Saldiņajiem nelasīt! Xubuntu ubiquitijs, *** ***!

Sākumlapa Forumi Software Linux/BSD Saldiņajiem nelasīt! Xubuntu ubiquitijs, *** ***!

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #155399
    Andron MacBeton
    Participant

    Stellēju seu bakus jaudīgāku kasti, domāju pajemšu ka paprovēšu Xubuntu tā kārtīgāk.

    Pirms tam jau lietots, 74Gb Raptors bija sadalīts 3 daļās, sda1 10Gb sistēmai, sda2 /home, beigās kaukāds swaps ar.

    Pirms tam bija debians. Domāju, lai home partīcija paliek (sakačāts un safilozofēts ap 40Gb), neformatēšu. Pārliecinos ka ext4 bija un ir, format nav ieķeksēts un spiežu instalēt.

    Š odien vajadzēja no tā diska 1 failu – skatos – ***!! Ir tikai jaunais /home/useris un vecais nau!

    Tagad no XP vides Stellar Phoenix grabinās. Bet kā zināms ext dati atjaunojas nevisai :E

    Vecākās versijās tā varēja instalēt pat ja jaunais username ar veco sakrīt, dati palika!

    Nu pasakiet vel ka tie ubunti nau 1 *** zirx? :@

    #278700
    jonjs
    Participant

    Vispār jau eksperimentēšana tādēļ arī ir eksperimentēšana, ka kaut kas var noiet greizi. Mana pieredze ir tāda, ka jāatrod vidusceļš starp eksperimentēšanu, sistēmas iestatīšanu savām vajadzībām un iedzimto ziņķārību. Ideāli nepārzinot sistēmu eksperimenti arī mani ir visai regulāri noveduši pie dažādiem ekscesiem.

    #278701
    pieVelna
    Participant

    Tfu tfu.. nereizi nav pazuduši dati mana izmēģinājuma trusīša mājas partīcijai “ceļojot” pa dažādiem distributīviem.

    #278702
    BlackHalt
    Participant

    /home direktorija backup drīkst arī uztaisīt.

    Es parasti netaisu vel vienu partīciju /home direktorijai.

    Es nesen uzinstalēju Linux Mint tieši pāri Ubuntu, nedzēšot /home

    Un neko – viss strādā, /home ir.

    #278703
    actimel
    Participant

    Dažreiz pārliecība mēdz pievilt 🙂 Un šajā gadījumā pie vainas nav xubuntu bet gan PartitioningTool .

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā