Sargāmies no viltotas Google Chrome OS!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Sargāmies no viltotas Google Chrome OS!

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149585
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_clown_1.jpg[/imgl]Līdz šim ar Photoshop pakaļdarinātas “jaunāko izstrādājumu” bildes internetā nebija nekāds retums. Tagad hakeri gājuši stipri tālāk, un noviltojuši veselu Linux distributīvu ar nosaukumu Google Chrome OS beta. Lai iespaids būtu maksimāli efektīgs, viltojums tika šārēts caur Google Sites, kur katrs var brīvi izvietot savas mājaslapas.

    Kas tad patiesībā ir izplatītais 500 MB “smagais” viltotais Google Chrome OS beta virtual image? Vienkārši prasts, ar SuSE Studio nedaudz pārveidots kāds no populārajiem Linux distributīviem. SuSE arī panāca, ka šo viltojumu izmet no failapmaiņas serveriem.

    Īstā Google Chrome OS iznāks ne ātrāk par 2010. gada 2. pusi.

    #211853
    NorKais
    Participant

    Njā, mūsdienās visu gan vilto, gan zog.

    #211854
    reGative
    Participant

    Es jau domāju, ka tas viltojums ir kā vīrus bet paldies dievam, ka tā nav. Cik es sapratu, pat to viltojumu var lietot? 😀

    Tagad mūsdienās pat mazo pilsētiņu viltotāji iesmērē pārdevējām viltotas monētas. Man pat ir fake 2 lati.

    #211855
    Sid
    Participant

    Izcils piemērs cilvēkiem, kuriem dzīves NAV.

    #211856
    deivs001
    Participant

    “pārdevētājām” kas tas par jaunvārdu?

    #211857
    reGative
    Participant

    Lūdzu piedošanu, izlabošu savu kļūdu!

    #211858
    80MXM08
    Participant

    baigais viltojums – linux un google logo te un google logo tur P.S. tur jaabuut uber krutam hakerim lai ko taadu izdariitu.

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā