SD adapteris – pāreja uz IDE savienojumu

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas SD adapteris – pāreja uz IDE savienojumu

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146384
    deivs001
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/bildes/atteli/20080102132332651.jpg[/imgl]Š is adapteris – pāreja no IDE uz SD atmiņas kartēm ir laba lieta tiem, kuriem nav cita iespēja nolasīt šīs kartes un ir skaidri pārliecināti, ka tiem nebūs nepieciešams nolasīt citus atmiņas karšu standartus. No šī adaptera ir iespējams arī sāknēt (boot) datoru. Š is nieks maksā nieka $24.99, kas, manuprāt, ir samērā dārgi.

    #173922
    shady
    Participant

    Dārgi gan – tam es piekrītu, jo var nopirkt iekšējo vai ārējo atmiņu karšu lasītāju uz USB.

    Iekšejs = pievienots pie USB ligzdas uz mātes plates.

    Ä€rējs = iesprausts jau USB portā.

    Man ir multi karšu lasītājs ar 4 atmiņu karšu veidiem + papildus usb portu => nopirku pa piecīti no rokas, bet jauns tāds maksāja ap 8 līdz 10Ls.

    #173923
    Loading
    Participant

    hm. Domāju, ka šim produktam ir cita jēga. SD cietais disks var būt?:)

    #173924
    shady
    Participant

    Loading wrote:

    hm. Domāju, ka šim produktam ir cita jēga. SD cietais disks var būt?:)


    Un jēga? To pašu tak var izdarīt ar USB, ja BIOS atļauj būtošanos no USB.

    #173925
    osh
    Participant

    Nu, šis, acīmredzot, ir domāts ļoti veciem aparātiem, kuriem nav USB.

    #173926
    shady
    Participant

    Tas gan.

    #173927
    msh
    Participant

    Jāprasa, kam tad nav USB? Praktiski visām socket 7 mātenēm ir iebūvēts USB 1.1 kontrolieris ar kontaktiem priekš diviem USB portiem, cita lieta, ka 99% tos kontaktus neizmantoja 😀 Tā arī nevar saprast, kam šitas kakucis domāts :hmz: Pats nesen nopirkos mc readeri, kuram vēl ir audio ligzdeles, USB ligzdele un FireWire ligzdele, 12 ls, iekšējais, protams.

    EDIT: Tik vien, ka tās socket 7 sistēmas no USB iebūtoties nevar, bet lielākajai daļai ar būtošanos no CDROM arī pietiek.

    #173928
    preddetor
    Participant

    Eskuuzii, msh! Vecs ir relatiivs (mainiigs attieciibaa pret citiem lielumiem) jeedziens! Osh bija domaajis vecaakus gramafonus. Esi uzmaniigs ar relatiiviem jeedzieniem! 😀 Cilveeki arii plates veel klausaas, vai ne?

    #173929
    remarco
    Participant

    preddetor wrote:

    Eskuuzii, msh! Vecs ir relatiivs (mainiigs attieciibaa pret citiem lielumiem) jeedziens! Osh bija domaajis vecaakus gramafonus. Esi uzmaniigs ar relatiiviem jeedzieniem! 😀 Cilveeki arii plates veel klausaas, vai ne?

    Aga pilnīgi piekrītu.

    Es vēl mīļuprāt reizēm palietoju pirmo pentium ar 150 MHz prociiti

    Zin aparāts vel tas :))))

    Principā pateicoties tai nolāpītai kastei es zinu tik cik zinu… jo sākot lietot tādu kasteli laikā kad tiko parādās P4 un pēc pusgada jau gandrīz katram tāds ir, man vajadzēja daudz piedomāt pie tā kā lai palaiž uz tā draņķa spējuku kas domāts vismaz P3 datnim…

    Ar P3 prasībām palaist neizdevās bet ar P2 prasiibaam spēļukus bez MMX mierīgi varēju dragāt , ar zināmu piebremzēšanu :)))

    Toties kastuku biju izvarojis jau entās reizes , uzzināju kas tas RAM par zvēru , kur o cietni bāž utt…

    Japiebilst ka daudzi vel joprojām ar drebošām rokām tās kastes vaļā aisa :DDD

    Ak jā vel arī win98 tika graizīts līdz nepazīšanai jo cietn;i viea bija tikai 1.2Gb …..

    Viss liekais tika deletots…

    P;ec pirmām reizēm 20 sapratu ko nedriikst izdzēst:))))

    Tā ka kaštukam tiešām ne vainas…

    Un viņam nav neviena USB , tam pat PCI un tas kaa vinju tur ISA EISA vai kaa tur….ir uz paplašinājuma plates.

    #173930
    preddetor
    Participant

    Toč kā mana vecā kaste… Arī Windu graizīju, jo cietnis bija 1.5 GB… Visas bildes, visu, kas man likās nederīgs… Uzzināju par .tmp un kaut kā izdevās atbrīvot 600 mb brīvas vietas uz cietņa… 😀

    #173931
    usins
    Participant

    njā, šis vajadzīgs tik pensionāra gājuma datoriem 😀 njā. Itkā jaunajās kastēs jau liek karšu las’tājus un porķikos, tas laikam jau standarts.

    vienigi var vienu izvirtību uztaisīt, serverim uzlikt 2GB sd atmiņas karti, no kuras palaižas visas progas, mazāka varbūtība, ka sabojāsies kaste, ja nemaldos deivs001 bija ielicis linkus kur bija atrodama tāda infa 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā