salauzts plansetes ekrans, verts taisit?

Sākumlapa Forumi Hardware Pārējās Hardware lietas salauzts plansetes ekrans, verts taisit?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #161742
    albertino
    Participant

    atkal te comam siikais sadauzija plansetei ekraanu viss izpluudis. Kaut kads rets nedzirdets modelis. Te sis konkretais modelis, vai ir verts vispar taisit un ja ir, kur tad tadu LCD matricu tadam retam modelim dabut, cik tas maksaat. te linkaa konkretais models

    https://www.rdveikals.lv/products/lv/149/71564/sort/1/filter/0_0_0_0/Mercury-HD-7-Quad-Core-8GB-Purple-plan%C5%A1etdators.html

    #323001
    BERILS
    Participant
    #323002
    Mini3D
    Participant
    #323003
    albertino
    Participant
    #323004
    Mini3D
    Participant

    Tauch ari hana …jāņem komplēkts,bet skatos lynka,lētāk sanāks uz atlaidi jaunu panemt!

    Redziet,labi ka aizgraustais abols tai vietā neatradās,sīkiem tikai tādus lētos mēslus,ja saplēš tad lai jaunu negaid!!!!:)

    Man arī šmurguļi nedeļ vecam telefonam tauču sajāja apmainīju,pēc 2 nedēļam tas pats,ta ar staigā otro gadu ar zirnekli…Man personigi 3dagu kā jauns aizsarga macinā.Redziet šmurguli to nepeiņem,savādāk citi neredzēs kāds tev modelis,kāda vairs jēga ka saplēsts:)!!!

    #323005
    albertino
    Participant

    sam jau sikais portiku ar bij sadauzijs ekrans pa galam, luk ta iet abi divi pagalam menesa laika

    kaad tad tu iesak to planseti pirkt

    #323006
    cesedy
    Participant

    Nav atkarīgs no firmas kādu ierīci dot. Ir jāiemāca noturēt rokās, vai dot tikai vietās, kur var izvairīties no tik stipra trieciena, piem., gultā, vai kur ir paklājs. Ja tas nav iespējams, tad vai nu nedot, vai riskēt ar izdevumiem.

    #323007
    Mini3D
    Participant

    Iesaku sīkam par tādu plešanu kartīgu tesienu ne jaunu planšeti,viņiem pārāk biež kas adgadās vai kāds cits vainīgs!Jasod tāds mantu nesaudzētājs.Man kaimiņos arī sīkais planšeti sajājis kuram remontu novērtēja uz 40ero pati planšet 70maksāj!

    Es redzēju ka tas šmurgulis pirms sajāšanas rikojās ar to planšeti,spēlē spēlīti,ka kas neizdodas zzzlaukss pret zemi,protams tādam ilgs mižš nebūs.Kaimins tapat ka tu prasīj pec padom.!Itkā ņems un remontēs,es pateicu,tu to sīko pa priekšu pārtais un tad apsver domu par remont vai ko citu pirms ko tais nagos no jauna ielaiž!

    #323008
    cesedy
    Participant

    Bērniem jau nav vērtības sajūtas, kamēr pašam par to nav jāmaksā. Tas var būt 5 gadus vai 20 gadus vecs bērns. Kamēr būs vecāki kas to atbalstīs (Ak, tev saplīsa laptops? Š e tev planšete), tikmēr nekas nemainīsies. Saplēsi? Iztiksi bez.

    #323009
    Foxsk8
    Participant

    Ja jau reiz tas ir tavs čoms, vai tu nejūti pienākumu viņam:

    1kārt, pateikt, ka lai nepērk sūdu;

    2.kārt, ka planšete nav domāta mazu bērnu izklaidei.

    #323010
    albertino
    Participant

    sis jau pats uz savu galvu bija nopircis letaako kas bij rdveikalaa, ko ta tur 11 gadigam knaukim daudz vajag, buutu nopircis dargaku to ari butu sadauzijs,redz sis pa menesi jau saplests, es jau sim teicu ka taadu letu suudu neatmaksajas taisit

    laptop sis jau sev bij pircis, to siikais ar pamanijies kaut ka nosviest ka ekrans pa galam ar menesa laika 😀

    vai nu tie ekraani plansetam un laptopim neizturigi vai siikie nemak lietot

    #323011
    albertino
    Participant
Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā