Samurajs BIJA atvaļinājumā :PPPPP

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Foruma Jaunumi un Lietošana Samurajs BIJA atvaļinājumā :PPPPP

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146110
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/bildes/atteli/20071025220758803.jpg[/imgl] Jā, bija tāda lieta, ka mūsu Ostinā (ASV) atrodošais hostserveris pēkšņi un negaidot likvidējās. Un nu esam “jaunās mājās”.

    Bet nu, ieraugot to, kas no Notepad.lv palicis pāri (pēc krakeru uzbrukuma bieži paliek pāri vairāk!), šos izgvaltētos rakstus un tēmas bez bildēm – man kaut kā apskrējās dūša.

    Iemesls postažai ir pavisam vienkāršs: par datu rezerves kopiju veidošanu atbildīgais administrators nav bijis savos augstumos un nav godprātīgi izdarījis savu darbu. Vistraģiskākais stāvoklis ir ar bilžu hostingu… pat ļoti veci raksti ir bez bildēm. Pilnīga restaurācija var prasīt vismaz mēnesi. Pie tam vēl maniem jaunākajiem rakstiem nav rezerves kopiju, tie ir zuduši uz neatgriešanos.

    Š obrīd man aptrūkušās idejas, ko darīt. Bet ir skaidrs, ka portāla administrēšana turpmāk jāveido uz stingras disciplīnas pamata un nevar palikt tā kā pašreiz.

    Tāpēc es tagad dodos virtuālā atvaļinājumā uz nenoteiktu laiku, savā vietā par administratoru atstājot Vecāko lietotāju shady

    Atvaļinājuma laikā plānoju:

    1. iespēju robežās savest kārtībā esošos rakstus un tēmas

    2. meditējot iegūt jaunas idejas portāla attīstībai

    3. vairāk laika veltīt Debian Linux’am

    Priecīgus ķirbīšsvētkus visiem Notepad lietotājiem!

    Bildē: es pats personīgi 2006.g. Halloween vakarā ( wa tad nav līdzīgs, ko?) :rofl:

    [img]https://notepad.lv/bildes/atteli/20071025220652569.jpg[/img]

    #171417
    Foxsk8
    Participant

    Visu cieņu. Tu to esi nopelnījis. :party:

    #171418
    Sid
    Participant

    Mhm.. Nu jā, es pilnīgi Tevi saprotu un domājams, ka rīkošos līdzīgi. Kamēr galvenais admins (foxsk8) kopā ar 2. galveno adminu (shady) nebūs visu saveduši kā pienākas, atlamājušies ar nodirsējiem (pie tam pamatoti) un atguvuši +- cilvēkus – no manis jaunus rakstus negaidiet. Tas ir noželojami, ka backups ir 2 nedēļas vecs, jabūt ir skriptam, kas izveido backupu vismaz reizi 2 dienās, samuraj, nezini, cik bieži backupojās datuves db?

    p.s. samuraj, a kur alus pudele? 😀

    #171419
    WerNeo
    Participant

    šādi lūk ir cilvēki, kas esot “tuvākie” adminam… pie pirmās kļūdas – prom… jo būs jāpalīdz taisnoties… 🙂 Pieņemu, tagad cilvēks redz, kas ir kas… 🙂 Neviens nepārmet, bet “tuvākie” cilvēki – pārmet. 🙂 Saprotu, ko nozīmē pazaudēt daļu no saviem darbiem… bet tomēr, esiet iejūtīgi…

    Saprastu, ja citi lietotāji kļūdas nesaprastu, bet cilvēks, kas arī skaitās admins (samurajs) – ierauj asti..

    P.S. Nevienu nenosodu… vienkārši padomājiet, vai tagad ir jānoniecina viss vortāls… Kura prestižu (tādu vai savādāku) tikko vēl veidojāt paši?

    #171420
    usins
    Participant

    gadās šaize, esmu pārdzīvojis jau laikam 2. šaizi 🙂 ja ne trešo. tad vēl kad valodas maina notika utt.

    nu centīsimies labot cik spēsim, protams tēmas atjaunot nespēsim, un diez vai būtu jēgas.

    #171421
    preddetor
    Participant

    Jaa… es jau domaaju, kas tad ar notepadu noticis… Labi, ka neko nopietnu nesaaku dariit un jaunas bildes nesaliku… 😀 Veelu veiksmi shitajaa sviestaa! A tjipa tagad drosji var izmantot bilzhu hostingu?

    #171422
    drunk_lizard
    Participant

    zjeel tevis, veciit….

    seviskji zjeel, ka zudis tavs saturiigais peetiijums par manu personu…..

    protams, ka maaciiba administraacijai – nopietnos projektos ar bezmaksas/leetajiem kreisajiem utukantoriem nav ko sasieties….

    starp citu par sjo hostingu – plauudz lai liikrocji normaali dns ierakstus sakaarto, mhhhh

    #171423
    drunk_lizard
    Participant

    un savediet datubaazi lietojamaa kaartiibaa…..

    #171424
    samurajs
    Participant

    WerNeo: es neesmu projām Ä€frikā un arī taisnoties kā portālam galvenajam redaktoram man itkā nav par ko. Ja būtu mani paklausījuši – nebūtu zaudējuši nevienu rakstu vai tēmu. Un ne jau vienu reizi vien es dziedāju, ka back-up jātaisa ik pārdienas …

    Lūk, arī nākamā Samuraja ideja: lai novērstu līdzīgus datu zudumus nākotnē – rezerves kopēšana ir jādecentralizē, to jāveic vairākiem adminiem pēc saskaņota grafika (t.i. dežūru veidā). Fox, lūdzu padomā, kā to veikt praktiski! Uz mūsu cietajiem vietas ir pietiekami daudz…

    Aiziešana atvaļinājumā drīzāk nozīmē, ka es uzticu portāla pārvaldību citiem adminiem. Nav ko sēdēt ēnā – parādiet sevi! Galu galā Samurajs nav Figaro, visu viens pagūt nevaru…

    WerNeo, es respektēju tavu viedokli, varbūt šinī brīdī man nevajadzēja “zust krūmos”. Bet no otras puses – tagad pārējiem adminiem būs vairāk iespēju parādīt sevi.

    #171425
    shady
    Participant

    Drunk_Lizard:

    Quote:


    zjeel tevis, veciit….

    seviskji zjeel, ka zudis tavs saturiigais peetiijums par manu personu…..


    Neuztraucies – nekur viņš neliksies:D

    Ne viņš bez manis, ne es bez viņa;)

    btw – es jau sapratu, ka tu jau esi izpētīts:)

    —-

    Samurajs:

    Quote:


    Aiziešana atvaļinājumā drīzāk nozīmē, ka es uzticu portāla pārvaldību citiem adminiem. Nav ko sēdēt ēnā – parādiet sevi!


    Huh, tu ļoti labi zini, ka man tuvāko mēnešu laikā ir darbi pāri galvai!

    Nu gan atradi īsto brīdi:P

    Kamēr neesmu nolicis sesiju ar visiem sūda parādiem – tikmēr es neko daudz te neizdarīšu, bet, protams, atpūtas starplaikos te aci iemetīšu, lai pārliecinātos, ka te kaut kas neaiziet uz nepareizo pusi + kā jau parasti to ko te daru.

    P.S. – Es ceru, ka pēc atvaļinājuma, kuru pavadīsi meditējot, tev nevajadzēs papildus atvaļinājumu, lai tiktu galā ar meditēšanas sekām? 😀

    #171426
    usins
    Participant

    samurajs wrote:

    Ja būtu mani paklausījuši – nebūtu zaudējuši nevienu rakstu vai tēmu.

    Kāpēc daudzskaitlī. Pieeja admin panelim jau tikai vienam cilvēkam. Ir tizli, ka šitā tēmas pazuda. Cerams, tag fox taisis backupus 2reiz diena :), bet pat tad newar but drošs. Labak tad jau ik pec 6h lai taisas :).

    Tagad atkal jāsāk atdzīvināt forums. Bildes, jau nav lielākā problēma.

    #171427
    shady
    Participant

    Usins – Pilnīgi pietiek, ja bekapus taisa ik pēc 2 dienām.

    To tak visu var automatizēt.

    #171428
    samurajs
    Participant

    usins wrote:


    Kāpēc daudzskaitlī. Pieeja admin panelim jau tikai vienam cilvēkam. Ir tizli, ka šitā tēmas pazuda. Cerams, tag fox taisis backupus 2reiz diena :), bet pat tad newar but drošs. Labak tad jau ik pec 6h lai taisas :).

    Tagad atkal jāsāk atdzīvināt forums. Bildes, jau nav lielākā problēma.

    Bļin ja runāsi muļķības – uzsūtīšu tev ķirzaku! :duno:

    Pieeju adminpanelim var uztaisīt jebkuram, kādas problēmas?

    Back-upi jātaisa reizi 2-3 dienās, arī bildes. Tad avārijas gadījumā zaudēsim minimāli. A tagad man arī vasaras raksti jālabo, bez bildēm nav jēgas turēt. Tos, kurus nevarēšu restaurēt – dzēsīšu, lai nav blamāža. Protams, runa ir tikai par maniem rakstiem.

    Vot tagad, ūsiņ- tu esi admins ar stāžu šite- kolektīvs gaida no tevis svaigas idejas un aktīvu darbību!!! :hmz:

    #171429
    usins
    Participant

    es jau nesaku, ka man nav pieeja admin panelim uz servera, kr var backup taisit. 🙂

    esmu vecakais lietotas- apkopejs 😀 jaasaak straadaat, buus gruuta nedeljas nogale 🙂

    #171430
    samurajs
    Participant

    usins wrote:


    esmu vecakais lietotajs- apkopejs 😀 jaasaak straadaat, buus gruuta nedeljas nogale 🙂

    Nē, sētnieks/apkopējs tu būtu kaut kur citur. Ne jau velti mums nav moderatoru. Tu esi pilnvērtīgs adminkolēģijas loceklis, tāpēc strādā kā admins!

    #171431
    Velko
    Participant

    Nja, ko lai saka. Pirmkārt jau prieks, ka Notepad.lv beidzot vispār pamodies. Man darbā ir pienākums (ja problēma nav atrisināma), pateikt klientiem “shit happens”, tā ka “stipros vārdos kodētu” kritiku no manis negaidiet.

    Protams, nav patīkami, ka “jebkas” tiek atjaunots no nedēļu veca bekapa, Tomēr autoriem iesaku visu, kas publicēts pēdējās nedēļas laikā, pameklēt uz saviem diskiem. Tā tak nevar būt, ka viss ir Notepadā un nekur citur.

    #171432
    samurajs
    Participant

    Velko: esi tik labs, atjauno savējo rakstu (ja iespējams). Par saviem es jau intensīvi rūpējos. Turpmāk back-up politika un disciplīna būs dzelžaina – nekas nevarēs pazust!

    #171433
    Faust
    Participant

    Same here, same heere…yea

    #171434
    Mad182
    Participant

    Īsti vīru bekapus neteisa.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā