SE Vivaz miris

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Mobilie telefoni SE Vivaz miris

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #154055
    2707
    Participant

    Tātad, kā jau pēc virsraksta var saprast, mans SE Vivaz ir atstiepis kājiņas, diemžēl. Aiznesu to uz remontu (Evelatus) kur man paziņoja, ka plate esot pārlūzusi, vai ielūzusi, īsti nesapratu, bet varot viņu droši mest miskastē, jo salabot nevarot. Š…u mest laukā žēl, jo displejam ne skrambiņas, vizuāli, tikai viena skramba uz aizmugurējā vāka. Varbūt var pa vismaz kaut kādām naudiņām pārdot priekš rezerves daļām? Vai tomēr nekā?

    #269509
    garaisezis
    Participant

    ieliec ebay.com, gan jau kaads nopirks, tikai aprastaa uzraksti kad nav zinaama kas par vainu, neraksti kad plate pisgets un galvenais pieraksti kad atpakal nepienem, just unknown faulty

    #269510
    samurajs
    Participant

    Ko tu esi ar viņu darījis, ja PCB ielūzusi? Ar traktoru braucis pāri? Nav jau Samsung Xcover… tie gan izturot 😀

    #269511
    2707
    Participant

    Samurajs, nokrita no 1,5metru augstuma uz asfalta.

    #269512
    lakito
    Participant

    Savaadi, kaa kuram veicas 😀

    Man HTC Desire HD nokrita no kadiem 2metriem uz flizhu gridas 😀 un vel kadus 5metrus noslidinajas pa to gridu 😀

    Un ne skrambinjas 😀

    #269513
    samurajs
    Participant

    Teorētiski, ja šis tas tur labs – displejs, baterija, skaļrunis utml., kādam noteikti varētu noderēt. Jāinteresējas servisos, varbūt kāds paņem detaļām. Bet daudz neko nedabūsi.

    #269514
    2707
    Participant

    Skaidrs, paldies par ieteikumiem, ņemšu vērā 🙂

    #269515
    web33
    Participant

    Kura plate,viņam nāk 2 ?

    Noskaidro precīzi kas,ko,kur,kad – nevis serviza vecis kko tipa teica,ka tipa esot ieplīsusi vai pārlūzusi a moška viņš skrūvēja un pārlauza. Es tādiem vispār neticu un vispirms pats iebāžu degunu palūru,kas pa lietu ja jāmaina tad jāmaina iechekoju ebay nopērku un dzīvoju tālāk .

    #269516
    shady
    Participant

    Es šito esmu testējis: https://notepad.lv/testi/8801/tests-sony-ericsson-vivaz—telefons-ar-hd-kameru/

    Viņam bija nelāgs mīnus, ko arī testā aprakstīju – nepārdomāts svara balanss uz apakšējām pogām!

    Citēju:

    Quote:

    ākšu ar to, kas mani neapmierināja – apakšējās 3 pogas (atbildēt uz zvanu; izvēlne un nolikt klausuli jeb beigt kādu darbību). Kas vainas? Atbilde ir ļoti vienkārša – nepārdomāta konstrukcija. SE Vivaz ir garenas formas un šie taustiņi ir paša apakšā, tas nozīmē to, ka veicot kādu darbību telefons ir jāuzbīda plaukstā mazliet augstāk un jāspiež pogas tai pat laikā ir pietiekoši liels risks tālruni nomest zemē dēļ nepārdomātā svara balansa, ja to visu dara ar vienu roku.


    Saki intereses pēc, vaina šeit vai vienkārši neuzmanība?

    #269517
    Svens
    Participant

    Cerams, ka godīgiem cilvēkiem pretī būs godīgi cilvēki, bet Tev – tikai tādi, kā Tu pats.

    #269518
    garaisezis
    Participant

    tu laikam esi tas kas iegrābies pērkot ebay, jeb kā?

    Noklusēšana jau nav melošana, un tā pat ja kāds pirks, tad tikai detaļām. Lielākoties dēļ ekrāna un varbūt nesapista apvalka

    #269519
    Svens
    Participant

    Zinot, ka bojāta ir plate, rakstīt “unknown fault” nav melošana? Kas tad tā ir?

    Tieši tā – pirks detaļām. Tad kur ir problēma tā arī uzrakstīt, ka mirusi plate? Lai tad ar mierīgu sirdi nopērk cilvēks, kuram vajag displeju, klaviatūru, bateriju, korpusu un vēl citus sīkumus, nevis dot iespēju kādam, kuram vajag plati, iegrābties.

    #269520
    2707
    Participant

    Shady, vaina nav tur, neīstajā laikā runāju pa telefonu, principā nebija mana vaina, vienkārši neizdevies jociņš. °

    Svens, nevienam netaisos neko smērēt, visticamāk paliks plauktā par piemiņu, jo tā bija dāvana no manas sievas.

    #269521
    Svens
    Participant

    Par Tevi jau arī tas nebija domāts – es atbildēju uz Garā Eža ierosinājumu muļķot cilvēkus. Man prieks, ka Tu esi godīgs cllvēks.

    #269522
    grisha
    Participant

    Taadus tirgonjus kaa garaisezis, vajadzeetu kastreet. Ebay nav ss.lv, kur tirgo tikai meeslus. Kaads jau varbuut ebajaa panjemtu, bet nu arii par smiekliigu naudu, ja neapraksta probleemu.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā