Sagļukojās Intel D915PSY

Sākumlapa Forumi Hardware Pamatplates un CPU Sagļukojās Intel D915PSY

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150447
    Andron MacBeton
    Participant

    Kadrs atveda kādas savas kolēģes kompi. Vel esot hvz kāda velna pēc kantorī uzlicis XP uz d: lai pārkopetu datus un ko tur vel, Saka ka kompis vel strādāja, lai gan paretam kāds zilais logs.

    Pie manis ieslēdzam un tālāk par POST screen netiekam. Klava nau! Nelīdzeja nekādi CMOS reseti ne baterijs izņemšana, ne KVM switch apiešana.USB klavu neprovēju, nebija tāda man lūžņu kaudzē. Nu neko, flopis klāt, jumperis recovery pozīcijā un provējam. Skuju! Pēc apraksta būtu floppy jābut tikai tam .BIO failam. Neņem. Uztaisām autoexec.bat ar uniflash. Tas pasaka ka man nau īstais BIOS (man esot D915GAG plate nevis D915PSY) un to apiet bez klavas nevaru

    Zinu zinu, teiksiet lai paņemu Intel flash tooli. A tas ir tikai kautkādo ISO image un self-extract arhīvos novelkams! Nu vel pēc glāzes balzāma un 1 cīgas sastellēju floppy ar Intel tūli un autoexec. Flashojas, restarts… KLAVAS VEL NAU! Atceros ka Intel inženieri ir vientuļas, vieglas uzvedības, mātes bērni un laižu to pašu flashu velreiz. URRRĀĀ!

    Kompis stellēts esot Baltic Data, Liepājā, Pirms daudziem gadiem. Iekšā ir 2 IDE DVD (rom un RW) un 1 IDE Seagate 160Gb disks. Uz mātenes IDE kanāls ir viens. Izmetam ārā, kā izrādās, neejošo DVDrom. Uz IDEs šleifes HDD iet gan kā master gan kā slave, nekādas problēmas. Kopā ar CD vai DVD tikai master iekārtu var dabūt darboties. Kamēr neatmetu loģiku kā tādu, nevarēju iedomāties ka vainīga ir šleife

    Krutā Intel plate no PCI-SATA/IDE kontroliera boototies neprot. Pieslēdzot HDD pie kontroliera un laižot instalu no mātenei piesprausta DVD – nevar vairs HDD atlikt atpakaļ pie mātenes un palaist XP. Tagad gan pēc šleifes nomaiņas izskatās ka iet.

    Dārgā redakcija, ES ****! Tās Intel plates tolaik maksāja dārgāk nekā 2 DFI/BIOSTAR/hvz kopā!!! Saprotu ka nah to IDE, bet nu ja viņa tur ir tad gribu lietot! Nevar tak cilvēkam pateikt lai tagad iet pērk jaunus DVD un HDD, ja vecie vel iet un pietiek! Bet visādi pamuļķi turpina pielūgt Intel.

    #225809
    samurajs
    Participant

    Nu baigais… sūda gongkongā ražotas šleifes dēļ apliki Inteli, tā inženierus, Baltic Data Center, un piesauci vēl sv.Kuci 😀 😀 😀

    Ne vienreiz vien gadījies lasīt, ka šleifes pievīlušas. Tās nav lodētas; pietiek pabūt mitrumā un kontakti var oksidēties.

    #225810
    Andron MacBeton
    Participant

    Lasīt iemācies!

    #225811
    Andress
    Participant

    mac, te nu tu kļudies. Svimpelim nav ne vainas. Gļuki gan ir, bet nu te bija čista alienware vaina.

    #225812
    Andron MacBeton
    Participant

    Kas kas kas? Tam sūdam veljoprojām bled neiet kopā 2 IDE iekārtas! Tikko saskrūv’ēju kastē – vpezdu – neiet.atrāvu nost DVD un viss kārtībā. taču DVD uz mana kompja arī darbojas un bootojas! Kur tad ir vaina ja ne Intel platē? Lohu bars. Jūs visi esat debīli mārketinga upuri. Fakts = mārketings darbojas uz primitīviem dauneļiem.

    #225813
    WerNeo
    Participant

    Kāpēc šis subjekts vēl nav nobanots? Ieeju lasīt tēmu… un uzzinu, ka te ir “lohu bars” un “Jūs visi esat debīli”. Pa skaisto! 🙂

    P.S. Pašam ir gadījies sastapties ar brāķiem. Firmai nav nozīmes… Bet vai tādēļ jāaizskar kādas firmas cilvēkus? Negadās tam, kas neko nedara!

    #225814
    nevertell
    Participant

    Nu ko, kodolkarš ar obamu, ka šis vēl nav publiski dekapitējis visus inteļa darbiniekus ?

    Kafiju atradi ?

    #225815
    ob1
    Participant

    MacBeton – pamēģini IDE iekārtas pārslēgt uz cable select. …Hmm, ja neiet… cik sapratu no apraksta…

    #225816
    Andress
    Participant

    WerNeo wrote:

    te ir “lohu bars” un “Jūs visi esat debīli”.

    Diemžēl viss augstak minetais uz tevi tiešām attiecas.

    Mac, pameģini obi variantu un ja ne, pameģini biosa pamainit boot order un pametat slaves un masters. Man bija lidzigs prikols, vaina diemžēl nebija platē bet gan biosā. (bug, lag, kreisas rokas koderim?)

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā