Samsung: visātrākais DVD rakstītājs

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Samsung: visātrākais DVD rakstītājs

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146596
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/bildes/atteli/20080223000101571.jpg[/imgl]Samsung paziņojis par jauna DVD rakstītāja Super-WriteMasterSH-S223 izlaišanu. Tas pagaidām ir visātrākais no DVD rakstītājiem. “Superātruma” režīms ļauj 16x DVD matricas ierakstīt ar reālo ātrumu 22x, bet 8x – ar 12x ātrumu.

    Tā kā zemāka ātruma matricas ir lētākas, lietotājiem tas būs izdevīgi.

    Izmēģināta vesela rinda dažādu matricu tipu: DVD±R var rakstīt ar 22x ātrumu, DVD-RAM ar 12x, DVD+R Dual Layer ar 16x, DVD-R Dual Layer ar 12x, DVD+RW ar 8x un DVD-RW ar 6x ātrumu.

    Samsung SH-S223 apgādāts ar SATA interfeisu, tam komplektā iekļauts CD ar bezmaksas programmatūru dažādu tipu matricu ierakstīšanai.

    [img]https://notepad.lv/bildes/atteli/20080223000130813.jpg[/img]

    Avots: https://www.cdrinfo.com/Sections/News/Details.aspx?NewsId=22520

    #176070
    Jazz
    Participant

    Prece nepacietīgajiem cilvēkiem…

    #176071
    msh
    Participant

    Samuraj, tas teksts par to izdevīgumu ir no tavas puses? :hmz: Zinot to, kādi draņķi ir samsung rakstītāji, nemaz nebūs brīnums, ka pēc kāda laika kāds šitāds cepējs brīnīsies, kāpēc viņa akujeķ ātri saceptos DVD grūti nolasīt 😀

    #176072
    Creep
    Participant

    vot tagad pasakiet kaads tolks drukaat matricaas aatraak kaa 4x? taksh taa matrica taapat buus peec neilga laicina nelasaama…

    #176073
    Sid
    Participant

    Creep, nu es jau lieku vienmēr uz max, un man viss vienmēr ir bijis labi. 😉

    #176074
    rajah
    Participant

    Sid wrote:

    Creep, nu es jau lieku vienmēr uz max, un man viss vienmēr ir bijis labi. 😉


    Prakse vienmēr ir parādījusi otrādāko.

    Iedod kādam citam ar vecāku lasītāju, to viņš neteiks ka viss ir labi.

    #176075
    samurajs
    Participant

    Pagaidām neviena manis rakstītā DVD matrica nav atņirgusies, uz veciem pleijeriem arī iet. Rakstu ar 16x, rakstīklis ASUS.

    Nedomāju arī, ka jauns Samsung izstrādājums uzreiz jau būtu draņķis.

    #176076
    rajah
    Participant

    samurajs wrote:

    Pagaidām neviena manis rakstītā DVD matrica nav atņirgusies, uz veciem pleijeriem arī iet. Rakstu ar 16x, rakstīklis ASUS.

    Nedomāju arī, ka jauns Samsung izstrādājums uzreiz jau būtu draņķis.


    Samsungiem bieži patīk, kad tiem pāršuj firmwares.

    #176077
    msh
    Participant

    Uzreiz nē, pēc gada noteikti – cik gadījies redzēt, samsungs JOPROJÄ€M NAV NOVĒRSIS n gadus veco kaiti – diskdzinis bik nolietojas un atkal jau tukšs neveras vaļā…

    Sid par to, ka tu neesi gudrs, man nekad nav bijušas šaubas 😀 Interesanti, ko tev dod tās iesiptās ~10 min? 😀

    #176078
    samurajs
    Participant

    msh: ja pēc gada kas pazūd, tad drīzāk DVD ripu problēmu ne rakstīkļa. ACME vēl nav mēģināta, ar labiem diskiem viss rullz.

    #176079
    Jazz
    Participant

    Man ir SAMSUNG rakstītājs jau kādus gadus 2-2,5 un nekādu problēmu, visi pirms tam rakstītie DVD vēljoprojām iet, speciāli ieliku un paskatījos vai vēl nav nobrukusi informācija no matricas, bet kā izrādās nē, Maxell matricas.

    #176080
    Sid
    Participant

    msh, nosauc man pāris labus iemeslus, kāpēc man būtu jāgaida veselas 10 (!) minūtes, ja es to procesu varu paveikt max 3minūtēs un tik un tā viss iet? m?

    #176081
    afigel
    Participant

    mani ar uztrauc citu aparaatu speeja atskanjot shaadus diskus.

    nu jaa, samsungs – drankjis.

    #176082
    rajah
    Participant

    Sid wrote:

    msh, nosauc man pāris labus iemeslus, kāpēc man būtu jāgaida veselas 10 (!) minūtes, ja es to procesu varu paveikt max 3minūtēs un tik un tā viss iet? m?


    a tu nosauc iemeslu kāpēc man būs jādiršās ar nelasošos disku uz kāda kompaktnieka?

    #176083
    Jazz
    Participant

    afigel wrote:

    mani ar uztrauc citu aparaatu speeja atskanjot shaadus diskus.

    nu jaa, samsungs – drankjis.

    Draņķis tāpēc, ka pašam nav SAMSUNG?

    #176084
    afigel
    Participant

    samsung man nav tapeec, ka drankjis.

    #176085
    Sid
    Participant

    rajah, es diskus, pārsvarā, rakstu savām vajadzībām. Manām vajadzībām viss vienmēr ir atbildis un tāpēc arī neko, vismaz pagaidām, negrasos mainīt. 😉

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā