scroll

Sākumlapa Forumi Software Windows scroll

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149248
    susurins
    Participant

    parinsteleju windows xp…un tagad interneta ieejot man nestrada scrolling..ne gluzi nestrada bet vinsh ta ka aizrijas.kad velku ar rulliti vinsh man rada svitrinjas un leni jo leni velkas ta ka es neko nevaru izdarit.pat noklikshkinat lai apstajas.kaut ka nav ar to slideshanu ka vajag.gan ja velku uz augshu gan uz leju vinsh velkas kadas 11 reizes..izskaitiju tas linijas:D

    ko darit..?paldies:( 🙁

    #206305
    ob1
    Participant

    Uzliec video kartes draiverus.

    Un nodzēs tos n-tos topikus šeit, ar vienu pilnīgi pietiks.

    #206306
    Anonīms
    Neaktīvs

    Varu derēt, ka tagad būs jautājums: a kur to draiveri var dabūt?

    #206307
    susurins
    Participant

    hmm..ka parinsteleju es uzreiz uzliku ari draiverus.bet nju rez kas rezultats scrullejas ka griemezis un raustas..:(Paldies

    kadus entos topikus..?:)

    #206308
    Anonīms
    Neaktīvs

    pirmstam tu vēl divus topikus uztaisīji, paskaties pats.

    #206309
    ob1
    Participant

    Labā poga uz my computer -> properties -> advanced -> performance -> pārslēdz uz Adjust for best performance -> OK.

    Labāk gan aiznes to datoru pie meistara.

    #206310
    susurins
    Participant

    es loti atvainojos par topikiem sen te nesmu bijusi un vel ta ruleshana man te bremze:(sorr

    nju es izariju ta ka tu teici..man izmainijas viss uz peleku ..taja veca veida..:D

    ja es jau biju aizmesusi pie meistara ..sataisija ta ka atkal bija japarinstele..viss jau irka vinjam ok..bet tik ta ruloshanas tieshi interneta.

    #206311
    ob1
    Participant

    1) tad strādā tagad tas skrollings vai nestrādā?

    2) sameklē Meistaru nevis meistaru.

    #206312
    susurins
    Participant

    nestrada vienalga ta pat ka bija:(bet paldies par to pashu:)

    #206313
    Andress
    Participant

    1: Atinstalējam video draiveri uz orģinālo, ko piedāvā MS XP

    2: Lejupielādējam jaunu draiveri no videokartes ražotāja lapas

    3: Instalējam

    4: Restartējam datoru

    Vēl varētu palīdzet

    https://groups.google.com/group/microsoft.public.windowsxp.perform_maintain/browse_thread/thread/dcb994669e2a8fa4/60b841f0c0306ea6?lnk=st&q=xp+pro+scroll+lag&rnum=1&hl=en#60b841f0c0306ea6

    un

    https://en.allexperts.com/q/Windows-XP-3282/Lag-Browser.htm

    un Google

    #206314
    susurins
    Participant

    ja sapratu ..pakonsultejos ar zinoshu personu..teica ka video kartei kaut kas nav..viena varda sakot vinju man nenem preti ..(ta man orginala ir) un mans ators saka ka vinjam jau ir kaut kads video kartes draiveris virsu bet ka izradas ne tas kas man vajag tagad rodas problema ka lai nonemu nost to draiveri kas tur stav virsu..lai varu uzlikt to izto..jo vinsh man nelauj to izdarit:(

    #206315
    samurajs
    Participant

    #206316
    rajah
    Participant

    runājat par svēto grālu a nezinat vai vispār tāds ir

    johaidī! – susuriņ- vismaz būtu pateiciskusi tavas noslēpumainās videokartes modeli

    čipsetam mātes platei draiverus uzliki vispār?

    #206317
    samurajs
    Participant

    Viņai esot “dzeltenas jautajumu zimites pie other devices—-video controller(vga compatible)”

    Man uz darbu, tā kā uzticu jums problēmu.

    #206318
    susurins
    Participant

    nja..:)Paldies;)

    nju ja man ta tagad janinstele tie visi nost dzeltenie jautajuminji:D centishos..un tad virsu tas istais driverits:)ta vismaz esmu sapratusi:)

    #206319
    samurajs
    Participant

    Ar peles labo podziņu uz rindiņu kur jautājuma zīme – izvēlies uninstall.

    #206320
    susurins
    Participant

    es ta izdariju..vinsh pazuda..es restarteju ..bet te vinsh atkal ir atpakaj:D..hmm..

    #206321
    Stat1CX
    Participant

    Kas pa mātesplati un kāda video karte? Ja nav zināms tad ar everest softu noskaidro un šeit pasaki. Everest ir atrodams šeit https://www.lavalys.com/products.php?ps=UE&lang=en&page=48

    #206322
    susurins
    Participant

    zin ir tada lieta ka man bija orginala video karte..bet ta nebij jaudiga un man ielika citu specigaku..nju es uzinsteleju..bet neka nesaprotu kas te rakstits..ka var to videokartes nr atrast?

    #206323
    susurins
    Participant

    mazlit apjuku no tiem gudriem tekstiem..ka var saprast kura ir mates plate un kura videokarte..

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā