Seminārs: Powered by MVP – 10.februārī

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas PR Seminārs: Powered by MVP – 10.februārī

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 24 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153277
    shady
    Participant

    Semināra laikā (kurš norisināsies viesnīcā “Tallink Hotel Riga” – Elizabetes ielā 24 – 10.februārī). Microsoft eksperti un tehniskie speciālisti (Most Valuable Professionals) no Baltijas prezentēs Microsoft produktus, jaunākās tehnoloģijas un risinājumus IT Profesionāļiem un Izstrādātājiem. Prezentācijas noritēs latviešu (LV), krievu (RU) un angļu (EN) valodās.

    Š ī ir brīnišķīga iespēja uzzināt veiksmes stāstus no Microsoft ekspertu pieredzes ,kā arī jautri pavadīt laiku neformālās sarunās un laimēt balvas. Semināra neoficiālajā daļā tiks dota iespēja izbaudīt XBox Kinect spēļu un ballītes nepiespiesto atmosfēru ar dzērieniem, uzkodām un pārsteigumiem.

    REÄ¢ISTRÄ€CIJA:

    Lūdzam reģistrēties līdz 7. februārim, REÄ¢ISTRĒTIES

    Seminārs ir BEZ MAKSAS, tādēļ nekavējieties reģistrēties , jo vietu skaits ir ierobežots!

    Priecāsimies, ja pārsūtīsiet ielūgumu personām, kurām arī šis pasākums varētu būt saistošs.

    DIENAS KÄ€RTĪBA:

    Seminārs tiks atklāts ar galveno sesiju visiem dalībniekiem un tālāk tiks novirzīts divās paralēlās sesijās: IT Izstrādātājiem un IT Profesionāļiem.

    · 12:30 |Reģistrācija

    · 13:00 |Atklāšana, pārsteigums un iepazīstināšana ar MVP programmu – Andres Sirel & Tautvydas Dagys, Microsoft

    · 13:45 | Sergejus Barinovas – Ievad-sesija par Mākoņskaitļošanu (EN)

    o Mākoņškaitļošana- ievērības cienīgs fenomens. Lielie un mazie uzņēmumi sāk izmantot mākoni, lai mazinātu izmaksas, iegūtu elastību, un vispārēji pārdomāt uzņēmējdarbības modeli. Microsoft ņem dalību šinī virzība , piedāvājot “Windows Azure” kā platformas servisa risinājumu. “Windows Azure” vienmēr bijusi lieliska platforma, veidojot risinājumus mākonī. Bet kāda ir situācija ar hibrīdiem risinājumiem situācijās, kad jūsu risinājums daļēji izmanto mākoņa jaudas, un pārējā infrastruktūra ir jūsu pārraudzībā. Lielisks jaunums izstrādātājiem un IT profesionāliem, gaidāms VPN savienojuma, Hyper-V attēlu, un daudz, daudz citu iespēju atbalsts. Š…em dalību šinī sesijā, kas sniegs vispārējo ieskatu, kā sagatavoties virzībai uz mākoni.

    · 14:45 | Pauze, telpu maiņai attiecīgi izvēlētajai sesijai

    · 15:00 | Sesija I

    o

    #260585
    lexxx
    Participant

    Must go 🙂

    #260586
    root
    Participant

    Vis jau būtu jauki, bet dodu 100%, ka tiks baroti diezgan “pareizi” uzskati par mikrosofta produktiem. TB, “one and only” un “you cant do ANYTHING” bez ms. Thats fail ;*

    #260587
    shadowmen
    Participant

    Ieradishos 16-00 un aiziesu 16.30….Gribas nobaudit MS kafiju 😀

    #260588
    McAnder
    Participant

    seminārs tēmēts jau IT speciālistiem vai arī studentiem būs noderīgs? mby dīvains jautājums, bet nav būts šādos pasākumos 🙁

    #260589
    izredzētais
    Participant

    mcader, semināros var ierasties ikviens. cik nu mani prakses laikā pa dažādiem semināriem ir sūtījuši, nekas nopietns tur nav, bet šo, to interesantu gan mēdz pateikt.

    anyway, ilgi pa tādiem pasākumiem neesmu staigājis, pierakstījos 🙂

    #260590
    baltvilks
    Participant
    #260591
    limperis
    Participant

    Cik daudzi no JUMS domā doties uz šo semināru?

    #260592
    Faks
    Participant

    dīvaini bet šitas mani nepārāk pievelk labāk pagaidīšu kadu linux konferenci 🙂

    #260593
    Kon
    Participant

    čist neiesi? .. psc .. nu tad Es arī nē 🙁

    #260594
    Ralfie
    Participant
    #260595
    deivs001
    Participant

    Tiks popularizēti labi, slikti, pareizi vai nepareizi uzskati nav tik svarīgi, manuprāt, jāpriecājas, ka vispār mūsu tautas masām kaut ko pastāsta. Katram pašam jau ir jāizfiltrē tā “patiesība”.

    #260596
    Crow
    Participant

    Da nu tas ir loģiski, ka šādos semināros iemācīs “mīlēt Raini”. Paši vainīgi visādi Linuxisti un citi hrenovisti, ka netaisa dažādus seminārus par saviem produktiem, nebazūnē ar pompu un trompetēm, nesakārto savu nebeidzamo distru miskasti. Kas i ko – naudiņas nav? Vo ķe open-source frīčīz… paši vainīgi, ka nav.

    #260597
    piwchix
    Participant

    Crow wrote:

    Da nu tas ir loģiski, ka šādos semināros iemācīs “mīlēt Raini”. Paši vainīgi visādi Linuxisti un citi hrenovisti, ka netaisa dažādus seminārus par saviem produktiem, nebazūnē ar pompu un trompetēm, nesakārto savu nebeidzamo distru miskasti. Kas i ko – naudiņas nav? Vo ķe open-source frīčīz… paši vainīgi, ka nav.

    Nu “nepird”, ja neko nezini!

    #260598
    Kon
    Participant

    iekš lu plebeji mēdz savākties

    Tā kā nav tā, ka galīgi nav nekā

    #260599
    Crow
    Participant

    LU, šmu… manis pēc Wuu ar “kāāpēēc, Bil, kāāpēēc”. Galvenais jautājums – vai ir globālā mērogā izvērstas un standartizētas (vienotas) speciālistu serficēšanas programmas priekš Linuxveidīgo administrēšanas? Vai ir semināri par pielietojamību visa veida uzņēmumos un iestādēs?

    Kā šitiem freetardiem uzbrauc, tā uzreiz jamie paliek baigi skabargaini. E – es lietoju linux, es i kruts datorspec! Bet beigās katram jāizburās pašam cauri, jāalgo speciālisti, kuri meklējami ar uguni, jāpārkārto infrastruktūra, darbinieku apmācība jāveic. Ta nafig to visu!

    Nezinu es tiešām par to figņu ne sūda. A kāpēc es nezinu? Tāpēc, ka nav.

    Ja kāds vēlas pierādīt pretējo, lai runā tagad vai klusē mūžīgi mūžos.

    #260600
    izredzētais
    Participant

    elvij, pēc tavām šodienas aktivitātēm es tevi nevaru nosaukt nekā citādi kā vien “mr. obvious” 😀 😀 😀

    #260601
    Kon
    Participant

    bļāāāāā .. Es aizmirsu 😀 .. neaizgājās 😀

    Es daudz ko palaidu garām? Microsoft dzērienu deva?

    #260602
    Jaunzems
    Participant

    Bija alus, tapas, čipsi ar gvakamoli, bacardi kokteilīši un Kinect 🙂

    #260603
    Ralfie
    Participant

    Es līdz beigām izturēju.. normāli pielējos.. 😀 Magnētiņi ar tika

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 24 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā