Šāmēneša "ielāpu otrdienā" KB3035583 atkal ir klāt

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Šāmēneša "ielāpu otrdienā" KB3035583 atkal ir klāt

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #162061
    samurajs
    Participant

    Daudzi zin, ka Windows 7/8.1 atjauninājums KB3035583 atbild par reklāmas rādīšanu un PC sagatavošanu migrācijai uz Windows 10. Tie, kuriem nepatīk Microsoft uzbāzība, un kas vēlas vēl kādu laiku padzīvot uz vecākām OS, cīnās pret KB3035583 ar tā deaktivāciju, GWX Control Panel instalēšanu utml.

    Daudzi lietotāji Reddit’ā un forumos sūdzas, ka KB3035583 atkal ir atgriezies “Recommended” statusā, un jaunā kvalitātē. GWX Control Panel vairs nepalīdzot. Jau atkal atsevišķiem lietotājiem Windows 10 uzinstalējies bez viņu piekrišanas (tikpat labi iespējams, ka “OK” nospieduši aiz pārskatīšanās). Nav zināms, vai pilnīgi visiem pienācis minētais atjauninājums, tomēr uzmanīties vajadzētu.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_7ca2b1c5550a7669d51011079ce92055_1.png[/img]

    #325193
    Andron MacBeton
    Participant

    Būs jauns reinstalu pieprasijums 🙂

    #325194
    osy
    Participant
    #325195
    Crow
    Participant

    Cik vēl – trīs mēneši – palicis? Utainais babajs vēl nau trešo daļu no bazūnētā sasniedzis. Spiedīs iekšā pa visiem caurumiem, pat tiem, par kuriem jūs nezinājāt, ka jums tādi ir, ahaha.

    #325196
    Andron MacBeton
    Participant

    2,5 mēneši.

    Jāpiegatavo win7 instalācijas, HBCD, uz vairākām flashkām. Cerams būs tikpat daudz darba kā krīzes laikos.

    #325197
    GuntOn
    Participant

    Tas, ka līdz jūlija beigām Win10 apgreids uzmāksies kā mušas sūdam ir skaidrs, bet nedaudz rodas bažas par to, kas būs pēc tam? OK, kampaņa varbūt vairs nebūs tik agresīva, bet es neticu, ka MS pēkšņi un pilnībā at*isīsies ar savu Win10 piedāvāšanu. Tā pat arī, kas būs ar esošajiem shitware apdeitiem kuri piedāvā un uzspiež Win10 apgreidu? Piemēram, es 1. septembrī uzlieku tīru Win7 SP1 un palaižu visus svaigākos apdeitus, tad shitware apdeiti joprojām nāks un parazitēs sistēmā, kaut vai vairs nevarēs apgreidoties uz Win10?

    #325198
    Andron MacBeton
    Participant

    Nu neinstalē tos updates!

    #325199
    GuntOn
    Participant

    Pāris datoriem tā nebūtu problēma, bet ja ir 100+ datori, tad baidos, ka bez MS SCCM īpaši nav alternatīvu.

    #325200
    Andron MacBeton
    Participant

    Kurā iestādē ar 100+ windoviem updates instalē bez kaukāda risinājuma?

    Tur personāldaļa nejauc adminu ar apkopēju?

    #325201
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Firmā uzliekiet WSUS un izvēlieties ko un kā instalēt. Ja Betons nelieto šādu risinājumu, viņš pats ir parazīts nevis admins.

    #325202
    Viestartss
    Participant

    oi, praksē esmu pārliecinājies, ka ar šito ir par maz. es nu jau diezgan pasen atslēdzu windows update servisu kā tādu no start-up procesiem.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā