S

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #145761
    usins
    Participant

    Nu es te vienreiz outlaw.lv saòçmu kârtçjo reklâmas vçstuli. Man jau nedaudz pieriebâs viòas- reklamç arî visâdus ðitus, ko vajag to atradîðu pats :).

    Nu karoèe forumâ uztaisu par to topiku. nu tur tauta runâ kâ un kâpçc, protams dedzîgâkie fanâtiíi mani mçìina nolikt pie vietas (neizdodas). Nu tad iejaucas viens moderators ar PM, tur baig mçìina paskaidrot ðo un to, es viòam tâdu korektu atbildi aizsûtu noliekot viòa zinâðanas, jo tomçr nedaudz nepareizi rakstîja tos terminus un nedaudz piedzejoja. Es patðim atvainojos, ka biku uzbraucu, bet tomçr gaidîju atbildi uz jautâjumu. Bet ðis atbildes vietâ man warn uz 8 nedçïâm iedeva… nu man jâsâk domât kâdus cilvçkus trakera îpaðnieks te par moderiem liek- tâdus kuri dçï savas nemâcçðanas ar warn pa labi pa kreisi mçtâjas? 😀 man smiekli sanâk.

    P.S.- nu saprotu, ka raxts nejçdzîgs, bet gribçjâs izteikt sâpi. :duno:

    #168004
    Mr.Death
    Participant

    man gan tâs reklâmas pie vienas vietas, lai sûta tâpat nelasu. :win:

    #168005
    Tvinky
    Participant

    Uzraksti kodu, lai ielogojas ik pçc laika iekðâ un ja atrod vçstuli ar konkrçtu saturu, ieliek url ar id, lai to nodzçð. Lîdz ar to tu tiksi vaïâ no reklâmâm neredzot 😀 Tikai vai tas ir vajadzîgs? Tur ðíiet pa 10-20 reklâmâm dienâ nenâk, tâka laikam rutînas darbu vari atstât sev spieþot uz pogas [idzçst] 😀

    #168006
    Jonis
    Participant

    Hah. Man ari viens *** uzlika warn uz 1 meenesi, ble, tapçc, ka pârâk advekâti izteicos par rus filmâm, Ru valodâ :grr: :hmz: Likâs, ka pats viòð ir krievs, jo latviesi tâ nedarîtu. Viòa nickam ”4” izrunâjams, kâ ”è”, tâtad p0k3 vai krievs (tie tâ bieþi dara)

    #168007
    aidskillz
    Participant

    Baiga sape, varnu dabuji…

    Man dranki tadi accountu izsvieda ar visiem galiem un tiesam nepako.

    Vispar ta povig, bet 180Gb uploada zel…

    Sie neko sakarigu ta ari nepateica…. :grr:

    #168008
    usins
    Participant

    nu bljins- 8 nedeeljas ir gandriiz visa wasara! :grr: un warn dabuju tikai tapee, ka viens no moderiem nejeega nejeedz atbildeet uz jautaajumu vai vinsh tieshaam zin kas ir spam un vai skolaa informaatikaa neko taadu neteica.

    #168009
    Tvinky
    Participant

    Man par spam’u, flood’u un citâm lietâm skolâ nemâcîja, varbût tas pats ar to cilvçku. Atðíirâs tâs iestâdes, viss atkarîgs no pasniedzçja, kuri mûsdienâs ir visâdi. Citi informâtiíi linux’a lietu palaiduði garâm gar ausi un domâ, ka tâ ir programma kuru startç linuxâ. (Tikai tâpçc, ka mçs “uòiverâ” caur Putty slçdzâmies pie servera :D). Skolâ man tikai par windows ofisu mâcîja 😀 Tagad pârmâcos visu darîties OpenOffice 😉

    #168010
    Foxsk8
    Participant

    Laikam lizardam ðvaki ar trakeri sokâs, ka nepievçrð nekâdu uzmanîbu saviem padotajiem. Ûsiò, ja ðkrobe rauj pameklç to lizardu, ja nemaldos liepâjnieks. :die:

    #168011
    usins
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Laikam lizardam ðvaki ar trakeri sokâs, ka nepievçrð nekâdu uzmanîbu saviem padotajiem. Ûsiò, ja ðkrobe rauj pameklç to lizardu, ja nemaldos liepâjnieks. :die:

    Nu cik noskaidroju shis no juurmalas esot, bet to no personas koda war pateik… kaads skaitlis liepaajaa dzimushajiem (pieraxtitajiem)? nu aiz taa blablabla-kods

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā