sata hhd Liepaja

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi sata hhd Liepaja

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152005
    kaamis
    Participant

    Varbuut kaadam meetaajas lieks sata hdd ko gribetu paardot ~10ls bez bedaam un citiem bojaajumiem?

    #245818
    BOFH
    Participant

    Pajautā Arcusā, viņiem ir kaukādi lietotie. Kā arī LDC, bet nevis veikalā bet no sētas puses, tur kur garantijas un remontdarbnīca.

    #245819
    kaamis
    Participant

    par LDC servisa centru laba doma!, bet arkusaa sen vairs nav kaa agraak tagad visiem suudiem cenas salikushi kosmiskas laikam kriize skaarusai smagi…

    #245820
    Foxsk8
    Participant

    Kā tad, kaamis: Vajag sakarus un būt patstāvīgam klientam, tad visu var dabot, sarunāt. Š…emu rūteri, maksā 19 Ls, dabūju pa 17. 🙂 A iekš LDC, tur tiešām visi ir vienādi, čoms vai parasts, kāda cena ir, tāda ir.

    Un nākošais, no darbnīcas puses 😀 😀 Tā nauda tā pat nonāk veikala bodē. Ja nu vienīgi, kāds grib iekāst naudu, apejot kasi, hvz. Skaties. Pa 10 Ls, varbūt kādu 80 GB dabosi, varbūt 160.

    #245821
    kaamis
    Participant

    man ar 40gb pietiktu 😉 cik nu pastaaviigs, bet arkusa klienats esmu vienmeer ja vaig kaadus vecus kraamus iegriezhos tur mekleejot!

    varbuut tomeer kaadam ir kaads cietnis kop iedaavaat?

    #245822
    Foxsk8
    Participant

    Paskaties Ebay, tur redzēju 80 Sata ap 15 zaļiem.

    #245823
    kaamis
    Participant

    nu nav jeegas tad driizaak piemaksaashu bodee jaunu ko gan negribeetu dariit…

    #245824
    BOFH
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Kā tad, kaamis: Vajag sakarus un būt patstāvīgam klientam, tad visu var dabot, sarunāt. Š…emu rūteri, maksā 19 Ls, dabūju pa 17. 🙂 A iekš LDC, tur tiešām visi ir vienādi, čoms vai parasts, kāda cena ir, tāda ir.


    Tātad tu vienkārši neesi viņiem noderīgs. Man ir atlaide tīri pienācīga.

    Quote:

    Un nākošais, no darbnīcas puses 😀 😀 Tā nauda tā pat nonāk veikala bodē. Ja nu vienīgi, kāds grib iekāst naudu, apejot kasi, hvz. Skaties. Pa 10 Ls, varbūt kādu 80 GB dabosi, varbūt 160.


    Skaidri redzams ka tu neko nesaproti.

    #245825
    nevertell
    Participant

    Un no ēbeja sūtīs ? Zin kā viņi tās pakas lidostās dauza ? Būs DOA.

    #245826
    BOFH
    Participant

    Laikam grib lai uz mājām piegādā pa velti, jo nespēj savas treknās *** pacelt no benķa.

    #245827
    Foxsk8
    Participant

    BOFH: Par Arcusu zinu vairāk, nekā tu spēj iedomāties. 😀 Pats tur strādāju agrāk, taka. Par LDC, tur vieni vienīgi mudaki, es domāju, ka tā bode ir domāta biezam galam, ja ienāk kāds parasts cilvēks, skatās uz tevi noniecinoši.

    Atceros, ka paziņa ņēma tur jaunu PC, parasts cilvēks, protams uz kredītu, būtu redzējuši, kāda attieksme, un arī, vienīgais ko piedāvāja, kur ņemt kredītu, bija Parex aka biezo galu banka 😀 Citas iespējas nebija, protams, tas bija pirms pāris gadiem. Varbūt attieksme ir mainījusies.

    Otrs, ieejot arcusā, vienmēr man ir jāgaida rindā, turpretī iekš LDC, pārsvarā ir tukšums. Secinājumi? 😀

    #245828
    kaamis
    Participant

    no ebay ir suutiits agraak nekaadu probleemu viss greizaas!

    foxs8 tu arii uz sinertu nesi arkusa kasetes pildiit?

    #245829
    Foxsk8
    Participant

    kaamis: Neiebraucu, ko tu tur murgo 😀

    #245830
    Piskodrons
    Participant

    Tu jau murgo. Neko nezini un muldi kaukādu tuftu.

    Ja ir iebildumi pret LDC pārdevēju, tad aizej pie priekšnieka. Ja nezini kas ar ko sadarbojas, ko tad te plūti? Un kapēc gan LDC servisā tev nevarētu iedot čeku? Nekad nau tur bijis, nav redzējis kases aparātu bet pļūta. Lohs pilnīgs. Tapēc tevi par no Arcusa atlaida.

    #245831
    Foxsk8
    Participant

    Piskodrons: Š eit jau nejiet runa par veikalu kā tādu. Nākošais, man ar augstprātīgiem cilvēkiem nav ko runāt. Viņiem ir jādomā par firmas tēlu, ne man. No arcusa aizgāju pats, dēļ mazās samaksas.

    Un kāda vēl te sadarbība kurš ar kuru.

    #245832
    Piskodrons
    Participant

    Samaksa maza? Samaksa ir atkarīga no padarītā! Ja tu tur sēdi un čakarējies ar 1 kompi visu dienu tad kādu samaksu tu ceri saņemt? Jā es zinu ka tagadējo priekšnieku ar tur var nedaudz vainot, bet ja tu esi spec, nevis puišelis, tad tev ne1 neprasīs KÄ€ tu sataisiji, galvenais lai ir rezultāts. Taka ņehuj čakarēties kauko mēģinot saglābt, uztaisa reinstalu un viss. Tādā veidā tāds “nesertificētais” kā es var sataisīt 5(reinstals) vai 10 (svaigs instals) kompjus dienā, kamēr klauni perās visu dienu ar 1.

    Kad es tur pastrādāju tad aizgāju ne jau samaksas dēļ bet tapēc ka īpašnieks, kurš toreiz kantori 2reiz nolaida līdz bankrotam, uzdrošinājās aizrādīt MAN, ka es nepareizi instalējot win98. Es izdariju to ko tagad dara 3 cilvēki. KVM switch ir maģiskais vārdiņš. Kā arī jāprot ir sistemātiski domāt, nevis tikai teorētiski zināt, ka spīdīgs disks jāieliek CD-rom.

    Sadarbība ir ar Sinerta, Kāmis pareizi pateica. Nav jēgas pašiem katram pildīt pa vienam kartridžam, labāk dara to visi kopā! Kapēc? Tapēc ka daudziem kartridžiem ir arī 2-wire programmators vajadzīgs!

    LDC ir liels kantoris, nezinu ko tu tur pirki, bet atvaļinājumu laikā veikalā strādā pats īpašnieks, vari ieiet pārliecināties par attieksmi. Un nav nemaz tās cenas tik sliktas. Vienkārši cenā ir iekļauts tas ka lāme nāks un traucēs itkā pa garantiju lai gan vainā būs paša liktajā putnu gripā. Es tur uz garantiju nesu jau ar diagnozi un man nau problēmu dabūt dažas lietas kaut 25% lētāk.

    Tā lūk puišelīt.

    #245833
    Foxsk8
    Participant

    Puišels esi tu. Nu reāli 1Ls stundā, par PC darbu, install, un visu pārējo, nedomāju, ka tas ir baigi okey. Vismaz 2, 2.5, tad jau jā. Strādāju tur, protams, ne jau visu dienu, kad skolā vēl gāju, taka, ja es arī nemācētu neko darīt, šaubos vai viņi vispār būtu piekrituši ar mani ielaisties, tā lūk, ja izdari secinājumus, vispirms apdomājies. Ta otra lielākā problēma viņiem ir kolektīvs, neteikšu, ka man baigi patīk krievi, bet nu ja esi viens starp viņiem, tad arī nekas labs nav.

    Par LDC tas ir tikai mans subjektīvais viedoklis. Teiksim, Baltic Data man patīk labāk. Bet tas jau atkal ir cits stāsts.

    #245834
    Piskodrons
    Participant

    Jā, es arī Baltic Datu konsultēju dažādos jautājumos.

    #245835
    Peteris LDC
    Participant

    “A iekš LDC, tur tiešām visi ir vienādi, čoms vai parasts, kāda cena ir, tāda ir”

    Nav tiesa, pastāvīgiem klientiem vienmēr ir atlaides, tiesa, faksts, ka esi izmests no Arcusa nedod pāstāvīgā klienta statusu. Lai par to kļūtu kādreiz kaut kas ir arī jānopērk.

    ” Par LDC, tur vieni vienīgi mudaki” – konkrētu kurš un kāpēc? Cik zinu savus tehniķus, tad tie ir cilvēki ar vismaz 10 gadu stāžu IT jomā. Diez vai cilvēks kas izmests pat no Arcusa var objektīvi pat to spriest?

    “vienīgais ko piedāvāja, kur ņemt kredītu, bija Parex aka biezo galu banka Citas iespējas nebija” – līzingu kantoru bankroti nav atkarīgi no mums, bija brīdis kad tie visi panikā no LV kredītreitinga aizvērās, tai skaitā arī pats PArex līzings. Nu jau palēnām sāk atkal parādīties kredītu un līzingu iespējas.

    “Otrs, ieejot arcusā, vienmēr man ir jāgaida rindā, turpretī iekš LDC, pārsvarā ir tukšums. Secinājumi”

    – 1. ar rindām ir tā, te 10 cilvēki rindā, te 10min neienāk neviens.

    2. LDC gada apgrozījums ir aptuveni 10X lielāks nekā Arcus, arī šogad!

    3. Arcus gandrīz katru dienu iepērkas LDC.

    #245836
    kaamis
    Participant

    AARPRAATS ko jus te esat saspamojushi! buutu labaak kaads kaadu 40gb sata cietnis piedaavaajis 😀

    foxsk8 ja par sinertu nez tad arkusaa esi straadaajis ljooti sen arkus kaa lielaaka dalja liepajas kantoru kasetes printeriem pashi nepilda, bet nes uz sinertu tai skaitaa arii arkus

    un rinda it bodee nav nekaas raadiitaajs tomeer kameer 1 konsultee avr ienaakt veel 5 un gaidiit tai pashaa laikaa ir stundas kad nav ne1 cilveeks!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā