Sadedzis pirmais iPhone 3G

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Sadedzis pirmais iPhone 3G

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147261
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/bildes/atteli/20080903170915649.jpg[/imgl]”Ä€bolam” nepatikšanas – sadedzis (vai precīzāk – izkusis) kāda Š veices klienta pirms 3 nedēļām pirktais iPhone 3G. Pēc cietušā stāstītā, viņš neveiksmīgi mēģinājis sinhronizēt telefonu ar datoru. Pēc tam, zvanot, telefona īpašnieks konstatēja, ka iPhone kļuvis tik karsts, ka to vairs nevar noturēt pie auss. Vēlāk viņš ievēroja, ka plastmasas aizmugures vāks no karstuma deformējies un saplaisājis.

    Līdzīgas problēmas skārušas arī Apple iPod’us un portatīvos datorus. Pagājušā mēnesī Japānā vien deguši 2 iPod pleijeri, bet ne jau visi gadījumi ir dokumentēti.

    Š .g. aprīlī Japānā aizdegās Apple laptopa baterija. Š ai gadījumā uzņēmīgā īpašniece piedzina no ražotāja atlīdzību par veselības kaitējumu USD 13,000 apmērā.

    Gadījumā ar iPhone acīmredzami vainīga Taivānas firma Foxconn, kura pēc kontrakta montē šos telefonus.

    [img]https://notepad.lv/bildes/atteli/20080903170234212.jpg[/img]

    Avots

    #182908
    sir_irius
    Participant

    Nah viņi vispār to korpusu no plastmasas močī ?! Vispār, ja man šitā notiktu, no viņiem baigo piķ kāstu, jo vispār nauda ir tikta iztērēta paliela…

    #182909
    Tvinky
    Participant

    sir_irius wrote:

    Nah viņi vispār to korpusu no plastmasas močī ?! Vispār, ja man šitā notiktu, no viņiem baigo piķ kāstu, jo vispār nauda ir tikta iztērēta paliela…

    Pēc “Nokla” – viss var notikt pasaulē, neko īsti paredzēt nevar.

    #182910
    sir_irius
    Participant

    Nu, jā, bet kāpēc iTrubu ar plastmasu izlaiž tagad? 😮

    #182911
    msh
    Participant

    Kāda tur šķirba – plastmasa vai metāls?

    #182912
    m2tv
    Participant

    Kur tad pirmais! Man pagājušā gada jāņos ugunskurā iekrita! Ir liecinieki! Lūgums atsaukt rakstu, vai mainīt virsrakstu!

    #182913
    m2tv
    Participant

    m2tv wrote:

    Kur tad pirmais! Man pagājušā gada jāņos ugunskurā iekrita! Ir liecinieki! Lūgums atsaukt rakstu, vai mainīt virsrakstu!


    Ax atvainojiet cienījamā redakcija, virsraksts korekts, manējais nebija 3G

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā