālā, utt.

    DD-WRT pirmo reizi liek izveidot lietotājvārdu, paroli.

    uztaisīji 30-30-30 resetu?

    #323493
    Mini3D
    Participant

    Ne,ka pareiz tas jadar 30,30,30? Ka parbaudīt to IP ?

    Bleet nu pizģec ka pieslēdzies pa gaisu uz ruter paradas WLAN ari ka piemet LAN iedegas atiecīgais ports…Mošk kautkads defekts…man šo un citus verķus adeva….ķipa no valsts ofisiem nacis,ķipa šos norakst un tur jaunus uzstad…

    [img]https://lejup.lv/f/56c39c7b23b24ahqxdvy1455660155.jpg[/img]

    #323494
    uldics
    Participant

    Unplug the power cord, press and hold the reset button, put in the power cord, when DMZ-LED lits up release the reset button.

    Rūteru konfigurēšanu vajag veikt caur LAN portu, nevis VLAN vai vīfī. Varbūt šis noder: https://wiki.openwrt.org/toh/linksys/wrt54g

    #323495
    viesic
    Participant

    Kāpēc domā, ka tur būtu jābūt web interfeisam? 🙂 Varbūt tur ir tikai ssh interfeiss vai vispār viss atslēgts un caur uart konfigurējas.

    #323496
    Mini3D
    Participant

    A kā tev liekas kur es pie sava desktop piesledzi to rūteri lai bildē rādītu šādu pieslegumu,protams ka LAN

    #323497
    Mini3D
    Participant

    Quote:

    Varbūt tur ir tikai ssh interfeiss vai vispār viss atslēgts un caur uart konfigurējas.


    Vot blled šo es točna nesapratu ,kā tas ir caur uart?!

    #323498
    Mini3D
    Participant

    Quote:

    Atvienojiet strāvas vadu, nospiediet un turiet reset pogu, ielieciet strāvas vadu, kad DMZ-LED iedegas atlaidiet reset pogu.


    Es tā izadarīju,tagat Power ar DMZ mirgo,un ?

    #323499
    Mini3D
    Participant

    Varbūt kāds viņu grib,kāmēr vēl pret sien nav izlidojis!?

    #323500
    viesic
    Participant

    uart – fiziski rūterim uz plates piesprauž vadiņus seriālajai konsolei .

    openwrt pēc noresetošanas paceļ telnet interfeisu lai root paroli var nomainīt, pamēģini pieslēgties

    cmd logā: telnet 192.168.1.1

    #323501
    Lcs006
    Participant

    es gribu!

    #323502
    Andron MacBeton
    Participant

    Tas ir no CSDD? Man ar viens tāds bij, bet pussprādzis, nepaspēju caur konzoli paroles izķeksēt. Tas gan bij vecs un ar kaukādu ļoti senu versiju. Bet nu vajag prosto noresetot un noskenēt to 192.168.1.1

    Ja to neprot – uzdāvini kādam datoriķim.

    #323503
    uldics
    Participant

    A kā tev liekas, ja nekāda bilde nerādijās?

    #323504
    uldics
    Participant

    Tā jau prātīgāka runa. Jūķūbā arī lūdzu.

    #323505
    Mini3D
    Participant

    Tā,pa velti nexujā,man vaig HDD,značit mainu pret HDD.Ja tas nav iespejām tad lai pūst tālāk…

    #323506
    Mini3D
    Participant

    Nezinu tieši no kurienes,drīzāk no VID°

    Nu šāds [img]https://lejup.lv/f/56c5a4a68cf23utccxuj1455793318.JPG[/img] Antenas nav ,baroklis netik .Barokli paņēmu no sava TP Link 12V laikam pietiek

    #323507
    Mini3D
    Participant

    Kas tur ir ytube ,poxuj man so ta pat nevaig man vaig HDD… ja kads iz ar mier manit tad ta liet iet…

    #323508
    Mini3D
    Participant

    Man te blēd paneļ antenas 14db izrādas pat iekšas vis darbojas ,sanaak ka visas lietas vienkarsi nomainītas pret jaunām nevis ka beigtas…PPPoe arī paris…parasti ruteri un sviči pat uz magnetiem …..adevijs teica, baroklis viesām iekartām esot centrālais …Tas noteikti baro tālāk jauno tehniku…

    Tad vēl kaudzi ar toneriem atveda,katkads videomaģis SONY.bet ko nu vairs

    Laikam bij javed uz utilizēšanu,ā šis zin ka man patiik taadas lietiņas un biju jau piekodinājis lai man nabagam ko tadu ved…:)

    #323509
    Sacred
    Participant

    Pag, viņu var dabūt eksperimentiem? Par alu?

    #323510
    Andron MacBeton
    Participant

    Tak viņš ir noresetojis settingus un 1kārši neprot nokonfigurēt!

    Kādi tur vel eksperimenti? Ja tur būtu sūdainais nvram – tad vel varētu izvilkt parametrus, kuri ir “noresetoti”. Bet tas izskatās ir no vecajiem OpenWRT. Vienīgais kā viņu izmantot – kā switch un AP.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā