Samsung tehnikas izplatītājiem rekordliels naudassods

Sākumlapa Forumi Hardware Video un Audio Samsung tehnikas izplatītājiem rekordliels naudassods

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149929
    Maris77
    Participant

    Konkurences padome (KP) konstatējusi aizliegtu vienošanos starp pieciem uzņēmumiem, kas izplata Samsung Electronics Co ražoto tehniku, un par pārkāpumu piemērots rekordliels naudas sods – kopumā 6 222 635 lati, ziņo LETA

    Lielākais sods piemērots Samsung pārstāvim Latvijā – Samsung Electronics Baltics – 4 099 942 lati. RD Elektroniks piemērots 1 442 524 latu sods, Elkor Trade – 541 920 latu sods, SIA Rota un K, kas pārvalda Tehnoland veikalus, – 270 718 latu sods, bet SIA Proks – 267 529 latu sods.

    https://www.diena.lv/lat/business/hotnews/samsung-tehnikas-izplatitajiem-par-vienosanos-rekordliels-sods-ls-6-2-milj#comments

    #216941
    RicoPico
    Participant

    Nu stulbi, nu? Ko tagad? Iet piekakāt Elkoram uz lieveņa?

    #216942
    TokRa
    Participant

    No šī notikuma iegūs valsts budžets un patērētājs. IMHO. Tā ka neko sliktu nesaskatu. Kārtībai ir jābūt.

    #216943
    samurajs
    Participant

    Tātad izsūcēji kolektīvi uzskrūvējuši precēm cenas? Jauki, vismaz tagad Samsungs kļūs lētāks.

    #216944
    ob1
    Participant

    Dienā šodien lasīju, ka pircēji, kas pirkuši Samsung preces, varot iet pie pārdevēja un prasīt atpakaļ 10%. Ja šamējie nedod, tad varot griezties PTAC… vai arī varot gatavot kolektīvu pieteikumu tiesai… interesanti, vai kāds dabūs atpakaļ savus 10%?

    #216945
    Crow
    Participant

    Man nebūtu žēl piemaksāt, lai viņiem tiek. Vismaz neviens no man un man zināmiem Samsung produktiem nav vēl atteicies darboties vai citādi pievīlis. Atšķirībā no ļoti daudziem citiem šedevriem.

    P.S. Cerams, ka tagad Samsung, ļaunu atriebības jūtu vadīti, neaktivizēs Order 66 😀

    #216946
    RicoPico
    Participant

    ob1 wrote:

    varot iet pie pārdevēja un prasīt atpakaļ 10%

    Opā. Uzņēmums samaksā sodu n-tūkst. Ls, + 10% katram šmurgulim kurš ierodas ar pirkuma čeku. Ir jābūt stingram mugurkaulam, lai izturētu šādu pliķi pa kabatu.

    Man tāda šķērma nojausma, ka Samsung Electronics Baltics pēc Ls 4 099 942 soda samaksāšanas pametīs Latvijas tirgu neatskatoties. 😉

    #216947
    msh
    Participant

    damncrow wrote:

    Man nebūtu žēl piemaksāt, lai viņiem tiek. Vismaz neviens no man un man zināmiem Samsung produktiem nav vēl atteicies darboties vai citādi pievīlis. Atšķirībā no ļoti daudziem citiem šedevriem.

    P.S. Cerams, ka tagad Samsung, ļaunu atriebības jūtu vadīti, neaktivizēs Order 66 😀


    Es tevi būšu spiests apbēdināt – nevienam no tiem sešiem sodītajiem nav nekāda nopelna pie tā ka tie tavi samsungi ir tik labi 😀

    #216948
    Crow
    Participant

    Godājamais msh… es domāju, ka es atšķiru jēdzienus “izplatītājs”, “mazumtirgotājs” un “ražotājs”. Tur ir cita doma. Okei – zinu tagad, ka Samsung precēm Latvijas tirgū ir izplatītāja uzskrūvēta cena. Kamēr daži labi citi produkti varbūt ir lētāki vai arī es varu mēģināt dabūt tos citur. Es vienalga aiztaupīšu sev tās pūles un paņemšu tepat to Samsungu, jo es uzticos tam ražotājam, man ir atklāti pofig par to, kas man to aparātu notirgo.

    Or am I being dumb? 🙂

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā