Seko Līdzi Japānas katastrofai!!!

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Seko Līdzi Japānas katastrofai!!!

Tiek skatīts 6 ierakstu – 81 līdz 86 (no 86 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #263911
    faq
    Participant

    Un tagad tu panikojošais jampampiņpastāsti mums visiem saprotamās SI vienībās, ko nozīmē normāls rdiācijas līmenis, cikt tas būs šajās vienībās 1600x lielāks, un ko tas spēj nodarīt cilvēkam. Es to nedarīšu, jo man vairs nav spēka skaidrot. Kautkur bija teikts par autaratīvu avotu kā piemēram urīnkrāsas portāls, nevis profesionāls viedoklis. (Ne mans, neesmu kodolspeciālists)

    #263912
    Crow
    Participant

    Tam tekstam, kurā minēti tie 20 kilometri – avotu studijā.

    Gribu zināt, kādi ir vainīgo elementu izotopi. Vai tas ir radioaktīvais slāpeklis, kam pusdzīves laiks ir dažas sekundes vai radioaktīvais jods, kuram tas ir dažas minūtes vai cēzijs, kam tas ir 30 gadi.

    Tālāk, kārtējais spams update no The Register; tiem, kam interesē viedoklis:

    https://www.theregister.co.uk/2011/03/22/fukushima_tuesday_2/

    :nuke:

    #263913
    shadowmen
    Participant

    Crow daudzi to grib zināt.Bet kā Tu domā,ja tas būtu radioaktīvais jods,tad mēs jau to sen nezinātu?Neticu,ka japāņi turētu visus tādā neziņā prieka pēc-tā nav gluži Latvijas valdība….

    Japāņiem nevajag paniku,tieši tāpēc domāju,ka viss ir trakāk nekā stāsta(bet ziņas pados lēnām un gudri),bet ja viss būtu oki,tad par to informētu cilvēkus,lai tak ”mazajiem prāts mierīgs”.

    #263914
    Brutto
    Participant

    Mja, veca tēma..

    Video gan tikko noskatījos; nebija dzirdēta dziesma.

    Tas suņuks, kas video sākumā tur tāds galīgi švaks kustās…video beigās jau pagalam ir, tā šķiet :/

    #263915
    Participant

    Senu gan tēmu pacēla. Lai nu kā, neesi vienaldzīgs, esi atbildīgs.

    #263916
    RicoPico
    Participant

    Risinājums ir tur- Doma Laukumā.

Tiek skatīts 6 ierakstu – 81 līdz 86 (no 86 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā