Seju grāmata haxo epastus…?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Seju grāmata haxo epastus…?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151829
    feiks
    Participant

    Eh. Un es vēl brīnijos, kur tāda jezga ap tās lapeles privacy policy. Dabūju just pats uz savas ādas. Pirmkārt jāapraksta situācija: pieļāvu trīs milzīgas kļūdas:

    1. piereģistrējos facebook

    2. piereģistrējos no darba epasta, uz kuru man arī bija atsūtīts ielūgums

    3. neko ļaunu nenodomādams lietoju to pašu paroli

    Rezultātā pie “People you might now” rādās lielais vairums cilvēku no mana epasta kontaktiem. NAV citu veidu, kā tas kantoris mani varētu sazīmēt ar viņiem. Epasts ir gmails, bet maksas korportīvais. Pieņemot, ka guglei ir līdzīgi niķi ar privacy, iespējams, ka jamie bezmaksas epasta kontaktlisti arī varētu nošārēt, bet negribas ticēt, ka tā dara arī korporatīvajiem akauntiem. Tātad fb vienkārši bezkaunīgi iemēģināja roku un palaimējās.

    Jūs esat brīdināti.

    #243722
    Mad182
    Participant

    IMHO feisbūks tomēr prasa vai meklēt paziņas iekš meila kontaktiem, un ja to neatļauj, tad arī nedara. Cita lieta, ja otrs cilvēks ir atļāvis šādu darbību ar savu meilu, un tu esi sazīmēts viņa kontaktos… Kā arī viņiem ir ūberalgoritmi, kas piemeklē iespējamos draugus pēc kopīgajiem draugiem un citiem parametriem.

    Un vispār lietot izklaides portaliem to pasu paroli, ko darba e-pastam ir vairāk nekā stulbi.

    #243723
    bumbulis
    Participant

    Tieši tā, arī man piedāvāja iespēju sazīmēt iespējamos draugos pēc maila kontaktiem. Uzsveru uz piedāvāja, nevis pa slepeno centās piekļūt manam pastam. Pieļauju, ka vienkārši neko nelasot kačāji tik “yes” pogu.

    #243724
    root
    Participant

    hahahaahahaa 😀

    #243725
    feiks
    Participant

    Jūs laikam domājat “Are your friends already on Facebook?” jautājumu, kad taisa jaunu akkauntu? Un es atkārtošu, ka reģistrācija veikta no ielūguma, kur tā forma ir maķenīt savādāka. Uz to augstākminēto jautājumu loģiski, ka neatbildēju un pat ja atbildētu tāpat ( teorētiski ) viņiem vajadzētu uzjautāt arī manu paroli. Ja paguglē, tad ir pietiekami daudz cilvēku ar līdzīgu problēmu. Es esmu 99% pārliecināts, ka nekādus draugu meklētājus ieslēgt neuzskatīju par vajadzīgu ( tieši pretēji ).

    Un mad tev ir taisnība. Ir stulbi. Tanī brīdī, man nez kapēc likās, ka ar tik pazīstamu saiti jau būs okej.

    #243726
    mobit
    Participant

    Cītīgāk skatīties vajag, kur spied un ko atļauj. Bez lietotāja atļaujas un vēlmes tas nenotiek pat, ja paroles sakrīt. Reģistrējoties un pēc reģistrācijas tiek piedāvāts ievadīt epastu un epasta paroli, lai turienes kontaktus automātiski sameklētu feisbukā, ja neizpildi feisbuka prasīto un neaizpildi/neapstiprini visu, nekas nenotiek.

    #243727
    Mr.Death
    Participant

    1) Par to paroli runaajot, nekad nelieto taas vienaadas – katram resursam liec savaadaaku, jo NE VISI sjiis paroles savaas datubaazees glabaa nokodeetas (un tie kas neglabaa – var ar taam manipuleet, jo zin, ka parole “sunsarkakji777” ir taveejaa – tas protams piemeeram)

    veel kur te pasen paviideeja info, par zaabakforumu, ka tie daljai lietotaaju arii esot glabaajusji paroles jeelaa formaataa (iesaakumaa cik sapratu) – aciimredzot cjaljiem gribeejaas parakaaties pa kaadu konkreetu indiviidu privaato dziivi aarpus boot robezjaam. tikai veelaak kad jamo db_dumps nonaaca atklaatiibaa, pateicoties kaut kaadam tur TEST^ skjirnes hacx000rzzam, kaarteejo reizi pieraadiijaas, ka pietiek ar vienu resursu, kuraa taa programmists domaa ar dirsu, un visi naivie un uzticiigie lietotaaji, pie taa uzlausjanas, buus dabuujusji sejaa ar treknu ekskrementu kumskji :>

    2) Veel pastaav iespeeja, ka facebookaa vienkaarsji kaads tev tos tavus “klientus” ir ieteicis – sjaadaa variantaa tie ar kaut kur planeetu orbiitaa pa tavu profilu, bet tas nu taa.

    3) un vispaar facebookaa ir krutaaka ferma nekaa draugos. :>

    p.s. jebdrictung nah, tikko mans ventilators, kas staaveeja uz palodzes gandriiz aizlidoja taalees zilajaas. izglaaba vads :> skats drosji vien bij laps, kaa jams karaajaas aaraa pa logu 😀

    #243728
    samurajs
    Participant

    Visdrīzāk pats būsi “Find People You Email” nospiedis; kas tu esi par superzvaigzni, lai tevi kāds hakotu?

    Nu darba mailā gan šitam nebūtu jāatrodas. Bet jebkuram pasta klientam tak var uzlikt spamfiltru.

    #243729
    feiks
    Participant

    FB visi ir superstāri. Tas tā.

    Enīvej tipa izdzēsos no turienes, i epastus samainīju/nofiltrēju. Es, laikam, pārāk skandalozu virsrakstu būšu ielicis. Tas vairāk bija domāts kā padoms pārējiem nedarīt tādas muļķības 😀

    #243730
    Aldis
    Participant

    Iekš draugiem.lv bija kautkāda līdzīga fīča, ka var ar epastu sinhronizēt, un parāda no taviem kontaktiem kas ir iekš draugiem.lv reģistrējušies. Piem. šeit: https://www.draugiem.lv/invitations/invite/ Neviens neko nelauž, tas ir iekš API jau sen kā pieejams. Tik pat labi notepad.lv varētu tādu piesaisti izveidot, no DB esošajiem emailiem, izfiltrēt tavus kontaktus, kas šeit reģistrējušies.

    Lieka stesa celšana.

    #243731
    grisha
    Participant

    par e-maila kontaktiem neko neesmu maniijis, vareetu piesleegt. Buutu intresanti uzzinaat spameru iistaas sejas 🙂 . Kaa nekaa spama epastus tur iedarbinaats.

    Par Skype man ar pieseejaas Facebook, atlika tik ignoreet tik to pazinjojumu un miers.

    Vispaar, man tas Facebook kaut kaa nesaista, pirms gadiem triis bija modes kliedziens, tagad taaa novaartaa meetaajas nevajadziigs. Tik cik paaris reizes nedeeljaa atveru lapu, jo nav browsers atceras lietotaajvaardu un paroli.

    Vieniigais labums no Facebuka, manaa uztveree, var bildes tur bezmaksas sakraameet bezjeegaa.

    Sorry, mazliet aizgaaja offtopiks, bet ietesteeju jauno klaviatuuras eertumu.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā