sata hhd Liepaja

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi sata hhd Liepaja

Tiek skatīts 5 ierakstu – 21 līdz 25 (no 25 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #245837
    kaamis
    Participant

    UP! liidz 1dienai gaidu tad tik ieprirkts veikalaa!

    der arii ide, bet tad vismaz 80gb 🙂

    #245838
    Foxsk8
    Participant

    Peķka: Laikam lasīt nemāki. Teicu, ka es pats aizgāju, dēļ mazas naudas, kā arī nepatīka man strādāt ar krieviem kopā, kolektīvs nebija no tiem labākajiem.

    Par tehniķiem es neko sliktu neesmu teicis, bet gan tu vai kas tie pie letes tur parasti tuso. Man viņi kā cilvēki nepatīk, pārāk tā teikt visu zinoši, kaut vai pastājoties malā, un paklausoties citu cilvēku runas, kādi batoni tiek sprausti ausīs, protams, ka tādus novērojumus, esmu redzējis visur. Pēc malas jau nepateiksi, vai esi parasts, vai tāds specs, kas tev stāv pretī.

    Ha, pateikšu kāpēc man besī tas LDC. Bija viena štelle, ka pazīstamam saliku PC, sakomplektēju normāli, nekāda vaina, arī cena bija ok. Viss strādā, viss ideāli, bet te redz, bija atstājis veco proci, un nīd, ka viņam kaut kas nevelk. Es saku, nu tad ieliec naudu arī procī un viss būs ok. Pēc kāda laika čoms saka, ka viņam paziņa iekš LDC strādā, ka tas esot teicis, ka mans saliktais variants esot sūds 😀 Pilnīgi apgalvojot, ka pie viņa veikalā, tāds pats rams maksā pa 2 Ls lētāk, nekā es esmu ielicis, utt… 😀 Nu cmon, katrs grib kaut ko nopelnīt, tāpēc jau nav jādirš, ka kāds ir slikti salicis. (Biju pats klāt, kad notika kašķis) No tās reizes un vispār, jau ko iepriekš rakstīju LDC nav mans tops, un arī cilvēki, kas prasa man konsultācijas, iesaku labāk kādu neta veikalu, vai ja nav citas izvēlnes, tad vietējos tirgotājus pilsētā, tikai ne LDC. Paši vien esiet vainīgi. Kaut kāda muldēšana uz manu pusi, kaut kādi izdomāji, cmon, nemākiet uztvert, kritiku, kaut kādus ieteikumus, kas jāuzlabo, nav jāuzlabo, nav mana vaina.

    #245839
    Loading
    Participant

    LDC par sevi ir izveidojis lepna cilvēka priekštatu, tas ir fakts. Arcusā tas pārdevējs visu laiku “ja neder, nes šurpu mainīsim un štukosim”…

    #245840
    Andron MacBeton
    Participant

    Foxsk8, gan pēc tava nicka gan tekstiem redzams ka esi klauns. Manis pēc vari dzēst mani, bet tas faktu nemaina.

    #245841
    Foxsk8
    Participant

    Par tevi var teikt to pašu. Kādu niku gribu, tādu arī lietoju.

Tiek skatīts 5 ierakstu – 21 līdz 25 (no 25 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā