Saits par html, php – latviski

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde Web veidošana un problēmas Saits par html, php – latviski

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150994
    arturkrc
    Participant

    Gribetu uzzinat, ja butu vel viens normalais saits par html,php un tml latviesu valoda, tas butu populars vai ne? Ko jus gribet tur redzet?

    #232955
    Jaunzems
    Participant

    arturkrc wrote:

    Gribetu uzzinat, ja butu vel viens normalais saits par html,php un tml latviesu valoda, tas butu populars vai ne? Ko jus gribet tur redzet?


    konkurence šajā laukā ir pietiekama :p

    #232956
    Crow
    Participant

    Pareizu ortogrāfiju un interpunkciju 😐

    #232957
    McAnder
    Participant

    arturkrc wrote:

    Ko jus gribet tur redzet?

    Plikas sievietes :mod:

    Bet ja nopietni, tad šis topiks jau izskatās nenopietns.

    #232958
    daGrevis
    Participant

    Nu atkal, kāpēc ir kas jasaka, ja nav ko teikt?!

    Mēģini https://kasis.lv/ , bet tur dota info ir novecojusi… Un tikai iesākums par HTML un CSS.

    Ja Tev nav pieņemamas angļu / krievu valodas zināšanas, maz ticams, ka sanāks… 🙁

    Ja ir… :seeker:

    Lūdzu:

    HTML, CSS: https://htmldog.com/ ,

    PHP: https://www.w3schools.com/php/default.asp (sākumā saproti, ap ko lieta grozās), tad trenējies un “tusējies” pa https://php.lv/f/ un, protams, lasi https://php.net/manual/en/ ! 🙂

    #232959
    Crow
    Participant

    daGrāvi, trenē nu lasīšanas iemaņas 🙂

    Man šķiet, ka puik’ grib cept savu tutoriāļu saitu augšā. Protams, veiksmi puikam un raženu tomātu ražu saita potenciālajiem lietotājiem.

    Sorry, bet domāju, ka šai gadienā visas iepriekšējās atbildes ir par tēmu 🙂

    #232960
    daGrevis
    Participant

    Vārni, tev taisnība. Esmu analfabēts! 😀

    Jā, būtu, ja būtu izveidots tā kā pienākas. (Lasi: Nē!)

    #232961
    Foxsk8
    Participant

    LV resursi nekad nebūs tik populāri kā com, reāli tā pat, ja cilvēkam ko vajag web lietās, tad nu php.lv, gfx.lv un google pēc izvēlnes, re kur te bija web-dev.lv, bet kā jau visiem projektiem, ja netiek strādāts, tiek aizmirsts un pamests novārtā.

    Īstenībā jau pareizi būtu darīt tā, nevis mums prasīt vajag vai nevajag tādu saitu, bet vienkārši būvēt, attīstīt veidot, un tad kad būtu savācies vismaz štuka ierakstu, papostot, lūk, labs jauns resurss, tādas un tādas lietas iekšā, nāk un apskata, etc, nezinu. 😀 Vienkārši ja tu mums jautā, tad tu kaut kādā mērā tiešā, vai netiešā ietekmēsies no šiem komentāriem, līdz ar to, mēs maitājam tavu domu 😀

    #232962
    Sid
    Participant

    Varbūt tas tā tikai man, bet man vispār liekas, ka LV resursi, pat, ja ir labi, vienkārši nav ērti lasīšanai. Terminoloģija latviski = pjūk

    #232963
    root
    Participant

    Sid wrote:

    Varbūt tas tā tikai man, bet man vispār liekas, ka LV resursi, pat, ja ir labi, vienkārši nav ērti lasīšanai. Terminoloģija latviski = pjūk

    +1. Un man vēl uzbrūk, par to, ka lielu daļu izsakos angliski. 🙂 Par LV resursiem runājot – mums ir pārāk maz tādu open source un open domain fanātu kā es un vēl daži (paši zinās, kuri) lai izveidotos kāds normāls projekts ar sakarīgu saturu. Visi devi jau no sākuma kājas ir nez kāpēc iedomājušies, ka kods nekam citam kā noplēst piķi nav derīgs. Bet var gan to gan to. Kamēr devu nopietnais gals mūsu mīļajā banānu republikā to nesapratīs, nekas uz priekšu neies. 🙂

    Peace.

    #232964
    Wuu
    Participant

    Sid wrote:

    Varbūt tas tā tikai man, bet man vispār liekas, ka LV resursi, pat, ja ir labi, vienkārši nav ērti lasīšanai. Terminoloģija latviski = pjūk


    Ja dzīvo latgalē, dziļos mežos un ķer internetu ar kastroļa vāku, tad iespējams tā arī ir.

    Vienk. LV nav pilnvērtīgu resursu, kas varētu stāties pretī ārzemju dižs manuāliem.

    #232965
    daGrevis
    Participant

    @Wuu

    Galīgi šķibi nošāvi… 🙁

    Tas ir normāli, ka Paint saucās Molberts?!!

    #232966
    root
    Participant

    Nemaz nerunājot par komandu uzvedni, tīkla diska kartēšanu, sistēmas atkopšanu, beidzēšanu (fap, fap, fap) un citiem no dupša izrautiem terminiem…

    #232967
    Wuu
    Participant

    Kādu tur vel termini, sākumā parādiet kaut vienu lv webu kas varētu konkurēt ar w3schools. Un tad parunāsim par satura kvalitāti.

    #232968
    root
    Participant

    Wuu, sakoncentrējies un lasi:

    Kā lai izveido resursu bez normālas vispārpieņemtas terminoloģijas?

    Tobiš, ko piemēram cienītais saprot ar vārdu print? Un print();? Un ja nu kādā resursā tu ieraudzītu

    Pēc tam beidzē programmu, saglabā mainīgo X tādā un tādā formatējumā, tad atver komandrindu un izprintē mainīgo?

    Tāds, kuram tāds resurss vel ir vajadzīgs ieslēgs savu HP Deskjet un… Nu paši zināt ko. 😀 Protams, var jau rakstīt gari, piem. izvadiet komandas rindā izmantojot komandu print(); bet kā jau teicu – nav mums LV tādu devu kas prastu šadi uzrakstīt un vēlētos to darīt bez maksas. Pie mums tie kas veido publiskus resursus pārsvarā GRIB bet NEVAR jo NEZIN kā to labāk izdarīt. 🙂 Peace.

    #232969
    daGrevis
    Participant

    Peace. 😀

    #232970
    daGrevis
    Participant

    Un jā, Wuu, tu pašlaik “hardcore mauc šķībi”!!! 😀 Pirmajā postā noliec ārzemju saitus, saki ka LV pamācību lapas ir FTW! Otrajā postā tu dari pretējo……. :seeker:

    #232971
    Wuu
    Participant

    daGrevis wrote:

    Un jā, Wuu, tu pašlaik “hardcore mauc šķībi”!!! 😀 Pirmajā postā noliec ārzemju saitus, saki ka LV pamācību lapas ir FTW! Otrajā postā tu dari pretējo……. :seeker:


    Kādas pavasara zāles tu pīpē?

    Ja jūs idioti nevarat dzimto valodu saprast, es domāju ka tās ir jūsu problēmas. Un tas ka to nesaprot 12 gadīgi “Es gribu ahujeno MU/CS/SMS shop webu,” nāk internetam tikai par labu!

    #232972
    Aldis
    Participant

    Lai vai kā, posta autoram – neklausies šitos īgņas, tie pirms sāksi vnm. ar saviem pesimistiskajiem pesteļiem noliks visu tā, ka Tev negribēsies neko vairs veidot. Vnk. sāc veidot, uzveido pamatus – un tad jautā kā ir.. 🙂

    Vismaz redzēs – un ja būs labi, būs arī uzslava! 🙂

    No manas puses – teikšu ka ideja ir neslikta! 🙂 kgan – lv mērogā ar https://php.lv/f/ jau pietiek.. =]

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā