Sapphire FleX sniedz iespēju pieslēgt 4 monitorus

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Sapphire FleX sniedz iespēju pieslēgt 4 monitorus

Tiek skatīts 4 ierakstu – 1 līdz 4 (no 4 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151892
    Izliecies
    Participant

    [imgl]https://www.bildites.lv/images/f9i22cttbpf4kafk9vs.png[/imgl] Beidzot arī no Sapphire dzirdam kādu jaunu zīmolu – līdz šim tie bija tikai ierastie Vapor-X un TOXIC. Jaunajam Sapphire veidojumam varētu piešķirt zīmolu Eyefinity 4, līdzīgi kā Club 3D bija izveidojis Eyefinity 3 karti, bet PowerColor – Eyefinity 5 karti, taču ne par velti kompānijas mārketinga nodaļa izlēma par labu FleX – tam ir kāda laba papildus īpašība, izmantojot trīs monitorus.

    Sapphire HD 5770 FleX ir pirmā videokarte, kas atbalsta trīs DVI monitoru saslēgšanu ATI Eyefinity režīmā un piedāvā SLS (Single Large Surface) darbvirsmu bez vajadzības izdot naudu par dārgiem aktīvajiem adapteriem. Lielākā daļa HD 5000 karšu piedāvā iespēju kopā saslēgt trīs monitorus, taču trešajam jābūt ar DisplayPort pieslēgvietu vai arī jāizmanto DisplayPort->DVI/VGA aktīvais adapteris.

    [imgr]https://www.bildites.lv/images/hak0nkoqsyaztz4mgcru.png[/imgr]

    Kādā veidā Sapphire to ir panākuši? Pirmie divi monitori slēdzami klāt kā parasti – izmantojot DVI pieslēgvietas, taču trešais monitors var tikt pieslēgts pie HDMI izejas, izmantojot iekļauto pasīvo adapteri, vai pie DisplayPort izejas, izmantojot vienkāršu pasīvo adapteri. Tas ļauj lietotājiem ar trīs DVI monitoriem ieslēgt tos Eyefinity režīmā, neradot papildus izmaksas.

    Protams, iespējams kopā saslēgt arī četrus monitorus, bet tad ceturtajam gan jābūt DisplayPort pieslēgvietai.

    Kā jau HD 5770, arī šai ir 800 stream procesoru, 1GB GDDR5 atmiņas ar 128 bitu joslas platumu, kā arī takts frekvences – 850MHz kodolam un 1200MHz (4800MHz efektīvi) atmiņai.

    Avots

    #244447
    i_am_friendly
    Participant

    …, a ja man vajag 5.

    #244448
    akms47
    Participant

    i_am_friendly wrote:

    …, a ja man vajag 5.


    Tad sūkā ledu. :lala:

    #244449
    biginers
    Participant

    Aktīais sadalītājs vai vēlviena videokarte 😀

    i_am_friendly wrote:

    …, a ja man vajag 5.

Tiek skatīts 4 ierakstu – 1 līdz 4 (no 4 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā