Schiit Lyr – elitārs audiopastiprinātājs austiņām

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Schiit Lyr – elitārs audiopastiprinātājs austiņām

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153029
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_shi_1.jpg[/imgl]ASV kompānija Schiit, kas specializējas visai šauras produkcijas – stereoaustiņu pastiprinātāju ražošanā – sākusi piedāvāt audiomīļiem sadzīves modeli Lyr, kas pēc parametriem neatpaliek no profesionālajiem. Pastiprinātājs sastāv no ieejas pastiprinātāja ar mikroshēmu un gala pakāpes ar 2 radiolampām ECC88, kas nodrošina unikālo mīksto lampu skaņu.

    Schiit Lyr darbojas ar jebkurām austiņām pretestību diapazonā 8 – 600 Ohm, nodrošinot joslu 20-20,000 Hz pie kropļojumiem, kas mazāki par 0,1%. Izejas pakāpes linearitāte ir apskaužama: uz 32 Ohm austiņām spriegums var sasniegt 40 voltus, kas atbilst 6 W RMS jaudai. Protams, pie šādas jaudas austiņu skaņu spolītes izkūst, bet neviens jau neliek tik skaļi uzgriezt 🙂

    [imgr]https://notepad.lv/userpix/28_lyr_1.jpg[/imgr]Ierīcei ir 5 gadu garantija, rezerves lampas ietilpst komplektā. Cena gan atbilst teicienam “māksla prasa upurus” un ir 449 $.

    Mājaslapa

    #257462
    Jaunzems
    Participant

    šitais izskatās jauki, bet par tādu cenu komplektā jānāk arī labiem sanhaizeriem! protams, lampas prasa naudu, bet… 🙂

    #257463
    Kon
    Participant

    mhm : https://www.headphone.com/headphones/sennheiser-hd-800.php

    , bet var arī, ko nopietnāku : https://www.moon-audio.com/Images/ModL3000-1.jpg

    Un starpcitu 500 dolāri pastūzim nav daudz :>

    #257464
    Jaunzems
    Participant

    saprastu, ja pastūzis būtu priekš elitāras Canton sistēmas, bet nejau austiņām…

    #257465
    Crow
    Participant

    Elitārs, neelitārs, bet sekojošais spriedums ir garantēts:

    [img]https://www.bildites.lv/images/54i8iez4xliw4e4hv5p.gif[/img]

    #257466
    Kon
    Participant

    Nu elitārām austiņām arī gibās elitāru pastūzi 😳

    #257467
    KristoZ
    Participant

    Hm, man tā tikai izskatās, vai tam pastūzim tiešām ir tikai 3.5mm austiņu ligzda? Vai audiofīļiem lielāks kontakta laukums nav tik būtisks?

    Starp citu, pirmo reizi titulbildē izlasot ražotājkompānijas nosaukumu, pie sevis to izrunāju kā “Shit”. :lala:

    #257468
    Jaunzems
    Participant

    man tas saistās ar muslīšu šiītiem

    #257469
    Kon
    Participant

    Kad iepraktizēšos lodēšanā, tad pats taisīšu pastūzi :lala:

    #257470
    Nelabojams
    Participant

    Man arī doma salodēt lampinieku… atvilku vienu amīšu grāmatu, tā ir domāta galīgiem čaiņikiem, bet galvenais jau ir rezultāts – nodaļa nepatīk – nelasi. Ja kādam interesē, varu uzmest uz failiem.lv

    #257471
    garaisezis
    Participant

    Quote:

    Ja kādam interesē, varu uzmest uz failiem.lv

    nu iemet gan un linku ari atsuti…

    #257472
    nevertell
    Participant

    Nevis linku atsūti, bet kautkur te nopostē.

    Vai arī man arī atsūti to linku.

    #257473
    Wuu
    Participant

    Tas lampas reali uzlabo skanu, vai tas tads modes kliedziens?

    #257474
    garaisezis
    Participant

    man han šķiet kad modes kliedziens. Jo reāli tik vizuāli šķiet skaisti, bet tā jēga maza, par ilgdzīvošanu nemaz nerunāsim. Tik pat labi, varētu teikt kad skaļu platei ir labāka kvalitāte nekā CD, jeb arī filmu 35mm kamera uzņem kvalitatīvāk nekā digitālā….

    #257475
    Crow
    Participant

    Analog vs digital ir viens no elektronikas pasaules “svētajiem kariem”, varbūt pat vissenākais. Vispār jau fiziski analogajam ierakstam ir daudz augstāka precizitāte. Odnako, šaubos, ka vidējais Janka var viņu ar savu (netīro) ausi uzķert.

    Viens pastūzis te neko nedos, vienmēr pastāv princips CICO – crap in, crap out.

    Vispār vajag to visu iekrāmēt Faradeja būrī un galvā uzvilkt papildus folijas cepuri, tad tik būs efekts :p

    #257476
    Wuu
    Participant

    K’ads iemanija cik jauks zimols tam verkim – schiit :>

    #257477
    Aldis
    Participant

    Austiņām pastiprinātājs!?

    Man laikam atkal pietiks vīnoties

    #257478
    samurajs
    Participant

    Lampu pastiprinātājs nav nekāda modes lieta, tā ir sen atzīta patiesība. Arī bez muzikālās dzirdes var labi sajust starpību – lampu skaņa daudz patīkamāka ausīm. Protams, jābūt arī attiecīgas kvalitātes skaļruņi; kompaktie gumijas pļurņiki te neder.

    #257479
    Dibens Kāpurķēde
    Participant

    Nelabojams wrote:

    Ja kādam interesē, varu uzmest uz failiem.lv

    Hei, es arī gaidu, kad iemetīsi. Gribas palasīt. 🙂

    #257480
    Crow
    Participant

    Nu ģitāristi visi ir vienisprātis šajā jautājumā – lampas č-ever. Bet, piedodiet man ķecerību, tas dēļ pieredzes trūkuma – finālā tātad sanāk, ka lampinieks skaņu izkropļo? Lai arī uz “mīksto” pusi, bet tomēr reprodukcija nav akurāta? Lampām uzsilstot un nolietojoties, mainās fizikālās īpašības, tāpēc izmaiņas ir katru reizi savādākas… or what?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā