Samsung strādā pie 11K mobilā displeja

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Samsung strādā pie 11K mobilā displeja

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #161129
    samurajs
    Participant

    Samsung meitas kompānija Samsung Display plāno izlaist 11K formāta mobilo displeju ar 2250 dpi pikseļu blīvumu. Izmēri un izšķirtspēja vēl nav zināmi. Salīdzinājumā ar šo tehnikas brīnumu jaunākā flagmaņa Samsung Galaxy S6 pikseļu blīvums 577 dpi liekas pavisam nenozīmīgs un Apple Retina vispār nobāl.

    Tā kā cilvēka acs nespēj atšķirt tik mazus punktiņus, minētais displejs liekas bezcerīgs. Tomēr Samsung iecerējis uz saviem 11K ekrāniem rādīt 3D attēlu (precīzāk telpisku jeb pseido-3D). Atšķirībā no klasiskā 3D brilles nebūs vajadzīgas. Ar šo pasākumu kompānija cer panākt jaunu uzrāvienu un uzlabot savu viedtālruņu konkurētspēju.

    Projektā ar nosaukumu EnDK iesaistījusies arī Dienvidkorejas valdība, kura piešķirs investīciju 26,5 milj. dolāru apmērā. 11K displeju paredzēts laist tirgū 2018. gadā.

    Līdzšinējais pikseļu blīvuma rekords pieder japāņiem – 2015. gada aprīlī Sharp prezentēja 5,5 collu displeju ar 806 dpi.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_sams500_4.jpg[/img]

    Pirmavots

    #318581
    Kualds
    Participant
    #318582
    iKey
    Participant

    kombaina akumulators būs jāstaipa līdzi 😀

    #318583
    Jaunzems
    Participant

    Virtuālā realitāte.

    Augstas izšķirtspējas ekrānu izstrāde telefoniem ir labs attaisnojums veikt R&D tehnoloģijām, kuras izmantot VR izstrādei. Tā ka esmu priecīgs par šādu attīstību, lai gan pašam neko lielāku par 1080p telefonā nevajag.

    #318584
    Crow
    Participant

    “Ну или реальная виртуальность. Мы ещё окончательно в терминах не определились.”

    Teorija, ko atbalstu – Kims ir kaut ko halocinogēnu piejaucis Dienvidkorejas ūdensapgādes sistēmā.

    Nē, nu ir forši, gribētu paspēlēties ar visiem tiem VR brīnumiem, bet tomēr baigi šķiet, ka nekas nevienam tur nesanāks. Ar 3D tehnoloģijām ir kā ar tuberkulozi – reizi 30 gados uzliesmo. Kas jādara – jānomušī ar antibiotikām un jādzīvo tālāk. Tas pats sagaida Glass, VR un AR, HaloLens…

    Vienīgais, kas varētu varbūt nostrādāt, ir 3D laser projection, bet tur vēl tāls ceļš ejams.

    #318585
    GuntOn
    Participant

    Progress ir laba lieta, bet kam šis ir vajadzīgs?

    #318586
    flasherr
    Participant

    man nevajag miljards gaziljons pikseļu!

    man vajag aķi, kurš nav jālādē ik pēc pusotras dienas!

    man vajag telefonu ar airbagu, lai neplīst stikliņš 😉

    karoč ir stagnācija un iespēja kādam izrauties

    #318587
    Quagmire
    Participant

    Poh, kaut vai 9999999999999999999999999999999999999999999999999k…

    #318588
    Andron MacBeton
    Participant

    Es kakāju uz pergamenta un atslaukos ar krepapīru!

    #318589
    Stat1CX
    Participant

    Tur līdzi nāks pārnēsājama baterija automašīnas akumulatora izmērā? Lai varētu izvikt vienu pilnu dienu, bez nepieciešamības uzlādēt ik pēc stundas 😀

    #318590
    shadow118
    Participant

    Š itas noderēs priekš virtuālās realitātes ierīcēm, kā Oculus Rift un tādām, kur ekrāns atrodas tikai dažus centimetrus no acīm

    #318591
    msh
    Participant

    Haha 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā