Seko Līdzi Japānas katastrofai!!!

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Seko Līdzi Japānas katastrofai!!!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 86 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153570
    shadowmen
    Participant

    Seko līdzi jaunākajai informācijai un klausies to angliski(1.ekrāns no labās).ÄŒalis tulko info no Japānas tv,jaunākais info visu laiku 🙂

    Live Stream

    #263832
    grisha
    Participant

    Tad nu gan tulko, lasa facbook spamu.

    Fascineeja vinja eeeeeeee un aaaaaaaa…..

    Ja kaadam tieshaam intresee, var paskatiities BBC vai CNN.

    #263833
    Evers
    Participant
    #263834
    Wuu
    Participant

    Nu psc… Es domāju ka mūsdienās šādas lietas nevar notikt.

    #263835
    rasty
    Participant
    #263836
    prusaks
    Participant

    Zemestrīce Japānā – pupu mizas. Notiek katru gadu un nejau vienu vien reizi, tagad tikai ir pieeja pie informācijas u.c. resursiem un liekās ka pasaulei gals būs 2012. Vienīgais, kas izceļas ar šo zemestrīci, ir tās spēks, bet mani personīgi vairāk uztrauc atomreaktors:

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=pHHQXW7VSMw&NR=1[/youtube]

    Laigan mūs neskar, tur nebūs labi ja ies pa gaisu.

    #263837
    Crow
    Participant

    Plusviens biedram prusakam. Sūds par to zemestrīci, iedzīvotāju skaitu kaut kā vajag pakontrolēt šad un tad. Par lielu paliek spiediens uz zemes virskārtu, tā sacīt. Bet vēl vienu ÄŒernobiļu gan ne gribās, ne vajag.

    Boom! :nuke:

    #263838
    Evers
    Participant

    Nu japāņi jau ne tuvu nav tā bezatbildīgākā tauta, kas savairojušies būtu ārprātā un tikai ķēzītu pasauli. No šiem pasaule varētu daudz mācīties. Arī tagad cilvēki tur prot rikoties atbilstoši situācijai, panikā nekrīt, zin kas jādara atbilstoši situācijai. Nešaubos, ka pēc salīdzinoši neilga laika jau šie tur visi būs uz pekām un par bijušo katastrofu liecinās tikai veci avīžraksti.

    Lai nu kā, ja kāds domā, ka tur viņi ir par daudz, lai sūta viņu meitenes uz šejieni, pacelsim Latvijas demogrāfisko situāciju! 😀

    Skumjāk ir ar Ä€friku, tur cilvēki ceļ iedzīvotāju skaitu, bet ekonomika tāpat sēž bedrē. Nu jā, kad nav ko darīt, tad ražo bērnus. Ķīnā arī bēdīgi, savairojušies daudz un dikti, strādā arī daudz un dikti, uz āru ekonomika ir graujoša, spēcīgākā pasaulē. Bet tas viss tur notiek ar iedzīvotāju asinīm, mazas algas, šausmīgi kaitīgi darba apstākļi (rokas neceļās pirkt mobilo telefonu, zinot, ka tas kādam ķīnietim ir atnesis vēzi), pati zeme arī tiek izpostīta industrijas vārdā.

    #263839
    Crow
    Participant

    Evers wrote:

    Lai nu kā, ja kāds domā, ka tur viņi ir par daudz, lai sūta viņu meitenes uz šejieni, pacelsim Latvijas demogrāfisko situāciju!


    Nu ar tevi jau skaidrs sen. Abet par mani kāds padomās? Man, piemēram, parasti nepatīk japānietes [img]https://www.bildites.lv/images/ona311kjjn38dvfvv71g.gif[/img] :devil:

    #263840
    Evers
    Participant

    Brauc uz Paragvaju, nopreci turienes meiteni, saņem pūrā no viņas tēva milzīgu rančo, ja vēl nepīkstēsi pretim narko baroniem, kas tava rančo tālos klusos nostūros kaņepīti sadēstījuši, tad vispār dzīve zaļa. 😉

    /Iz viena zināma latvieša reālās pieredzes! :lala:

    #263841
    Crow
    Participant

    Ai, neieved kārdināšanā un atpestī no ļauna 😀

    Lūk, Latīņamerikas skuķi man iraid tieši pa prātam. Laikam jāpriecājas, ka vēl neesmu seriālu lūrēšanas kaiti saķēris.

    P.S. Ēm, par ko bija runa tēmas sākumā? :lala:

    #263842
    Evers
    Participant

    Ar latīņamerikānietēm ir jābūt trenētai acij lai atšķirtu vienkārši smukās, no tām smukajām, kurām ir nosliece uz korpulentumu, jo viņas ātri paliek apaļas un dikti apaļas. Varbūt aplams mans novērojums, bet tāds ir mans priekštats! 😀

    Bet ar tiem seriāliem ir traki, arī nicināju visādi viņus utt., bet kādi 6 gadi atpakaļ nogrābu vējbakas (švaki iet, ja maziņš būdams neizslimo), tad nu jāsēž bij istabā labu laiciņu, ko darīs … skatījos pa TV visu pēc kārtas, toreiz rādīja to “Anita nepadodies” (Anita no te rajes – https://www.youtube.com/watch?v=PapozqxK1AA ). Nu tas tad mani aizrāva tā, ka pat pēc atveseļošanās centos nelaist garām nevienu sēriju, un pēdējā sērija bija jāredz lai tur vai plīst. 😀 Labi, ka kopš tās reizes vairs neesmu iekritis! 😀

    Tā, ka pilnīgi saprotu omītes, tantītes un citus sievišķus, kas ar tiem latīņamerikas seriāliem aizraujās un netiek valā.

    Crow wrote:

    P.S. Ēm, par ko bija runa tēmas sākumā? :lala:

    Ai tur džekdaniels uzstājās ar tēmu par Japānas ķibelēm, lai nu kā, man pietiek ar AlJazeera English – diezgan daudz, regulāri un izsmeļoši. Live stream linkā tulkojums noslodzes dēļ galīgi neiet kopā ar oriģinālu. Atliek vien skatīties bildītes un brīžiem pamielot acis uz ziņu diktori. Bet nu tāpat diezgan daudz tur var redzēt no postijumiem, ugunsgrēkiem, glābšanas procesiem, vizuāli daudz izsmeļošas informācijas, tikai tulkojuma pietrūkst.

    #263843
    Crow
    Participant

    Ffffuu! Bones are for the dog, meat is for the man! Tieši tas ir tas izteiktākais iemesls, kāpēc es atstāšu tev visas tās “bet vai tu atnāksi, kad man vairs nebūs 14?” japānietes 😀

    #263844
    drunk_lizard
    Participant

    Crow wrote:

    Ffffuu! Bones are for the dog, meat is for the man! Tieši tas ir tas izteiktākais iemesls, kāpēc es atstāšu tev visas tās “bet vai tu atnāksi, kad man vairs nebūs 14?” japānietes 😀


    tava sapnju meitene un mana

    apsveicu…

    #263845
    shadowmen
    Participant

    grisha wrote:

    Tad nu gan tulko, lasa facbook spamu.

    Fascineeja vinja eeeeeeee un aaaaaaaa…..

    Ja kaadam tieshaam intresee, var paskatiities BBC vai CNN.

    Tagad čalis pārslēdzies uz chata lasīšanu(tāpēc,ka jaunumi sāk apstāties),bet vakar un no rīta viņa pārtulkotais info bija pirms visiem BBC…Protams valodiņa pieklibo,bet cenšas 🙂 Prieks,ka ir tādi cilvēki,kas kaut ko dara :)Un pats labākais viņa pozitīvisms,tikai tāpēc arī turos pie viņa stream.

    Par ee un aaa-viņš nosēdējis 16 stundas,tad 3 pagulējis un tagad jau atkal kopš rīta cīnās 😀 (ir jāsaprot,ka nav viegli).

    #263846
    Crow
    Participant

    Dā dā dā… nu tak vai nevarēji sev atrast kādu, kas tik ļoti pēc piektklasnieka neizskatās? o_O

    Enīvej. Apsveicu tevi arī! Novēlu tev ilgus prieka gadus. Un kameru ar skatu uz jūru! :lala:

    #263847
    Wuu
    Participant

    Bla Bla bla, Blaaa bal bla, bla bal bla bla bla!

    #263848
    shady
    Participant

    BUM bija, tagad atliek gaidīt sekas…

    #263849
    Kon
    Participant

    v pestu katastrofas, turpinam Evera onānīgo aprakstu un Crow ievirzījumu citā tēmā, man kā tievam čalim ir izteikta fobija no kaulainajām :> šķībacainās nesaista, dzeltenās ne tik.

    #263850
    Evers
    Participant

    Kautkādi ģindeņi te novākušies, es ar neesmu izņēmums, laikam cērmes jāizdzen, citādi ēdu un ēdu, labumā neiet :>

    Kojān , big booty bitches 😀 ?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 86 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā